0 oy
880 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Hanımlar 27 haftalık hamileyim, eşimin ailesi çok yakın oturuyor bana ama allah razı olsun o kadar anlayışlılar ki 2 aydır gelmiyorlar bana bile ben yorulmayım etmiyim diye. Şuan daha da ağırlaştım, ayakta biraz durayım ağrım oluyor hemen ama kayınvalidemleri iftara çağırmak istiyorum ayıbıma gidiyor artık. Ben zaten tutmuyorum yavaş yavaş yaparım temizlik yemek diye düşünüyorum ama eşim gerek yok diyor. Kendi ailemi de almak istiyorum en azından evimde oruçlarını açıp onları da sevabını almak istiyorum.  Alamazsam da çok ayıbıma gider. Arafta kaldım vallahi. 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm bence çağır madem iyiler sana karsi hakkediyolarda bnce benimde suan düşük tehlikem var ama gerekirse eşime yaptiririm yemekleri yinede cagirim zaten kayinvalimde gelince oyle oturucak bi insan degil bulasigi cayi corbayi herseyi halleder  cagiricam Allahin izniyle biraz daha düzeliyim de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kavinvalide yada baska biri farkedermi aldik hepimiz hamileyken misafir ama durumun sıkıntı liydsa zorlama kendini
0 oy
(373 puan) tarafından

Ayni evde yaşıyoruz :angel:

0 oy
tarafından
Ben geçen sene 10 haftalık hamileydim eşim sa.lağı bana sormadan kaynanamı eltimi eltimin annesini davet etti ben de hayır diyemedim. Okulda yeni gelmiştim evi dip köşe temizlemedim yemeklik malzeme vs yok evde adam çağırdı sinir krizi geçirmiştim neyse ki kız kardeşim ve annem gelip yardım etmişti. Ay hatırladıkça sinir oluyorum neyse 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 261 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde Leyla06 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 276 göst.
0 oy
27 cevap 504 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 625 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu