0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Apartmanlar tehlikle zannımca eskiden isterdim ama son günlerde Bakıda apartmanlarda çok fazla yangınlar oluyor... Allah korusun orts kat tutuşursa yetişemezlerse çok kötü düşünceai bile ... Yani sonuçda sorumsuz bir komşumuzda ola bilir müsatkil ev en iyi qaliba

16 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bende kesinlikle müstakilciyim Allah izin verirse seneye evimizi yapıcaz müstakil 
(1,661 puan) tarafından
İnşAllah kuzum
(800 puan) tarafından
Ev yaptırdınız mi cnm
Bizimde müstakil fikrumiz var bilgi verir misin bana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence en güzeli müstakil ev 
0 oy
tarafından
Kız sormuşun soruyu geride cevaplamışsın kendin  zaten  
(1,661 puan) tarafından
Hahahaa sizlerinde fikrini merak etdim
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Tebikide bina evi..men heyet evinde yasaya bilmerem e
(1,661 puan) tarafından
Bizde heyet evidi bina evi çok rahat ve qeşeydi o ayrı ama təhlükə baxımından sanko heyet evi daja güvenlidi yeqin görmüsen xeberleri son zamanalr yanğınlar artıb
(6,681 puan) tarafından
Canim qismetimize ne yazilibsa onuda yaşayacağiqda.men heyet evinde yasamaga niyese qorxuram bina evi her cehetden rahatdi
(1,661 puan) tarafından
He oda düzdü haqlısan ... Eledi bina evi rahatdı hemde temizlik baxımından heyet evinde iş bitmir ... Mükemmel temir olsun gerek ki işi birazda olsa rahat olsun ... Menimde fikrime qls bina evi isderem ama son zamanlar olan bu yanğınlar qorxudur adamı
(6,681 puan) tarafından
Bina evi her cehetden yaxsidi rahatliqdi temizlikdi..menim yoldasimin isi elediki bide gorsen gece cagirirlar cixir gedir qapimi kilidleyib yatiram..ama heyet evinde bele rahat ola bilmerem
(1,661 puan) tarafından
He anladım canm
0 oy
(13,001 puan) tarafından
Kiz allah korusun korkuttun 

Rabbım yaşatmasın tek katlı bina da da çıkabilir 
(1,661 puan) tarafından
Aynen kuzum Allah her kesi korusun inşAllah
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ay mustakil evin isi cok yaa. Keske apartmanfa otursatdim
(1,661 puan) tarafından
Evet işi çok malesef ama düzenli güzel tamirli ev oluraa işede razıyım ya evimiz çok kötü ama tehlike açısından apartman tehlikeli gibu
(4,152 puan) tarafından
Ben uc katli evde ituruyorum en ustte ben altta kaynnm en altta garajj bahcenn icinde evimiz bahcemizde meyve agaclari var yerlerin yarisi tass dosettik yarisi çim. Ama asada oturdugum sayi on parmagimi gecmez 11 yil icinde. Çünkü  alerjim var otaa gunesee bocegeee o yuzdenn sefaaini suremiyorum
0 oy
(3,836 puan) tarafından
imkanin varsa müstakil evi tercih et. ama şartlar neye el verirse ona okey derim ben. 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
En sevdiğim müstakil ev hiçbir eve değişmem bahçeli falan en güzeli :) 
0 oy
tarafından
Mustakil evde 5 dk oturmak yok kaynanama gidiyorum iş bahçe çocuk hep dişarda yorulup eve geliyorum,  ama nefes açılıyor ki şu zamanlarda en güzeli mustakil ev pandemide hep bahçede geçirdik zamanımızı :) 
(1,661 puan) tarafından
Aynen çok haklısın ama güvenlik açısından müstakil ev daha güvenli yani böyle tehlikeleri yok sayaraak bende apartman evi isterdim herhlde
0 oy
(12,492 puan) tarafından
Tabiki müstakil apartman hayatı çekilmiyor ya inşallah Allah bana da nasip eder bahçeli güzel bir ev 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Bizde aylardır müstakil ev arıyoruz ama yok, ya arsa alıp kendin yaptiracaksin yada daire katı alacaksn oda çok pahalı geliyor Bilmiyorum yaa 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Müstakil seviyorum valla eşim nasip olursa müstakil yaptircaz  
0 oy
(48,671 puan) tarafından
mustakilde yanabilir Allah korusun imkan varsa yeri guzlese mustakil en guzeli
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Mustakil ev çok güzel 
0 oy
tarafından
Bizim de müstakil ev 2 katlı kocaman bahçesi var süper yani