0 oy
864 göst.
Aile kategorisinde (3,794 puan) tarafından
:(((aglamaktan artık yoruldum. O kadar çok canim yaniyoki bi bilseniz sizde aglarsiniz ne olur okuyup bi akil verin. Ben ilk eşimi kaybettim . Daha bi aylik hamile iken bide 5 yaşında bi kizim vardi.  Babasız yetim bi çocuk doğurdum . Bi sure sonra ıkinci bi evlilik yaptım ama dua edin hayirlisi ile kurtulayim şu adamdan ne olur. Iki yetimi *** ** oğlu ** orusbu çocuğu itme kakma hepsini yaptı aldattı.  Ayrilicaktim ki hamilelik çikti.  Dövdü çocukların babasindan kalan yetim aylığına göz koydu.  Yetmedi yetmedi tehditler bıçaklar.  Ne orusbuluk ne surtukluk ******** yemedigim hakaret küfür kalmadı . Üstüne bide beddualar etti hwm bana hwm çocuklara lsnet okudu . Inanın varya ne bi yüzük ne bi bilezik maddi ev eşya araba hicbisi beklemedim istemedim . Genede nankör köpek oldum . Çok canim yaniyo ailesine dw beni orusbu kötü gösterip kendini hakli çıkarmaya çalışıyor . bi ton beddua etti ben ayrilmak istiyorum diye . Geberirsin inşallah dedi. Çocuklarından gör dedi . Daha neler neler . Beni 20 bin borca soktu . Bide sen nankörsun diyo. Lutfen dua edin Allah aşkına şu adamdan hayırlısı ile kurtulayim kendi beddua si kötü düşüncesi kendine dönsün.  Kötünün beddua si geçermiş.  Ne olur dua edin bu adamin bütün kötü niyeti kötü duası fikrini Rabbim bendwn uzak etsin . Artik ne yapicami şaşırdım iftiralar yalanlar tehditler beddualar küfürler . Başa cikamaz oldum .ufak yetim çocuğum yavrum doğmadan yetim kaldı . Simdi gelip bana nerdw babam diyo öyle cok derdim varki . Allaj rızası için bana yetimlere dua edin ne olur . 

14 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Allah im yar ve yardımcın olsun canım 
(3,794 puan) tarafından
Bu adamdan hayir gelir yani varmi sence.  Çalışmaz etmez benim yetim paraları ister.  Beni 20 bin kredi borcuna soktu bana bi yüzük bile takmadi üstüne de bunca şey mal mulk umrumda değıl inan . Ama insqn olsaydi inan bi lokma ekmeğe muhtaç oldugum zaman oldu ama böyle bu durumlsra düşmek
(423 puan) tarafından
Evet canım ailen arkanda değil mi
(3,794 puan) tarafından
Onlar bisey bilmiyoki . Şimdilik doğumu bekliyorum . Kendi çocuğunu alip bakicakmis ben anne degil sokakta ki itmisim oteki yetimler gibi *** değilmiş
(423 puan) tarafından
Allah im yardımcın olsun kuzum çokta gençsin Rabbim gönlüne göre versin inşallah
(3,794 puan) tarafından
Sadece şu yetimleri kimseye muhtaç mahçup etmeden hayırlı sağlık li bi şekilde büyütmek istiyorum insn ki .
-Reklam-
0 oy
(654 puan) tarafından
Şimdi çocukların kaç yaşında 
(654 puan) tarafından
Bak Allah aşkına polisi ara bi gün götürsünler ya da sığınma evine git en iyisi polisi ara kaç yaşındasın
(3,794 puan) tarafından
Kendi çocuğunu ötekilerden ayiriyo . O çocukların yaninda diyoki benim kinin babası vsr otekiler gibi *** degil ben sahip çıkarım.  Sen benim b.kum bile olamazsin
(654 puan) tarafından
Allah var Allah büyüktür Allah görüyo herşeyi ne diyeceğimi bilemiyorum beynim durdu resmen sana tek tavsiyem sığınma evi ya da polisi aramak
(3,794 puan) tarafından
Kiz aramadimmi saniyon.  Aradim polis geldi eve herşeyi anlattim bu beyefendi yok hamile ondan yok bu deli yok inanmayin nasıl iki yüzlü.  Polis e de dedim ya şikâyetciyim koltukta ki bıçak izleri duruyo bskin dedim . Sanki ben masal anlatiyom. Olur öyle seyler diyo . İlla olmemizmi lazım dedim sizin bunu almanix için.  Ben patladim polise . Bu insan dışı varlık sakin sakin çaktırmamak icin sakin sakin polis bey öyle seyler olmadı bu deli ondan diyo
(3,794 puan) tarafından
Hani şu tv lerde kotuler olur ama zarar gören bunu kimseye kanitlayamaz . Adam ise masum haklı çıkar.  Kadın yalancı çikar
0 oy
(46 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun allahtan onun belasını wersin pis ******** ettiği beddualar ona döner inşallah 
(3,794 puan) tarafından
Inşallah . O kadar şey  yapip beni kötü ilan edip iftira atip beddua ediyo hem bana hem yetimlere o parasını yediği ** dediği *** dediği bu insanlığa sigarmi . Masum yetimler seni baba sayip iki sevgi belledi
(46 puan) tarafından
Kıyamam ya allah yardimcin olsun canım yaşadıklarını çok zor o cocuklara çok üzüldüm ya
(3,794 puan) tarafından
Bol bol dua edin lutfen o kadar cok ihtiyacım vsrki hem benim hem cocuklarin
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım :(

