0 oy
2,914 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Selamın aleyküm kızlar 

Önce ben anlatiyim nisanliyken esim askerdeydi izine geldi farkli sehirlerdeydik aksama kaldi otobüsü kaçırdı annem kalsin dedi 5 ay görüşmemistik neyse babami ikna etti
Esimde aksam odaya gel konuşalım biraz vs dedi annem sürekli kontrole gelir olmaz dedim

Esim meyve suyu almıştı meger icine uyku ilaci koymuş. İçtikten sonra söyledi nasil yaparsın ya bişey olursa diye kızdım 
Eczaciya demiski babam hasta hic uyuyamiyo onlardan surup vermisler. Yan etki yapmaz demişler 

Neyse baktim babam gece 12 de yatti vee her gun aksam 10 da uyuklayan annem 2 ye kadar kiz hic uykum yok diye oturdu dedim heralde yan etki yaptı 
Hâlâ annemler bilmiyo
Adam benle buluşmak icin nuri alco oldu resmen:)(annemle babama verdi meyve suyunu bu arada)

37 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Herkese cevap veremedim ama hepsini okudum birbirinden ilginc hikayeler

Nişanlıklık güzeldirrrr<3

-Reklam-
+2 oy
(2,575 puan) tarafından
Kaçamak mi :/ benim garip kocam nisanliyken dışarı çıkmak isterdik babam amcamın kızını da gönderirdi bize. Buda beni opemiyor onun yanında. Ha bire 50 TL verirdi git kendine biseuler al biz otururken derdi. Bu gider alır gelirdi .düğünden sonra amcamın kızı bigun bu kıyafetlerin hepsi enistemin ablamı öpmek için verdiği sus payiyla alındı :D babam şok babam error:D
(179 puan) tarafından
Ay ne fenaymıd kuzenin yaa ama gulmekten öldüm ahahahhaha
(2,575 puan) tarafından
:DD ne 50 ler gitti bı öpücüğe :D
+2 oy
(350 puan) tarafından

Nisanliyiz askerdeydi esim bende okula gidiyorum bi turlu bulusamiyorduk babamlara hafta sonu kursum var cuma gununden arkadasimda kalicam demistim esimle birlikte koyden ev tutmustuk telefonlarda cekmiyo 3 4 gun kaldik okul mudiru babami arayip ruveyda neden okula gelmiyor bi sorun mu var diyene kadar :D 

(3,024 puan) tarafından
Nasil sonucla di hahahha cok merak ettim
tarafından
Oha sonra ne oldu
tarafından
Eeeeeeee?
(350 puan) tarafından
Sonra gittim okula babam mudur odasindaydi nerdeydin sen dedi arkadasimdaydim ordan esimin annesinin adini soyledim oraya gectim onlarda bi turlu birakmadi beni alisveris yaptik dedim tabi esimin annesinide dahil ettik babami aradi falan
tarafından
Ayy iyi yırtmışsınız
+1 oy
(7,186 puan) tarafından
Eşim tuvalete giderken teline baktım ne var ne yok diye gelmeden de bıraktım . Beni yanıltmadı çok şükür....
(7,186 puan) tarafından
He ya masumca valla ama yakalancam diye kalbim güm gum atmıştı :)
tarafından
Bizimkinin arkadaşları sadece hastanedekiler
Yoksa eski dolasma vs fasli yokk:):) yazmazda
(2,609 puan) tarafından
Lmihrace ayniyiz yaa bende hep ole yapiyom
(7,186 puan) tarafından
Arkadaşlar dediğim zaten iş yerinden arkadaslari mahalleden arkadaslari bir de baş belası bir umreden arkadas var o . Adamların zaten  kız arkadaşı olamaz. Bana göre kızdan arkadas olmaz . O kadar geniş değilim valla .
(7,186 puan) tarafından
Mina en iyisi valla :)
+1 oy
(1,777 puan) tarafından

