0 oy
1,746 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kizlar biz esimin ailesiyle birlik yasiyoruz esim dun beni cok kotu dovdu bende salonda yattim bidaha yanina gitmicem ****** git annenin evine falan dedi annem sehir disinda aradim anlattim oda polisi aramis gelirmi polis hem korkuyorum hem rezil olurum yaaa bunlar dogulu oyle seyleri sevmez

26 Cevaplar

+10 oy
tarafından

En İyi Cevap
Canım çok üzüldüm bilemiyorum.. ama ben şu ozellikle doğulu diye bastırma Lara sinir oluyorum ne alaka doguyka valla bende dogudayim hiç bölye şeylere denk gelmiyorum  ha.eşinin ailesi sevmez ayrı ama. özellikle.dogulu diye bastırıp sevmez demen bence yanlış. Yanlış anlaşılıyor sona bu taraftaki insanlarr..
(3,750 puan) tarafından
Aynen cnm herkesin hayatı bişi diyemeyiz sadece batı doğu ile alakasız Bi kelimesine yorum yapabilirm bn karışamam
tarafından
Oyle bizde esimle malatyaliyiz doğu yani adam.bas üstünde  tasiyor beni bende sinir olurum ayrima ahlak önemli
(3,750 puan) tarafından
Tabikiiiide katılıyorm.
(9,626 puan) tarafından
Doğu batı ayrımı yapılmasından nefret ederim niye hep doğulu insanlara baskıcı sürekli döven söven gözüyle bakarlar anlamış değilim bu insan karakteriyle alakalı bi durum benim eşimde doğulu bende doguluyum ikimizde doğulu olmamıza rağmen kültürlerimiz farklı 3 senedir evliyiz 4 senedir hayatımda bi kere bile ne bağırdı nede bi fiske vurdu ama batılı olupta karısını yerden yere vurani çok gördüm..hakkaten üzüldüm arkadaşın bu durumda olmasına inşallah elleri kırılır kim karisina siddet uyguluyosa insallah beterini yasar ama yani bunu yazarken neden özellikle doğulu olduğunu vurguluyo ona takildim
tarafından
Aynen bende
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Onlar sevmez sen dayak yemeyi seviyormusun 
+2 oy
(5,938 puan) tarafından
Yuh dayak yemekten korkmamışsın anlaşılan ne saçma bir post bu böyle tabi ki de polis gelecek senin gururun yokmu ailesinin yanında dövüyor seni namussuz 
+1 oy
(4,290 puan) tarafından
Ya korktuğun şeye bakar mısın dayak gelişsin annen doğrusunu yapmış aklın varsa gidersin zaten. 
tarafından
Nasıl  oldun
(4,290 puan) tarafından
Işteyim kuzum iste olmasa kafaya yiyecegim dusunmekten
tarafından
İnşallah kolay atlatırsın bu aralar ne böyle anlamadım etrafımdaki herkes asta umarım sende iyilesirsin bir an önce
(4,290 puan) tarafından
Inşallah sagolasin
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hiçbir kadında dayak yiyip ... Git lafını haketmez. Bikere susarsan sürekli dövmeye kalkar
0 oy
(725 puan) tarafından
Canım kıyamam ya eşinin ailesi bir şey demedi mi ayırmadı mı sizi 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
anlat polise git annenin yanina.

hadi esler dövüyor o merhametsiz anne babalari niye ayirmiyor
0 oy
(178 puan) tarafından
İste böyle sessiz kalıp korktuğumuz için hersey basımıza geliyor esin hayırdır niye vuruyor seni sana mı gücü yetiyor yada aklı sıra erkeklik mi yapıyor. Annen iyi etmis benim ailem olsa gelir beni alır birdaha da asla vermezdi.  
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Kiz korkma nie korkuyin gelsin polis sende şikayetci ol ezdirme kendini dik dur bugün karşı çıkmassa ömür boyu devam eder doğulu veya değil insan her yerde insandır pislik her yerde pislik bu Kürt yada Türk olmasıyla alakali değil
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Anneni ayakta alkışlıyorum. Onlar böyle olayları sevmiyorsa seni niye dövüyor. Elleri kırılsın , bırak inceldiği yerden kopar. Birlik yaşamana rağmen dayak yemene göz yuman kim varsa Allah onlarında belasını versin.
0 oy
tarafından
Doğulu olunca nolacakmis böyle şeyleri  sevmese kac yazar

Annen iyi yapmis tabiki polisi aricakti

Boylelerine susup oturmican öyle şey mi olur Herşeyi de anlat polise 
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Neyin rezilliginden bahsediyorsun acaba? Bir kere dyaak atan bidaha atar. Ayrica şu doğulu diye bastirma yapmaktan vazgec bence bunun doguyla batiyla ilgisi yok ne yazikki
0 oy
(119,386 puan) tarafından
Geldimi polis     
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Doğulusu  batılısı yok bunun adam değildir karşındaki kişi bir bayana bir insana bir canlıya el kaldırdığına göre hiç bn adamım diye gezmesin kimse

Annen iyi yaptı aramış polisi seni istemeyeni sende, isteme git annenin evine madem öyle 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Hem esin git demis hemde dövmüs annende arkanda susarsan  sürekli el kaldirmaya baslar
0 oy
tarafından
Senin sıkıntın doğuluyla seni kaç defa uyardık bırak şu ayrımı yeter be 
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Batıda olduğu gibi doğuda kadın cinayeti tecavüzler olmuyo lütfen herşeyde doğulu demeyin bende dogulum eşimde doğulu  değil bana el kaldırmayı sesi bile yukselttmez cahil bı kafaları varmış demek ki Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Canım bende doguluyum eşimde, ne kendi sülalede şiddet gördüm nede eşim tarafında, hiç kimse sevmez kapısına polisin dayanmasını, adına üzüldüm Allah yar yardımcın olsun 
0 oy
tarafından

S..... git diyosa git ne duruyosun?

0 oy
(1,105 puan) tarafından
Keske annen aramadan sen arasaydin gidip darp raporu alsaydın neden göz yumuyorsun canım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 643 göst.
0 oy
15 cevap 956 göst.
8 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Defne21defo (800 puan) tarafından soruldu

380,473 soru

11,391,845 cevap

34,899 kullanıcı

...