0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından kapalı
daha yeni annemle konusuyordum sezeryan olcam ilk dogumum eşim ben kendi annem hastaneye gidicez anneme diyorum ki iste ömer yatiiş islemleri yapcak biz ikimiz odamiza cikcaz sen istedigin bisey olursa ömer kapida bekler soylersin falan diyorum bana diyor ki eee herseyi ömer yapcak ben anlamadim falan diyor annem cok alingan olmaya basladi anlamadim ben 
notu ile kapatıldı: Hatalı başlık seçimi konu başlığı içeriği özetleyecek şekilde olmalı

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
yeniden gösterildi

Anaaa ne var bunda kız alıncak annen abartmış :D

(5 puan) tarafından
vallaha anlamadim hic sanki sen ömerin durmasini istiyorsun yaninda diyor ahhhh ahhhh
tarafından
Bebeğe ve sana annen bakcak eşinde dışardan alması gerekenleri alcak olması gereken bu cnm ya alttan al en iyisi anneni
(5 puan) tarafından
kesinlikle canim zaten baştan sona boyle konustuk eşim eve gitmem arabada yatarim bile dedi hani ani bisey olursa yaninizda oluyum diye
tarafından
En güzeli cnm ya sağ salim kuzuna kavuş inşallah bunları dülünme boş ver  :)))
(5 puan) tarafından
dogruuuu canim haklisinnnnn insallahhhh
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yani olması gereken zaten o esim kapıda bekledi benle ablam odada kaldık olmazsa annen dısarda beklesin madem
(5 puan) tarafından
ben annemi istiyorum zaten yanimda canim eşim bana yardimci olamaz cok heycanli bi insan annem alingan olmaya basladi neden anlamadim
0 oy
(1,657 puan) tarafından

Tamam esım yanımda kalsın sen kapıda bekle bısı ısteyınce al gel de :D

(5 puan) tarafından
bende oyle dedim eczaneden bisey alinacak sen beni birakip nasil alacaksin dedim hic anlamadim bu yaptigini bazen benim düsünmedigim icimden gecmeyen seyleri sanki ben düsünmüsümde onu ima ediyorum gibi algiliyor

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 509 göst.
7 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,097 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 356 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,434 göst.
10 Aralık 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,617 cevap

34,745 kullanıcı

...