Ahahaha enisteden korkulurr:D

tarafından
Valla yaa baya kizdim onlara bişey olursa diye yok evde denedim ben diyo
+1 oy
tarafından
Doğum günü mü kutlamak için beni dağa çıkardı ") ama ben annemlere çarşıdayız yemek yiyip gelicez dedim ")) yalancıyi şiitmiyorlar ya atıyorduk işte 
tarafından
Ahahaha:)
(119,225 puan) tarafından
Eee ne eddiniz anlat bakim
tarafından
Havai fişek patlattık mangal yaktık sohbet muhabbet eve gittik ") bu kadar
+1 oy
(101 puan) tarafından
Göster ama elletme oldu bizimki nikâh vardı ama ☺️ ay çok utandım şuan
(2,609 puan) tarafından
Hahahsashh benim de ole oldu kiz.benim annem gosterme gorusme az konus

Ama biz duramdk valla :Dd
(101 puan) tarafından
Daha neler neler varda çok üstüme gelirler diye anlatamıyorum :D
(2,609 puan) tarafından
Kizz bende bende :Dd
Bu erkekler çok fena valla ama iyikide dini nikah kiydik hiç olmazsa gunaha girmedik
Daha eve gelmek istiyodu gece yarisi bulusalim dedi ama izin vermedim sonunun neyle bitecegi belliydi cunki
(101 puan) tarafından
Kız bende de vardi fenalık ben kışkırtıp ay olmaz ay utandım yapıyordum deliye dönüyordu :D
(2,609 puan) tarafından
Ahaaahhhh bende ole yapiyodum kiz istemem yan cebime koy
Bende istiyodum o islerdrn konusmayi
Heyy gidi gunler çok heycanliydi
0 oy
Nisanliyken benimki belcikadaydi ya ayda 1 kere hafta sonu ucuza ucak bileti buldumu gelirdi eee evlerinde kimse yok  diye babam beni salmazdi o gelsin bize derdi neyse bi gub geldi babam evde yoktu oturduk falan snr annem siz biraz konusun ben mutfaktayim dedi gitti ☺️ benimki az yakinlasmak istedi tam opuyodu o ara iceri paat diye babam girdi bizi dudak dudaga gordu ilk şoku atlatti mutfaga gitti   snrasini bosver
(7,186 puan) tarafından
Valla iyi cesaret benim annem evimiz dizildi çeyiz serildikten sonra evi birlikte görmeye bile izin vermedi tek başına düğünün olsun istediğin kadar gezersinz evi dedi :) bana çok gereksiz gelmişti bu şeysi asla annem benden şüphe etmez ama kız anası ol da o zaman anlarsın demişti şimdi 9.5 aylık bir kizm var gece gündüz dua ediyorum Allahım merhametli insanlar ile karşılaştırsın gönlünü incitecek insanlardan uzak tutsun diye :)
(580 puan) tarafından
oha babaya yakalanmak
Sonrasi babam dugune kadar yuzume bakmadi benle konusmadi aylarca annemede demiski soyle kizina damadina dugunde salona girince duvagi acip öperse o an dugunu terkederim sakıb öpmesin demis ☺️☺️☺️ neyse bizim dugun gunu geldi catti salona giris yapiyoz o ara benim herif duvagi acacak az opuyum dedi yooo babam kiziyo dedim yaw 1 kere opiyim diyo olmaz diyom ☺️ bu konusmamiz dugun kasetinin ham halinde cikmis bidde ☺️☺️ ama babam cidden aylarca yuzume bakmadi
(2,609 puan) tarafından
Ayy kotu olmuş benim babam olsa once beni sonra annemi oldurudu valla
(1,283 puan) tarafından
Ay sevda çok fena ya olay
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eşim başka şehirde çalışıyordu ailesi de farklı sehirdeydi . Nisanliyken benim memlekete gelirdi kalırdı bizde zaman zaman sonra annemden izin aldı yalvar yakar ailemin yanına gidelim dedi bir iki gün neyse gittik orda bir gece kaldık sonra eşimin çalıştığı şehre gittik iki gün orda kaldık . Ailem ve onun ailesi hala bilmez bilmesin de :)
tarafından
Kaçamak yani:)
(1,105 puan) tarafından
Ne yapak kız uzaktik :)
0 oy
(2,153 puan) tarafından
Alışveriş yapiyorduk annem babam eşim ben neyse bitti işimiz sen yoldaşını al bende yoldaşimı aliyim baba dedi beni eve götürmeye annemler de teyzemlere gitmisti gezerek gidiyorduk yolda deprem olmuatu :)
tarafından
Aaaa olmadi bak
0 oy
(2,609 puan) tarafından

