0 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (271 puan) tarafından
İyi akşamlar canlar. Bu aralar o kadar çok duyuyorum yukarıdaki cümleyi. Sanki öğretmenler zorla tatil ettirdi okulu. Ne istiyorlar bu ogretmenlerden.

17 Cevaplar

+1 oy
(2,575 puan) tarafından
Zamanında doktorlar iki ilaç yazıyor dünya maaş alıyor diyen zihniyet şuan Allah doktorları başımızdan eksik etmesin diyor. Bosversene:)
(271 puan) tarafından
Aynen canim
-Reklam-
+1 oy
(31 puan) tarafından
Bir öğretmen olarak yazdıklarınız ne mutlu edici ne güzel. Bu virüs psikolojisini yaşayıp eve kapanmaktansa günde 10 saat ders anlatmayı tercih ederdim. Allah tez vakitte kurtarsın insallah da biz hep çalışalım.
tarafından
Bacim isiniz cok zor ana babanin terbiye edemedigini terbiye etmeye calisiyosunuz. Elleri opulesi insanlarsiniz❤❤
(31 puan) tarafından
❤️ Sağolasın canım
(271 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Okullar acilinca ana babanin terbiye edemedigi cocugu terbiye etmeye calisiyo o zmn kimsenin sesi cikmiyo ama. Dinlenmek en cok onlarin hakki bence
(1,307 puan) tarafından
Ablam derki öğretmenin hakkını ödeyemem ona okul açılsın su böreği yapcam valla
tarafından
Bana bir harf ogretenin 40 yil kolesi olurum diye bosa mi demis Hz Ali
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle valla asıl öğretmen lerde emek çok hakkını vererek yapan öğretmen lerde tabi
tarafından
Cnm ogretmenlerimi ozledim sabirla okumayi yazmayi hayati ogrettiler ❤❤
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(10,460 puan) tarafından
Bazıları.sirf çocukları başından gitsin diye okula.gonderiyor inan ondan diyorlar o zihniyet onlardır 

Oyu gitsin boş boş sınıfta otursunlar demekki çocuklarının iyiliğini falan istemiyorlar 
0 oy
(449 puan) tarafından
Canım nerden geldi aklına yazmak her yerde söylenen bir tabir zaten.
(271 puan) tarafından
Anlamadim
0 oy
(879 puan) tarafından
Öğretmenler nabsın ya garipler biz iki cocuga bakamıyoz yeri geliyo evde onlar 30 cocukla

Boş konuşan çokk
(271 puan) tarafından
Okul açılsa da gitseler diyeni çok gördük
0 oy
tarafından
Bunu diyenler cahil insanlar cehalet ile uyuyan insanlar öğretmen çocuklarına kızsa sen benim çocuğuma nasıl kızarsın diyip insanın üstüne yürüyen öğretmenler çok rehat 3 ay yatıp memur gibi çalışıyor binlerce maaş alıyor evde zorluğu biz çekiyoruz diyen zihniyetler bunlar.... 
0 oy
tarafından
Niye kızıyorsun canim yaa sizde okuyun sizde ogretmen olun de o dengesizlere 

Öğretmen olmak kolaymı en zor mesleklerden biri....
(271 puan) tarafından
Demek ki çok basit dediklerine göre:)
0 oy
tarafından
Boş ver ya takma desinler 
0 oy
tarafından
Vala kimse yatarak para kazanmıyor ne öğretmeni ne imamı insanlara kalsa virüsü imamlar çıkardı sanki camiler kapanınca onlarada dendi yattı yerden para kazaniyo die insanlar ölünce kime gidiliyo hocalara dimi bunu böyle dusunmuyolar habire bı kusur bulma derdindeler boş durulurmu hiç derslerini kim verdi çocukların öğretmenlere sözümüz yok ilgilenenler gerçekten ilgilendi ama bı okadrda hiç öğrencileriyle konuşmaya lar bile vardı tabi 
(271 puan) tarafından
Her meslekte yok mu canim bu. Kimliğimi degisterecegim zaman nüfusa gittim sırada kimse yok adam bana dedi ben yapamam işim var
0 oy
(264 puan) tarafından
Bana bir harf ogretenin 40 yil kolesi olurum diyen peygamberin ummetiyiz. Ogretmen yeri geldiginde bir anne bir babadir. Hele bazi ogretmenler sadece egitim degil gercek hayattada oyle cok sey ogretirki cocuga bnm gbi 26 yasinada gelse o 3. Siniftaki olayi unutmaz.. Allah gorevini hakki ile yapan ve siddet gostermeyen ogretmenlerden razi olsun. Her meslegin zor tarafi vardir. Iyi ki varlar.. 
0 oy
(10,230 puan) tarafından
Sağol canım toplumun çoğu bu görüşte maalesef. Ne diyeyim ki 40 çocukla aynı sınıfa bırakmak lazım bunu diyeni ben eve geldiğimde artık konuşmak istemiyorum öyle yorgun oluyor bünye. 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bu uyarı veren de ne bilim :))) 
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bugün bı öğretmen arkadaşla konuştum daha önce iki bin kişilik okulda çalışmış üç de kendi çocuğu var. Stres yumağı gibi dolaşıyordu patladı patlayacak. Üstelik pandemide dinlendiğini düşünürsün ama yıpranmışligin izi geçmiyor tükenmiş resmen
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Biz mi yatarak para kazanıyormuşuz? Güldüm . Bunu diyen şahısın kullandığı o cümleleri bile biz öğretmişken bunu söylemesi tuhaf . 
0 oy
tarafından

Kreşte öğretmenlik yaptığım zamanlar, çalışan hanımların dışında ev hanımlarının çocuklarını getirdiğini gördüm. Memur kadın geliyor mesaisi başlıyor veriyor çocuğu gidiyor. Ev hanımı güne rahat gitmek için çocuğu kreşe bırakıyordu bizzat benim velilerimden vardı ve çok şaşırırdım. Toplantılarda konuşurken  bazen şikayet ederdiler. Derdim siz evde 1-2 tane çocukla baş edemiyorsunuz ben aynı anda 20 tane çocukla baş ediyorum ve yaşım 20 derdim :) o zaman 20 yaşındaydım lise mezunuydum şimdi 30 yaşındayım 

0 oy
(460 puan) tarafından
Bir çocukla evde millet huni takmalık oldu. 30uyla sınıfta öğretmen uğraşırken öğretmenlerin tatillerini sorguluyorlardı aynı kişiler.. 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 465 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 561 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 255 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı