0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından
Kızlar Sofranın üstünde Boğazım düğümlendi yemin ederim Şu an sinirden kuduruyorum Bir anne nasıl böyle bir şey yapabilir Ya biz çocuğumuz için her şeyi hak katlanıyoruz Yemin ederim ben sırf bu olaylardan korktuğum için eşimden ayrılamıyorum O kadar şey yaşamama rağmen ya bakamazsam  ya başına bir şey gelirse çocuğumun diye yine babası başında diyorum zerre huzurum yok ama yine de oturuyorum Sen nasıl kalkıp sevgilinle bir olup oğlunu döversin gerçekten Bir insan bu kadar canicee olabilir mi  döv ve yak Allah belanı versin Ne insanlar var gerçekten varmi byle insanlar 

9 Cevaplar

+1 oy
(1,096 puan) tarafından
Bide masum numarası yapıyordu tipinde hayır yoktu kadının biseyler sakladığı da belliydi pis cani nasıl hesap verecekler acaba :(
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
Ay allah belalrini verisn insna bunu nsl yapar agladim inanki ben cocuguma kizinca bilr uzuluyorm vicdan yapiyorm pislikler hyvan bile   sahip cakiyor yavrusuna  nsl insanlar bunlar ya 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Ben bu yüzden hiç izlemiyorum Müge Anlı'yı. Ya da o tarz haberleri. Ciğer yakıyor. 
0 oy
(643 puan) tarafından
İnsan değiller sabahtsn beri bela okuyorum kendilerine suratlarinda insanlık yok pislkler
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Ciğersiz vijdanszlar kahrolsunlar rabbim kmsenın kanını yerde bırakmasın byle vicdansızlar eli kolunu sallayıp gezyor 
0 oy
tarafından
Dün gece izledim videoyu uyuyamadım çocuğa yapılan işkenceler çocuğun salyası akıyor diye sofradan kaldırılması çay ve ekmek ile yaşamaya çalışması anne dediği kadının hala ona zulüm etmesi... Uyuyamadım dün gece o çocuk gözümün önüne geldi anne bu anne ya bu kelime bu kadar basit olmamalı evladın yok ve sen sevgiline konduramıyorum o yapmaz diyorsun...... Eyy Rabbim Ey Yüce Mevlam sen kahret bunları 
(614 puan) tarafından
Hangi video syle bende islim cane link atarmsn
tarafından
25 ağustos Müge anlı izle yaz canım şiar bölümünü komple izle
0 oy
(460 puan) tarafından
Allah belalarini versin rabbim onlara cehennem hayati yasatsin inşallah::((
0 oy
tarafından

Ayy evet ya o kadar insan senelerce tedavi oluyor anne olmak için boleleri ana olunca  görünce sinirlerim tepeme çıkıyor insan evladına nasıl kıyar nasıl çocuk neler yaşamış ya sevgili nedir ya ay çok üzüldüm çocuğa anne evladını nasıl diri diri yakar Allah'ım 

0 oy
(3,750 puan) tarafından
İnan bişi yemedi haberi görünce sofrayı oldupu gibi kaldırdım 

Nasıl bir anne dicem de anne kelimesini haketmiyor nasıl vicdansızlıkdır yahu el kadar çocuk çok mu önemliydi yanındaki adam evladından 

Çok mu önemliydi canından Bi parçayı yakacak kadar 

Dilerim ki iki cihanda da allahım onlara gün yüzü göstermez 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 433 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 2,015 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...