0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Apartmanda oturanlarin evi mi daha çabuk kirleniyo müstakil mi

14 Cevaplar

+2 oy
(1,301 puan) tarafından
Apartman tabiki üstteki düşüncesiz komşular aşağıya hali çırpar tüm kıl toz senin balkonda camının dibinde ocak yakıp biber közler üstelik birinci katta oturuyor ve balkonda çamaşırların vardır yatak odası köz kokusu dolar.karşı komşunun çocukları kapı önüne şeker döker heryer karınca dolar daha bisürü sey. Mustakil olsaydı da sadece kendi kirim le uğraşsaydım diyor insan 
(2,790 puan) tarafından
Sitede oturuym valla hepside var üsteki eline ne geçerse atıyo geçen kızarms tavuk yemiş poşetini lak diye aşağı atı peçeteler kolidorda halı desen hiç eksik olmuyo balkondan
tarafından
Kız bu ne biçim site Allah'tan bizde böyle bişe yok asla yapmazlar böyle
(2,790 puan) tarafından
Valla canım hee çeşit var binada gece saat 1 bucuk aşadan zile basar komşunun 25 yasındaki oğlu
tarafından
Canım bazı siteler böyle değil aklı badinda insanlarin olması lzm
(2,790 puan) tarafından
Bizim 3. Kat canım aynı hayvanat bahçesi valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Apartman bence benim hataydaki evim müstakil pırıl pırıl ankara daki evim apart. Çabuk kirleniyor
tarafından
Kız iki tane mi evin var ne güzel
tarafından
Ankara daki kira hataydaki benim evim kuzum
tarafından
Kirada ne işin var kendi evinde yasasana sende zor degilmi kira
tarafından
Benim eşim özel kuvvetler bordo bereli o yüzden görevden gelince ankaradayız  göreve gidince hataydayız
tarafından
Zor oluyodur sizin için Allah yardım etsin
0 oy
(774 puan) tarafından
Bence mustakil ev
0 oy
tarafından
O senin temizleyip temizlemekle alakalı bence farketmez yani apartman müstakil.mustakildede oturdum apartmanda danoturuyorum o senin kendinle alakalı bence 
0 oy
(13,876 puan) tarafından
Ya apartman dairesini hergün süpürüp siliyorum ertesi gün yine aynı şekilde tozlanmış oluyor. Köyde müstakil ev var oraya haftasonları gidince 1 kere temizliyorum hiç kirlenmiyor. 
0 oy
tarafından
Mustakilde bazen soba falsn oldugu icin cok kirleniyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Evin yeniliğine bağlı bence müstakil veya apartman farketmiyor. Müstakilde bahçen varsa toz toprak eksik olmaz apartmanda üstteki halı silkelerse balkonda rahatın olmaz. 
0 oy
(60 puan) tarafından
Bence köşe basindaki ev hele birde cadde üstünde ise.

Misal ben hem cadde üstü hem köşe basindayim evin içi hep toz üstelik tam evimin karşısı ziraat alanı inan tozdan geçilmiyor  her gün her gün yapmak ayrı artık neredeyse günde  en az 3 kez silip toz alıyorum
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Kesinlikle müstakil hele ki bahceliyse
0 oy
tarafından
Biz 3.katta olunca cok kirlenmiyor. Üste bir kat daha olsa kirlenebilirdi. Bizim burdan cok araba da gecmiyor o yönden rahatız. Birde oturduğumuz yere baglı yola yakın evler daha cabuk kirleniyor. 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Apartmanda daha çabuk kirleniyor 
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Mustakil daha cabuk kirlenir giris kat cunku butun pislik eve gelir
0 oy
tarafından
Canm ben müstakil evde oturuyorum çok çabuk kirlebiyo valla ama bi tane kirada dairem var orası tertemiz valla 
0 oy
(75 puan) tarafından
Mustakil cabuk oglum bagceden iceri girip ciktikca heryer toz toprak oluyor malesef 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 247 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 540 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ozlemyy (986 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 680 göst.
1 Mart 2021 Aile kategorisinde Eda (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 459 göst.