(3,794 puan) tarafından
Amin inşallah . O çocuklara o kadar çok icim yaniyoki.
(7,791 puan) tarafından
İmkanın varsa bırak git canım yetim maaşı ne kadar bilmiyorum ama iyi kötü yetiyorsa git şu son bebis olmasa çalış derdim ama... Gerçekten rabbim yardımcın olsun yol göstersin inşallah
(3,794 puan) tarafından
Borclar benim adims krediler var hamilelik var.  Bunlar olmasa durmam ailem ne borcu ne bu olanları bilmiyo . Her şekilde sıkıntı yaşıyorum. Dua edin lutfen
(7,791 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o adamı sana da evlatlarına da yardım etsin bilmiyo muydun evlenmeden nasıl biri olduğunu canım
(3,794 puan) tarafından
Bilseydim değil evlenmek yüzüne bile bakmazdim.
0 oy
(7,098 puan) tarafından
İçim ciz etti ne diyecegimi bilemedim resmen allah yardimcin olsun kuzum o adami da bildigi gibi yapsin insallah 
0 oy
(518 puan) tarafından
Onun bedduası tutmaz korkma,yetim hakkı yiyor ya o korksun ama başına geleceklerden, ezdirme cocuklari boşanma imkanın varsa boşan erkekler zaten hemen ****** ilan etmeye bayılır kadinlari
0 oy
(48,494 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim 
0 oy
(168 puan) tarafından
Köpeğin ettiği dua kabul olaydı gökten kemik yağardı böyle vicdansız bir köpeğin duasıda döner kendine gider sen hiç korkma onun ettiği beddua dan rabbim yardımcın olsun eğer ailen arkandaysa doğumu felan bekleme şöyle ailene en azindan o insan musveddesinin nasıl biri olduğunu görürler
0 oy
tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun . Asla boyun eğme.  Polise git devlete sığın.  Sakin ama sakın çocuklarını o pice ezdirme.  Keşke elimden bisey gelse 
0 oy
tarafından
Ah yawrularim ahhh:(Uzuluorm  boyle buyuyen cocuklara.Bi yanları eksik.Bide serefsz biri yuzunden hayatları zindan.
0 oy
tarafından
RABBİM yardimcin olsun canim INŞALLAH kurtulursun o pslikten Hakkinfa hayirlisi olsun
0 oy
tarafından
Allah c.c yardimcin olsun canim.

Bedduaya sormuşlar nereye gidiyosun deye? Geldigim yere demiş. O yuzden o beddua etdikce sen gul cunku kendisine geri donuyo. Agzini bozma o ***a gore. Rabbim inşAllah en kisa zamanda ondan kurtulma imkani açsin bi yol açsin sana canim. Ailen yok mu? Onlara anlat polise anlat zor durumdayim de. Sana yaklasma yasaği yoksunlar
0 oy
(484 puan) tarafından
Okudum bi an kendimi senin yerine koydum agladim Rabbim yardmcn olsun gerçekten çok üzüldüm. Ailen yok mu sahip çıkacak at üstünden şu kamburu iki cocugunun sctgi boka kurban olsun o ******

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 232 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 254 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 624 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (766 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.