0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bygolden beşik kullanan var mı fiyatları uygun ama kaliteli mi bilemiyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzenim kullandi kızında oğlunda da park besik aldi keske kızımada park besik alsaydım diyor niye diye sormadim canim 
tarafından
Park beşik pek hoşuma gitmiyor beş çekmeceli istiyorum bygolden de sadece beşik  500 tl cibinlik yatak falan dahil olsa 750 tl
tarafından
Ben park beşik aldim gayet memnunum canım sen bilirsin yinede
tarafından
Bilmiyorum ki canım ya ben pek sevmiyorum sanırım park beşiği
tarafından
Zevk meselesi kuzum mobilyada korumalık takacaksın gormeyecek etmeyecek seni park besik iyi oluyor kizim beni uyurken gorunce uyuyordu mesela uyanık olunca güluyordu falan mobilya da bana basık hapis gibi geliyor
tarafından
Orası öyle tabi zevk meselesi canım cevremde alan vardı park beşik memnun kalmayan da vardı
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

Bundan istiyorum aslında 

tarafından
Kızı çekmecenin ustune cikar asagi duserdi bunu arkadasimin cocugunda da duymustum
tarafından
Teşekkür ederim canım doğuma az kaldığı için bir an önce almak istiyorum ♥️☺️
tarafından
Seviyorsan al canım güle güle kullan :) sag salim kucagina almayi nasip etsin rabbim :*
tarafından
Aminnn inşAllah canım ♥️sen bir kuzenine sorar mısın neden istemediğini ♥️
tarafından
Aklimda yarın sorcam kuzum :)
0 oy
tarafından

image

bunun gibi hoşuma gidiyor 
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Valla en mantıklısı park beşik 

Ben doğar doğmaz park beşiğin üst katına yatırdım kenarlardan tutup kalkmaya çalışınca alt katına geçirdim. Şuan 17 aylık ve odasını ayırdım park beşikte yatmaya devam ediyo. 

Biz oğlum doğmadan eşimin ısrarıyla büyüyen beşikli bebek odası aldık ama o beşiği hiç kullanmak nasip olmadan bozacağız galiba. 

Benim bebeğim çok hareketli. Büyüyen beşiğe yatak olmadığı halde koydum kenarlara basarak kendini atıyodu resmen bide yatak koyduğumu düşün. Oğlum her uyandığında kafa üstü çakılırdı yere.

Bende park beşiği odasına taşıdım onda içim rahat uyuyabiliyorum. 

Bu tarz beşikler ve sepet beşikler bana çok gereksiz geliyo. İleriyi de düşünmek lazım bence. 

Park beşik candır büyüyen beşik ve sepet beşik heyecan :D

(1,635 puan) tarafından
Valla ilk zamanlar bizimkide çok döndüğü için sık uyanırdı ama bi süre sonra alıştı.
Ben bu sıpayı yer yatağına alıştırırsam yandım demektir. Ama bazen emişirken ikimizde yerde uyuyup kalıyoruz kaçamak olarak ama olsun alışmasın yinede.
Şimdi park beşiğin en köşesine gidip kenarları okşayarak uyuyo bizimkide vaveyla
tarafından
Benimki 5 aylıkken obyanlar varya oraya girmis nasil sığdıysa orda kalmış nefessiz çok şukur ki kisa araliklarla bakıyordum
(1,635 puan) tarafından
Bizimki dümdüz girmesinin imkanı yok. Nasıl becermiş 5 aylık tosbik öyle bişeyi ☺️
Şükür ki denk gelmişsin canım
tarafından
Bizimkinde dümdüz anlamadim kafasi aşağıda ayakları yukarda kalmış kızım hırslı inat ondan sanirim :)
(1,635 puan) tarafından
Allah Allah değişik minik senin kız ☺️
Allah yardım etsin inat bebe zor yaa
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ben kullanıyorum cnm fiyatına gore çok iyi benzerleri çok pahali
tarafından
Nasıl peki canım kaliteli mi bu markadan mı
(2,252 puan) tarafından
Bu marka. Cnm 2 aydır kulanıyorum daha iyi şimdiye kadar
0 oy
(82 puan) tarafından
Ben bugun arastirdim o kadar madur var ki bu siteden alisveris yapan 1 ay olmadan kirilan var baska urun gonderilen kirik eksik gelen.. Hic iyi yorum uok yani :(
0 oy
(12,851 puan) tarafından
En mantıklısı park beşik bende tipini beğenmediğim için almadım anne yanı beşik aldım oğlum hareketlendikten sonra ayağı kalkmaya başladı düşer diye artık yatırmıyorum şimdi park beşikde yatıyor çok memnunum şimdi yani modelleri çıkmış anne yanı oluyor 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 590 göst.
0 oy
10 cevap 869 göst.
27 Ocak 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
0 oy
4 cevap 373 göst.

377,163 soru

11,287,386 cevap