0 oy
291 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (477 puan) tarafından

image

o kıllı ciplak bacaklarıyla şalca eziyor ya iyyy  kizlarr midem kalktı sabah sabah :( tiktok çekmiş bide haspam 

Oda paylastigi için baskın yapılmış yoksa kim.nerden bilecekti ve bu salçalar piyasa sürülecekti:( eminimki  daha niceleri vardır böyle turkiyede 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

İgrecccc.....

(477 puan) tarafından
Igrenclik otesiii
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şaşırmıyorum artık burada da bir kadın kocası fırında çalışırken kılı hamura düşünce gülmesini falan anlatmıştı.... Gerçektrn şaşırmıyorum şaşıramıyorum
(477 puan) tarafından
Evet bnde görmüştüm o postu
Allah akıl fikir versin ne diyelim
0 oy
(2,748 puan) tarafından

Hayatımızın  her alaninda o kadar hile varki buna şükret  bence:D o domateslerin yarısı  çürük  çarık  heryer  sinek

(477 puan) tarafından
Allahindan bulsunlar inşallah neler yediriyirlar bize ya :((
(2,748 puan) tarafından
Daha at eti eşek  eti yediklerimizi unutmayalim bence insanlar  malesefki yolunu şaşırdı  Rabbim islah eylesin  güvendiğiniz yerler harici gözünüzün  görmediğini  almayin ama malesefki hayatin her alanında  gördüm  bunlari
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Ama şuanda midem alt üst oldu :/ pazarda dökme şekilde açık satıcıyı ya anca onlardır bence..
(477 puan) tarafından
Bende öyle olduğunu düşünmek istiyorum:(
(9,651 puan) tarafından
Markalar buna musade etmez ki markalar bu sekilde yapmiyor gida isi yapiyoruz catring firmamiz var biz bide yemekleri el degmeden uretiyoruz ozel kazanlarda.. kendk kendine karjstiran kendi kendine icinde parcalayicisi olan kazanlarda.. profosyonel işletmeler sürekli denetleniyor.. o yüzden sıkıntı olmaz..
tarafından
Kurgucu yorumun biraz olsun içimi rahatlattı :)
(9,651 puan) tarafından
Bizim kullandığımız ürünlerinde sürekli kontrolleri yapılıyor merdiven altı bi yerden ürün alınmazsa sıkıntı çıkmaz tüm gıda firmaları için bu geçerli..  evde kullanan bulyonlar var ya sağlıksız olduğu için catering te biz onları kullanmıyoruz gerçek kemik suyu ve et suyu kullanılıyor..  hatte evimize aldığımız nakliyatın salçanın daha iyisi kullanılıyor bende evimin bazı şeylerini iş yerinden alıyorum ve markettekilerden pişmesi lezzeti falan daha güzel..  daha dikkatli olunuyor iş yerlerinde.. ekmek parası söz konusu bir sürü kişinin ekmek parası üstelik. Rishi en aza indirmek gerek
0 oy
tarafından
Ayy bunu gordum igrenccc   gerckten  icine tukrur bile  cok igrenc
(477 puan) tarafından
Pislik herifff
0 oy
(2,241 puan) tarafından
o yuzden bilindik markalari aliyorum ama artik onlardan da supheleniyoruz igrenc ya
(477 puan) tarafından
Hangi marka kullaniyorn cnm
(2,241 puan) tarafından
tamek ve oncu kullanirim canim . birseylerini gormedim ama bunlari gordukce herseyden korkar olduk nasil yapiliyo diye
0 oy
(961 puan) tarafından

Pakete giren her şey böyle maalesef 

Çoğunda ne yediğimizi bile bilmiyoruz :ermm:

(477 puan) tarafından
Haklisin valla :(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 229 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 453 göst.