0 oy
971 göst.
Diğer kategorisinde (501 puan) tarafından

Beni tanımayan insanlar soğuk yabanisin der ama tanıyan insan kopamaz valla elimden gelen herşeyi yaparım her konuda.. çok asabi de duruyormuşum :D halbuki hep gülerim siz nasılsınız?

22 Cevaplar

+1 oy
(961 puan) tarafından

Soğuk ve mesafeli :angel:

(501 puan) tarafından
Olmadı gereken aslında :))
(961 puan) tarafından
İlk tanıdıklarıma kesin öyleyim
Eğer içime sinerse içeri alırım sinmezse dışarda kalır :)
-Reklam-
+1 oy
(671 puan) tarafından
Beni ilk tanıyan biri hayatımda senin kadar enerjisi yüksek birini görmedim der 
(501 puan) tarafından
Ayy bana lazım öyle biri tanıdığım bi kaç kişi var ne güzel insana neşe veriyorsunuz
(7,402 puan) tarafından
Beni tanimadiklari icin sana oyle diyorlardir kiz :D hahahha
+1 oy
(76 puan) tarafından
Aynı senim yazmaya erindim aynısı isde:D artı olarak kendini beğenmiş  duruyormusum
(501 puan) tarafından
:D kendini begenmişmisin kız yoksa aabshsj
(76 puan) tarafından
Yok kız hicde deilimdir  sadece ay massallah  çok guzelim  subhanallah  derim surekli  o kadar :D
(501 puan) tarafından
Abooo daha ne diceeen :D
(76 puan) tarafından
Öleyim ama ahahaha :D
+1 oy
(351 puan) tarafından
Dışardan soğuk ve mesafeli gözükürüm birini seviyosam kendimi ona sevdirir im sevmiyorsam çaba harcamam mesafem devam eder
(501 puan) tarafından
Ohhh aynı vallla cok da güzel değil mi ama
(351 puan) tarafından
Kafan rahat oluyor bi kere mis
+1 oy
(423 puan) tarafından
Aslında tanıyan canayakın der ama tanımayan havalı der 
+1 oy
tarafından
Olduğun gibi görün gördüğün gibi ol aynen öyleyim az havalı az değil baya asi qhhahah en sevdiğim
tarafından
Ahahah tamam güzel kız kızımın kaşı gözü kapkara maşallah kirpiği kaşına değiyor nazar değmesin diye hiç kimse resmini görmedi 3  4 aydır :D en son bi akrabam gördü kızımın gözleri şişti artık korktum valla
tarafından
Ayy Allah korusun nazara geliyorlar kız bnm gözler yeşil eşimin kahve rengi koyu değil böyle oğlumun gözleri bir bana benziyor bir eşime henüz çözmüş değilim oğlum gamzeli gözler anası gibi yeşil olur belki olmzsa babası gibi olck onun dha güzel bak :D
tarafından
Elaya kaçar gözleri onunda  :)) Rabbim sağlık versin evlatlarımıza inşallah ☺️ gamzeli ve yeşil gözlü olursa karizma olur ☺️
tarafından
Ahhahah ha işte ondan olacak bnm oğlan :))))

