0 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar canım çok sıkkın ya eşimin bana ilk aldığı hediye bir etekti ve giymeye kıyamıyordum , neyse bizim eve eşimin bir arkadasinin eşi geldi ev bakmaya geldiler üstünde eteği olamasina rağmen bana etek verirmisin dedi . Bende günlük eteklerimden verim dedim ev bakicaklar nasıl olsa gösterdim bir sürü etek beğenmedi ,eşimin bana nişanlılık zamanında aldığı eteği istedi çok güzel fakan filan nerden aldın ben aslında vermek istemedim ama isteyince de verim dedim ne olacak diye geldi eve eteği direk makinaya attı toz olmustur yıka dedi yıkadım neyse onlarda eve gitti birde baktım ettiğim alt kisimlar hep boya görünce çok üzüldüm evet kumaş parçası bu kadar abartmam lazım ama benim üzerinde anisi var ben bile bir iki kere giydim sırf bir şey olmasın diye , nasıl geçer bu boya lekesi yardımcı olun :'(

imagebu daha bir kısmı her bir yeri boya olmuş :(

19 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
Boyamı çamaşır suyumu
tarafından
Boya ev bakmaya gitmişler deydirmiş sanırım nasil gidecek ya :(
(1,948 puan) tarafından
Yok gitmez benim de var boyalı kıyafet tinerle bile sildim gitmedi gitmez yani ümidini kes
tarafından
Yaaa:(
(1,948 puan) tarafından
Gerçekten
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Insan utanir vermeye ya emanet şeye zarar gelmesin diye uğraşır yazık olmuş ancak boyalı kısmı kestirip kurtulursun
tarafından
Aynen demi :( bundan sonra akillandim kimseyye bir şeyimi vermem özellikle özel eşyalarımı :(
0 oy
(291 puan) tarafından
Kotu olmuş ya 
(291 puan) tarafından
Geçer insallah
tarafından
Sanmıyorum hiç ya :( kimse gecer demedi ümidimi kestim .
(291 puan) tarafından
Youtubeye bak hele belki çıkar biseyler
tarafından
Baktım ytiner ve aseton yazıyor ama ikiside evde yok kuzum
(13,202 puan) tarafından
Tiner aseton rengini açar sürme.
0 oy
(544 puan) tarafından

Belki işine yarar canım 

image

tarafından
Denedim ollmadi canım yine de teşekkürler
0 oy
tarafından
Başkalarının kıyafetlerini giyenleri anlamıyorum en nefret ettiğim şey üstümde pijama olsa yine kimseden istemem ya sadece ablamdan ama çokk nadir oda. Yerinde olsam bu eteği ben bile giymiyorum kıymetli benim için derdim. Ay valla ben sinir oldum. 
tarafından
O kadar üzüldüm ki görünce belki abartili gelebilir ama ağladım :( bende asla giymem gerek yok bir kere zor durumda kalmadıkça ve emanet yani bilmiyorum ya insanlar hep iyi niyetten fırsat bulup uzuyorlar
tarafından
Öyle kız valla çok var böyle iyi niyeti sömüren tipler. Yüzsüzlük bence
tarafından
Tepkimi koyuxam bundan sonra hep uzmim kirmim diyorum bu sefer ben yipraniuorum .
0 oy
tarafından

Aca üzerine tinerrrr doksen çıkar mı ,

Dezenfektan , asetonda dene ...