:D

Ben nisanlanir nisanlamaz dini nikah kiydirdim çunki esim hemen ilk geceden bahsetmeye basladi

Sonra annem hep tembihliyodu bak sakin orani burani gosteriyim deme tmm diyodum 

Ama esim valla beni canimdan bezdirdi agzimdan girdi burnumdan cikti mecbur dugune 2 hafts kala videolu goruntude sutyenle ciktim sonrada evlendik zaten babam asla izin vermedi gorusmemize

Benim koca 3 ay zor durdu hep icimde kaldi bari 6 7 ay nisanli kalsaydik yok illada evlenelim dedi 

Dugun alisverisine yengesigillr gitmistik baktim bunlara isaret etti gonderdi oturduk bende elbise falan bakiyodum sonra dudaktan opmrye kalkisti hemrn cekildim kactim hiç ole sey yapmadik sadece el ele tutusduk hiç unutmuyorum ikimizinde eli sirilsiklam heyecandan 

Ben çok isterdim heyecanli olaylar yasamak ama cesaret edemedim babamdan korktum

(2,609 puan) tarafından
Nasil yasal.olmasin valla bizim azerbaycanda yasal
tarafından
Biz bı kucuk bı köydeki imama kiydirmistik oda kıymam falan dedi ama araya tanıdık sokunca kiymisti
(1,358 puan) tarafından
Azerbaycanla buranin yasalari aynimi bilmiyorum ki. Valla bizde ko de kiydircaktik kiymadi iste :)
(2,609 puan) tarafından
Kiz o nikahi kiydirmasaydim gunah içinde kaybolmuştum nikahli kocanla konusmk basksa elin adamiyla konumak baska
(7,186 puan) tarafından
Öbür türlü zaten zina oluyor o şekilde mesajlaşmak bile
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ahahhaha ay ne komik olmus

tarafından
Valla yaa
0 oy
tarafından

Ahaha ben görücü usulü evlendim eşim beni görmeye geldi kış ayidi git burdan istemiyorum seni sobanın masasini aldı yaklaşma bana baya saydirdim oda karşımda gülüyor sonra konusa konuşa anlaştık ama ilk zamanlar hiç sevmiyordum :angel:

(2,609 puan) tarafından
Ayy kiyamam yaa kiz ilk defa insan çok korkuyo yaa patt diye bi geliyolar ben esim nisanliyken yaklastiginda altima ediyodum
tarafından
Ahaha aynen sonra alıştık napak ...senin şu göğüs kremi noldu aldinmi memnun kalirsan bende alicam
(2,609 puan) tarafından
Eşimden para koparim alcam :Dd
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Ayy heyecanlandım şimdi hatrlayınca buluştuk işte akşam oldu beni eve bırakcak üst geçitten geçcez kimse de yok 2 dk oturduk yan yana bu da sarılıyo gbi kolunu atıp eliyle ağzımı kapattı ben napıo diyom sonra elini öptü yani dudağımı öpmedi drekt tam anlatamadım ama işte anla sen :) nyse inerken de ben öyle öptüm ama bide sen beni  öp nolur fln dedi Allahım öpcem ama öpemiyom utanıyom eşim hala dalga geçer bi dudağıma bi yere bakıyodun öpememiştin diye hatta geçen yürüyüş yaptık üstgeçitten geçtik gel bi öpim dedi eşim bnde noldu anıların mı canlandı dedim hala muhabbeti döner yani :D

