0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (328 puan) tarafından
Kizlar normal dogum sonrasi arkam cok kotu agriyo. Acaba ne yapsam. Doktor tikiş bile atdi. Amma agrisi gecmiyo

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ikınmaktan oluyor lavaboya girince ayaklarının altına tabure koy alafıranga tuvalet kullanma bir süre kayısı üzüm elma hoşafı yap bol bol onlardan iç hemde süt yapar bol su tüket yemekten yarım saat önce mutlaka dere otu ye lavaboya girince zorlama kendini hemoroit çıktıysa iktirme veya dokunma eline geliyorsa sağlık ocağından krem yazdır kendine zamanla geçiyor kendi kendine biraz zorlar geçmiş olsun aklıma gelen olursa eklerim 
(328 puan) tarafından
tessekur ederim canim. Cok guzel yazmişsin
tarafından
Normal doğum yapandada sezeyan yapandada oluyor normal doğumda biraz daha geç iyileşiyormuş birde baharatlı acılı ekşili cips kola tüketme ılık suya da oturabilirsin veya sıcak su torbasıda koyabilirsin ama biraz ikisi için bekle dişin varsa şimdilerde yapma birde kudret narı var kuzenimde işe yaramış bende fayda etmedi sabah akşam 1 tatlı kaşığı yiyorsun pedle veya pamukla o bölgeyede sabah akşam koyuyorsun 10 günde işe yarıyormuş birde patlıcan sapı suyu var o silindi telefonumdan onuda deneye bilirsin ben çok çektim o yüzden hemen yazmak istedim geçmiş olsun tekrar
(328 puan) tarafından
Ay ne guzel insansin sen ya bacim. Allah razi olsun.  Soylediklerini yapicam biran once
tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah biran önce geçer sende bana dua edersin iyi geceler :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Basur mu çıktı o dikiş ten beter acıyo canım malesef zamanla geçer benim de öyleydi hiç bişey yapmadım kendi kendine geçti gitti dikişlerin geçtikten sonra ılık suya oturabilirsin
(328 puan) tarafından
Evet basur canim. Cok fena yaa. Souk suyla yuyunsam sorun olur mu?
tarafından
Bilmiyorum ki canım benim ben oturamadjm kaç gün ama hiç bişey de yapmadım açıkçası kendi zamanla geçti
0 oy
tarafından
Bende dogumdan sonra böyle post actim cidden arkami dikmisler gibi en cok ora agriyodu ama normal geçecektir canim korkma
(328 puan) tarafından
10 gun oldu dogum yapani. Bugun o kadar fazla agriyorki dayanamiyorum artik
tarafından
Kabizlik vs varsa duphalac al ben ilk 20 gun kullandım yoksa dikis yeri ağrır zorlarsan
0 oy
(492 puan) tarafından
1ay önce dokgum yaptım halende çekiyorum canım sanki şişmiş doktora gösterdim yok dedi sisiklik bende anlamadım 
(328 puan) tarafından
cok ayakta oldukta lavobada oldukta oyle canim yaniyor ya. 10 gun oldu dogum yapani
(492 puan) tarafından
Bende hiç uzanmadim hep ayaktaydim canım oturamiyordum bile yatamiyordum zaten hiç canım çıkmıştı halende çıkıyor bide normal doğum en güzeli diyorlar
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Kabız olmaman lazım makat çatlağı olabilir ayağını iyi giy sıvı beslen bağırsak çalıştıran şeyler tüket makat bölgene kantaron yağı ile masaj yap

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 386 göst.
0 oy
3 cevap 197 göst.
0 oy
2 cevap 547 göst.
4 Eylül 2020 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 196 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde BsrKtk (26 puan) tarafından soruldu

378,202 soru