0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (477 puan) tarafından

27 gunluk oglum ona bakmaktan korkuyor mu kaciyor mu anlayamiyorum ya demin sofrai toplim.desim bulasik.yikaim.al bak dedim.a ben aneme dedi getircem 5 dk bakti anesine gicekmis gitme dedim alis bakma a alisamam diyo o sanki anamdan ben bu bebekle geldim sanki tek benim bebek nasil alistiraim bana yardimcinolsun baksin simdi alismazsa ilerie hic bakmaz ?

7 Cevaplar

0 oy
(27,306 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bebek ikimizim bebegi bakmak zorundasin 

Hayat müşterek de 

(477 puan) tarafından
Vallah diyorum a baktim ya diyo 5 dk bakiyor baktim ya diyor ya 5 dk cikim copu arim.doyorum Yok ava alma bebege bak diyo aa kafai bozdurcak adam bana 2 gun oncesine kadar anem bizde bakiyordu bana tabi bende gitmos anesine demis gulcan yani ben bebege bakamiyor o da aneside bakmami begenmiyolar ama kendi 4 dk zor bakiyor birseler yapmam lazim ev temizlik yemek bebek alisveris adam keyfi hersein akindan zor gelirim valla yalniz zor .
(27,306 puan) tarafından
Esinle anlayacağı dilden konus en iyisi
(477 puan) tarafından
:'( ins o dili bulurum ..
-Reklam-
0 oy
(118,999 puan) tarafından
Kiz bu tip erkekleri nerden buluyonuz
(477 puan) tarafından
Cocuklari cok seven biri ama hep buysun diyo e zaten buydugunde sevilmez simdiki gibi ayrica konusur derdini der zoru biter hani
0 oy
(1,331 puan) tarafından
benüm eşimde bebeğe dokunmaktan koekuyordu uzun bir süre kucagına alamadı korkuaundan bende kozardım ona niye dpkunmuyosun falan diye öyle söylemişti bi yerüne bişey yaparım diye koekuyorum ele avuca gelsin alırım diyorduzamanla düzelir bence
(477 puan) tarafından
Insallah
0 oy
tarafından
Aman benimkide bana vermiodu sürekli ondaydı:) buda iyi bisey deil 
(477 puan) tarafından
Neden kiz baksin orey .d
0 oy
(35 puan) tarafından
Sezeryanla doğum yaptım eşim ilk haftalar benden daha fazla bebegimize bakti bebek bakmak hele de benim ki gibi huzursuz bir bebekse çok zor o olmasa ben kafayı yerdim o lohusalık psikolojisiyle
(3,975 puan) tarafından
3 sene önceki post.
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Evet malesef hiç bakmıyorlar.

Dedim yarın bigun hastalanirim vs ne bi corba yapabilir ne bişey.

Öğren diye alt değiştirmeyi söylemiştim bende

Sen daha iyi yapıyorsun ben bişey olcak diye korkuyorum demişti hemen bahanesi hazir yani sanki ben doğuştan öğrenmiştim hiçte bakmıyorlar dedigin gibi malesef hep bahane.
0 oy
(547 puan) tarafından
Bi agulamaya baslasin görürüm ben onu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 192 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 1,666 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde elifyasa77 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 394 göst.