Yaptığı çok ayıp pislik kadin

tarafından
Çok üzüldüm kuzum ya anısı olmazsa umrunda olmaz insanlık önemli herşeyden önce . Dediklerin hiç biri evde yok :(
tarafından
Keşke olsa çünkü onlwr boya çıkarmada etkili aseton keşke olsaydı
tarafından
Kapaliyim kuzum aseton kullanmıyorum ne yapım burnum yandı daha kimseye özel eşyalarımi vermem :(
0 oy
tarafından
Pek bi bilgim yok ama aseton veya tiner gecirebilir cok minicik yerine sur citile insallah cikar
tarafından
Canım ikisi de evde yok :(
0 oy
tarafından
Verme cnm bide seçmesine mi izin veriyor çok ayıp ya yok deseydin bu rahatlık ondan insan başkasının şeyine dokunurken bile izin almalı verme bida
tarafından
Dicem bundan sonra tavrını koyucam ne salagim vaa ya :(
tarafından
Yok canım yatak odama annem girse olay çıkarırım ne işi varmış bilerek mi yaptı eteği acaba insan yenisini alır yada özür niyetine başka bişe alır getirir
tarafından
Gerçekten çok üzüldüm bilerek ya da bilmeyerek onu bilemem allahla onun arasında ama artık yatak odama almam şimdi düşünüyorum da neden esyalarima dokunmasına müsade ediyorsam :(
tarafından
Çok ayıp bence işte herkese biraz mesafe sart
tarafından
Aynen artık cizgimi belirticem herkese karşı böyle olmuyor çünkü :(
0 oy
tarafından
Çıkmaz bu bence
tarafından
Öyle görünüyor canim :(
0 oy
(580 puan) tarafından
tiner dok boyaya veee bu kadar usulme nasip 
tarafından
Tinerim yok canım evet çok üzülecek bir şey değil dünya malı ama anısı var :(
0 oy
(13,945 puan) tarafından
Bizde ev bakarken benim pardesümün etek kısmı hep boya olmuştu. Ne yaparsam yapayım çıkmadı. Kestirdim o kısmı mecburen yoksa çöpe gidecekti.
tarafından
Kestirsem çok kısa kalacak canım :(
0 oy
tarafından
Tinerle  gider silersen
tarafından
Tinerim evde yok canım :(
0 oy
tarafından
Su an cok sinir oldum. Gerizekalı ya. İnsanların mallarını boyle kullananlardan naefret ederim. Hayır yedin bi bk nie makineye attırıyorsun. Yıkanmamış olsa kuru temizleme de temizlenirdi. Ama artık cok gec. Aseton dene belki cıkar bilmiyorum. Ama kıza bu yaptığının hesabını sor.
tarafından
Soylwdim eteğim boya olmuş diye aaa niye falan diyor dalga geçer gibi benim ağzım yandı zaten daha da özel eşyamı kimseyle paylasmam ve mesafemi de korucam .
tarafından
Keşke önceden soylese yıkamazdın. Hayır yenisi alınacak şey de değil ki. Sen yine de sor belki kuru temizleme cıkarır
tarafından
Sorarım canım sağol .
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Tinerle çıkar diye biliyorum
tarafından
Tinerim yok canım :(
0 oy
tarafından
Yerinde olsam kadini aradim etegime boya değmiş görmedinmi derdim en azindan masrafini karşilaşin
tarafından
Yazdim canım resim de attım eteğim boya olmuş diye dalga geçer gibi aaa niye falan diyor :( bende salaklık insanlara çok yüz veriyorum
tarafından
Biraz dikkat etseydin keşke çok pahali bi etekti de
tarafından
Ne bilim ya :(
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canim tiner dök az bisi çitile kesin çıkar bak
tarafından
Öyle canım da tinerim yok sonradan yapsam etki edermi :(
(6,859 puan) tarafından
Iyice kurur kuzum ya. Tesetturlumusun bilmiyorum ama eger aciksan boyundan kestirebilirsin.
(6,859 puan) tarafından
Cnm aklima geldi.simdi.kurutemizlemeye gotursen onlarda leke cikarisi ilaclar.oluyor hem bilincli biri cikarmis olurr
tarafından
Teşekkür ederim canım artık öyle yapicam
0 oy
tarafından
Çamaşır sütüne benziyo
tarafından
Beyaz boya canım
0 oy
(7,212 puan) tarafından
Ayy yuzsuze bak sen gelmiş bir de makineye atıyor durumu söyleyeceği yerde ben olsam arar konusurum söyleseydin boya işlenmeden cozerdim çıkartırdm ne demeye sakladım diye
tarafından
Aynen dese kusura bakma boya oldu eteğin  falan telafi etmeye çalışsa sıkıntı yok ama böyle bu seklde yapması hiç hoş olmadı ve çok üzüldüm. Bu arada söyledim canım bana diyorki ne olmuş falan diye bilmemezden geliyor:/
(7,212 puan) tarafından
Yavuz hırsız ev sahibini bastırmış ben olsam daha ömrü billah muhatap olmam boyle kötü bir ahlaka sahip birisi ile .
tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Sizin icin değerli olan her ne olursa olsun birine vermeyin...kim olursa olsun. Çıkmaz daha
tarafından
Evet canım haklısın öyle eline alıp bunu giyicem diye tuturunca bende bir şey diyemedim :( daha da kimseye bir şeyimi vermem
tarafından
Ne kadar arsız biriymis o ya.Bi kere benim esimin arkadasi bana geldi yatak odasinda makyajlara saldirdi sürdü rujumu felan iletisimi kestim.
tarafından
Benim de herşeyimi karıştırdı sanirisin 10 yıllık arkadaşım henüz 2 kere görmeme rağmen bu samimiyet gerçekten çok şaşırtıcı .
tarafından
Tövbe est. Uzak dur aman boşver
tarafından
Öyle yapicam

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,588 göst.
24 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 934 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde engineer mom (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,576 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 26 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (726 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,426,550 cevap

34,987 kullanıcı

...