Amin cnm tüm bebişlere Allah sağlık sıhhat versin ❣️
tarafından
☺️☺️❤️
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Sevdiğim insanlara karşı ilk bahar olurum yaz olurum sevmediğim insanlar da beni kış bilir son bahar bilir. 
(501 puan) tarafından
Kişiye göre değişiyor desenee
0 oy
tarafından
Çok sıcakkanlı samimi tatlı şeker bişey yani neredeyse etrafımdaki bütün insanlar böyle gördüğümü söylüyo 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Sakin ve olgun
(501 puan) tarafından
Bizim burda oturaklı diyorlar :)) tam evlenecek tip diyorlar :D
0 oy
tarafından
Beni herkes sıcakkanlı görür simamdan dolayı ama tanımadığım insanlarla konuşmam ☺️
(7,402 puan) tarafından
Evet siman gerçekten cok sıcakkanlılı ☺☺ benide oyle gorurler oyleyimdirde :D
tarafından
Teşekkür ederim canım belli zaten sohbetin den yorumlarından sıcakkanlı insanlar kendini az çok belli eder ☺️❤️
(7,402 puan) tarafından
Canim benim tesekkr ederim yalniz oyleyim falan yazdim bide mutevazilik tavan hahha☺❤❤.
tarafından
Boşver bi kezde mütevazı olmayalım ☺️❤️
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ruh halime bağlı dışarıdan nasıl göründüğüm:) enerjinsem herkese enerji veririm keyifsizsem kendimi kendim bile çekemem..  Ki bu adet öncesi sürekli olur 
(9,651 puan) tarafından
Where is dünya:/ trip ataydı ya özledim he zeynomm:/ sen nasılsın balım bizi terk etti ikisi de :/
(7,402 puan) tarafından
He valla kaldik biz bize:/ gerçi senin kankilerin cok masAllah populerite tavan hayran kitlen gun geçtikçe artiyor kurgucum. Guzel kalbini kesfeden kesfedene. Bende arada trip atam diyorumda anam hangi birine atacam :)))) toplansalar linç patlamasi yaparlar hahahha

Sorunu en son cevaplarım.:))) hamdolsun iyiyim balim. Bugunumze sukur☺. Sende iyisindir insaAllah bidenem.
(9,651 puan) tarafından
Vayyy kiskanilmak;) takıp edemiyorum ki hiç balım:) bence senin popülariten bu ara daha iyi :D bence ben seni kiskanmaliykm :) neysem biz kiskanna isini bosverelim cok zoraki oluyo :)

Kızlar nasıl balım sen nasılsın :)
(7,402 puan) tarafından
Gunaydin bidenem ☺
Biz beceremeyiz zaten zorlada yapınca olmuyor hani :)))
Kizlar iyi kuzum büyük annesinde rumeysada fıldır fıldır beni yoruyor. Sabahin köründe uyanıyor ise gidecek sanki:/   ev isleri cabasi. Bildigin uzere tembelligim devam:D
sen naptin canim omerim zehram nasil canimm.
(9,651 puan) tarafından
Ahh ruh ikizim benimm :) güne erken başlıyoruz bi türlü acilamiyorum zaten tembelim :) bide çocuklar bide ev dun bi salça yaptık oran agriyo buram agriyi demekten başka bisi diyemiyorum :D nasıl hamsin diyip duruyo eşim hiç mi iş yapmiyon okadar işte pertim cikti :D
0 oy
tarafından
Soguk ruhsuz asla muhatap bile olmam kimse ile sert ama içim minnoş minnoş :D 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Sert ve soguk görünüyomusum canim 
0 oy
(2,674 puan) tarafından
Sert bir yapım var görünüş olarak. Ama tanımadıklarıma oyle yım. Tanıdıklarıma cok ıyıyım melek gibiyim 
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Tıpkım beni anlatmışsın :))
0 oy
tarafından

Yeni tanıdığım kişiler havalı duruyorsun ama değilmişsin der hep :D

İnsanları iyice tanıyana kadar mesafeliyimdir 

0 oy
(2,091 puan) tarafından
Bana hep havalı duruyorsun diyorlar sonradan samimi olduğum kişiler oysaki ben hıc öyle düşünmüyorum kendi hakkımda çoğu kişi itiraf etti öyle düşündüğünü
0 oy
(173 puan) tarafından
Havalı ve asabi gorundugumu soylerler 

Asabi oluşum dogru ama hava atacak hâl birakmadilar anam
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Içten de dıştan da samimi sıcak kanlıyimdir
0 oy
(2,241 puan) tarafından

sevimli gorunuyomusum halbuki ben sinirliyimdir:ninja::woot:

İlgili sorular

0 oy