(2,609 puan) tarafından
Çook romantikkk
(5,376 puan) tarafından
Aynen kuzu onu hiç unutmam güzeldi be :) şimdi hiçççç odun :D
tarafından
Ahaha evlenince odunlasirlar
0 oy
tarafından

Eşim askerdi ayda 1 gelirdi izinleri nasıl ayarlıyordu kaçıyormuydu artık napıyorsa orasıni Allah bilir :)bigun ailesiyle alısverise gidecektik esim o zamab gelemyecegini soyledi  ilk basta inanmamistim yine napar eder gelir diyordum ama aileisne alisveristen once kahvaltiya gitmistik baktım yok cok uzuldum :) sonra bir odaya gectim bisey almak icin baktim esim kapi arkasinda hemen arkamdan sarılıp öpmüstü   beni.Esim nisanliyken hic durmazdi ama o zaman b baska oluyorduu bee :)) Ailesi yanında hic yan yana oturamazdik dogru düzgün görüsemezdik. Tabi benim ailemin yanında da oda böyle bisey yapmisti odada dakikalarca oturduk sinra esim cikti ve kapidba geldi yeni geliyormus ve davrandii.

(2,609 puan) tarafından
Yaaa nee guzel kiz
tarafından
Suan hersey normallestiki 1 bebegimiz var cogu zaman ben yanasiyorum onkaciyor :)
(2,609 puan) tarafından
Hepsi ole kiz
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Ben dogudaydim o İstanbul'da.

Tutturdum beni görmeye gel diye

Zinhar olmaz ailem şehir dışına çıkmaya karşı dedi 

Neyse ben taktım getirtecem bunu

Bigun arkadaşlarıyla bulusup iftar yapipnonlarda kalacağını söyledi 

Öyle mi dedim tamam kapat teli dedim

İki dakka sonra geri aradım arkadaslarini ara iptal ettim de. Dbakira biletin hazır buraya geliyorsun deyip telefonu kapattım :D

Dbakira bulustuk öğretmenevinde kaldık mukoydu

tarafından
Romantik
0 oy
(381 puan) tarafından

Eşimle 7 yıl sevgili kaldık  ama hiç o mevzulara giremedi aslında isterdi i de ama benden dolayı cesaret edemedi ki cogu zman da yanlız kalmıslıgımız vardır en fazla sarılmıstır el ele yürüdük yani aMa o kadar zor dayanmıs ki istemeden hemen sonra daha söz kesip nişan yapmadan eşim işi bahane edip hem resmi hem dini nikahı  istemenin oldugu aynı hafta da yaptı :) :)  nisanlıyken de vana gitmistik günlük gezmeye ailem e araba bozuldu dönemiyoruz demistik:) :) 

tarafından
Ahaha iyiymis
0 oy
tarafından
Bütün bunları konuşmak için yapmış olamaz:))
0 oy
tarafından
Nisanliyken değil evliyken yaptı . Köye gidiyom memelekete evimizde yer yok herkes ayrı yatiyo oda kardeşiyle gelmiş onla yatacak ti herkes uyurken yanıma.kacmis :))
(2,609 puan) tarafından
Ayy bikere hastalandim yeni evliydik o zmnlar esimin ninesi cok ustume titrerdi yukari katta kaliyiduk normalde esimin nenesi dediki sen benle uyu nerdiven cikma basin doner dusersin
Esim çok bozulmustu sofrada bi iki laf etmosti buyuklerde kizmisti sen terbiyesizsin demislerdi
Ama haklilardi esim harbi terbiyesiz valla

Sizinkide çok romantikmis kiz
tarafından
Evet valla ben senden ayrı yatamam dedi beraber yattık sabahda erkenden geri odaya gitmişti:))
0 oy
tarafından

Yorumlar daha heyacanlı:PBen nişanlıyken öğrenciydim eşimle aynı şehirdeydik. Ailem başka sehirde. O yüzden cok atraksiyon yaşamadık rahattık :D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,176 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 445 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,696 puan) tarafından soruldu
+3 oy
47 cevap 1,151 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Benkimim (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,539 göst.