0 oy
545 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından

image

bbu kaşık mamadan ilk defa aldım 2 tane almıştım  ikisinde de kıl çıktı bende kendi ellerimle eirmikli elmalı püre yaptım almayın bunlardan gerçekten!!!! 

6 Cevaplar

0 oy
(1,302 puan) tarafından
Ay cok kötü ya aynen canim meyve puresini muhallebileri corbalari kendin yap ellerinle temiz temiz yedir bebebise ya 
(157 puan) tarafından
Yaptım zaten şikayet edicem görmeden verseydim ne olurdu Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hangi marka canım?  Bende alıyorum arada bi yere  giderken iyi oluyor ama en iyisi en sağlıklısı kendi yapmamız.. Bu gun yaptım bi çorba küçük o kavanozlara koydum konserve gibi yaptım koydum dolaba bizimde yababilicegimiz birşey aslinda
(157 puan) tarafından
Hero baby bilindik marka bende yaptım çorba ve elma püresi ama bunu da demiyim dedim denemez olaydım
(9,651 puan) tarafından
Yaa bende de var hero  baby ninkiler hiç denemedim ici nde bisi var mi diye incelemedim yazık günah ya biz herşey tertemiz olsun istiyoruz kıllar cikiyo şikayet edebiliyosan etmek lazım
(157 puan) tarafından
İnternetten şikayet hattını buldum aradım bakmadı lar yarın Arıcam kesin
(9,651 puan) tarafından
Ara canım dikkat etsinler nasıl şeydir ya çocuklara bebeklere veriyoruz biz onu
(157 puan) tarafından
Aynen öyle çok sinirlendim ya
0 oy
(446 puan) tarafından
Markası ne canm mamanin
(157 puan) tarafından
Hero baby canım
0 oy
tarafından
Vallahi canım ben kendim evde yapıyorum yeni başladığım için ek gıdaya içine kuru kayısı da koyuyorum elmayı armudu havucu kabuklarını soyup tencereye koyuyorum beş altı tane de kayısı koyuyorum su koyuyorum haşlıyorum robottan geçiriyorum sonra da süzgeçten geçiriyorum biraz zahmetli oluyor ama 5 6 kavanoz çıkıyor 2 3 gun veriyorum bir de patates havuc kabak1 dis sarinsak bide koftelik bulgur koyup hasliyirum ayni sekilde robottan gecirip suzuyorum ayni böyle oluyor tavsiye ederim cnm
(157 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum çok sağol
(2,931 puan) tarafından
Yeni basladim demissin sarımsak konusunu doktora sordunmu canm
tarafından
Yani yeni yeni başladım derken ilk başladığım zamanlarda bahsetmek istedim Hani ilk ek gıda verildiği zaman kabızlık oluyor ya o zamanlar kayısıda koyuyordum ki bağırsakları çalışsın tuvaletini rahat yapabilirsin Ama bu dediklerini yapın Bana çok dua edersiniz sarımsağı da sormadım doktora ama ilk zamanlar koymuyorsun �ki üç haftadır başlamışım koymaya ama aynı o mamalardan oluyor Hatta balkabağı ekleyebilirsiniz Yani aklınıza gelen haşlaması kolay olan şeyleri ekleyebilirsiniz zeytinyağında sonradan koyuyorum içine
(2,931 puan) tarafından
Dha gecmedik ek gidaya da neler vercem neler yapcam bakiyorum smdiden
0 oy
tarafından
Bende oglum a iki defa verdim çocuğun kakadu yeşil oldu bi daha da vermedim
0 oy
tarafından
Ne igrencler ya hijyen hiç yok 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 308 göst.
0 oy