0 oy
659 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Zaten barışmasında ama aynı binadayız kendimi kötü hissediyorum. Hergün bana geliyorlar tek kelime ile alınıyolar ama evime her şeyime karışıyorlar. Ama ben sevmiyorum özellikle kaynanamı. Ya çocuğum doğdu bana trip yaptı ameliyatlıyım kalkıp bakamıyorum diye. Kayınbabam bana dedi karım uyusun sen kalk çocuğuna bak. Sonra karısı bir uyudu size yemin ederim iki gün boyunca uyudu kalkmadı. Kalkıp düğün CD si izleyip tekrar yattı. Bekar hiç çocuktan anlamayan kardeşimi getirdim o baktı bebeğime ve üç aylık oldu halen kardeşim bakıyor benle beraber. Kısacası içim ısınmıyor artık kaynanama Kayınbabama o günler geliyor aklıma. Kayınbabam bana dedi ben kendimi kurtardım maddi anlamda kocan da kurtarsın yapabileceğim bir şey yok ben hamileyken dedi ve çok kırıldım. Neyse bu insanlara haksızlık etmiyorum dimi onlara neredeyse tahammülüm yok ben kötü iken hiçbir şekilde yanımda değiller bebeğimin bile yanında değiller iyi günde hep dibimdeler. Ben ne yapabilirim içim ısınmıyor ana baba diyemiyorum siz diyorum. Siz olsanız ne yapardınız taşınır mıydınız aranız nasıl olurdu akıl verin? 

8 Cevaplar

+2 oy
(118,978 puan) tarafından
Bana kaynana kayinbaba deme gidip zehirliyesim var 
(173 puan) tarafından
Puhahaaahahsgbf :)))))))
-Reklam-
+1 oy
(165 puan) tarafından
Taşınma imkanın varsa durduğun hata. Öyle dip dibe olunca sıkıntı hiç bitmez sürekli başka şey çıkar 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Tasinirdim net ne kadar uzal o kadar kiymetli 
(220 puan) tarafından
Kıymetli film da olmak istemiyorum onların yanında yeter ki görmeyeyim huzurum bozulmasın artık
0 oy
tarafından
Ay o kaynanalar varyano kaynanalar..
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Meraba Meraba o kadar. Esim olmadan gitmem bile 
(220 puan) tarafından
Gitmiyorum evlerine lohusalığım geliyor aklıma. Nefret ediyorum yaşamaktan soğuttular bir de habşre bana diyordu planlı mı yaptınız plansız mı oldu bu çocuk
(2,448 puan) tarafından
Aynen kuzu maalesef unutulmuyor. Benim kaynana kaynanasinin yemeğinde bana herkesin içinde çocuk yapin dedi bende gerek yok şuan dedim korunuyonuz mu yapın nolcak dedi. Kadınlı adamlı oturuyoz bide düşün bende samimiyeti kestim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Anlayışsız düşüncesiz ve kendini beyenmişlerle dip dibe oturma eşini ikna et taşın
0 oy
(833 puan) tarafından
Ilk bastaaa esinin sulalesini Allah islah etsin soraa Allaha havale et.Ve maddi imkaniniz da varsa esinde sana destekciyse ayri eve cikin
0 oy
(479 puan) tarafından
Bende kayinpedrim den nefret ediyorum keşke okdr çok uzağa gitseydim ki bir daha asla.gorüşmemek üzere 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 674 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Sabrina0752 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 513 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 4,720 göst.
25 Şubat 2019 Aile kategorisinde Kamile Gürkan (144 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 676 göst.