0 oy
1,126 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ciddiyim herkes temizlik bekçisi olmuş:)))))

24 Cevaplar

+5 oy
(15,681 puan) tarafından
Muhasebeci anne di yeter abartma herkes istediğini yapmakta özgür günah desen defterler ayrı zati 
tarafından
Yahu bu nasi bı coolluk :Ddd uzatirsa kapatırım.net
(15,681 puan) tarafından
Çok koolum koalayim ben  ☺☺☺
tarafından
Kız fato hiç iki bir yapmadın direk kapatırım dedin huhuuuu
(15,681 puan) tarafından
İki bir yaparsam sakız gibi uzar
(9,209 puan) tarafından
Valla biz bi laf etsek uyarı alırz pıtırcık su hanıma. Ama o bizle resmn dlga geçiyor
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Yeter da cidden valla yeter yap da ye yeter 
(3,527 puan) tarafından
Haha buna çok güldüm :Dd Allah iyiliğini versin
+1 oy
tarafından
Ya tugbasu bi git allah aşkına ya ne asureymis  arkadaş bugün senin de masallahin var ha kovulmalara doymadın bu uygulamadan yüzsüzlük diz boyu resmen bumerang gibi atiyoz  geri geliyor 
tarafından
Eman boşver boşver
tarafından
Aynen Allahım uzak tutsun inşallah.
tarafından
Tuba su post açmıştı oyle kanımla yattım diye kızlar deli bu deli çok takılmayın
tarafından
Töbe estağfurullah Allah uzak tutsun en iyisi uzak durmak bundan.
(554 puan) tarafından
Ne ben şok *** yiyor bide kendisini ifşa mı ediyor Allah ıslah etsin ne tür insanlar varya
+1 oy
(7,411 puan) tarafından

Hele sen bugun kuafore gittin temizde olsan yaptigin asureyi yemem ben :ermm:

0 oy
tarafından

Gendim yapiyom tugbik :D getirenlerde zaten hep bildiğim kişiler gönül rahatlığı ile alıyorum :)

tarafından
Banada ver :)
tarafından
Olur veririm:))
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Hay senın ya
0 oy
tarafından

Bir yapsaydında kurtulsaydık :D

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ne alaka şimdi bu 
0 oy
(913 puan) tarafından
Ola bilir.her insan her kesin pişirdiyi bişeyi yemeye bilir. Hiç hayatta midenin kaldırmadığı insanlar olmadı mı? Komşum vardır bilirim eli hep iç çamaşırındadır ben nasıl yiyeyim onun aşuresini? Ola bilir yani temizlikle alakalı bişey deyil. 
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Asure zamani bitene kdr milletide tuketme tubasu :D

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Yav de get az da kocana sar. 
tarafından
GahshaJjz yaaaa Allah sni kel etmesin
(7,118 puan) tarafından
O neydi gız:))))
(179 puan) tarafından
Ahahaha Allah seni kel etmesin ne kız
0 oy
(75 puan) tarafından
Asure neden yapıyorsuz ben azeriyim de cox merak ediyorum cnm
(75 puan) tarafından
Dogru valla men azeriyem asura gunumde niye asure bisirilir meqsed nedir onu bilmek istiyirem
tarafından
Hahahaa kız öyle bir güldümki kızçem uyanacak şimdi :) :)
(75 puan) tarafından
Neden guldun ki gulicek bi sey mi var
tarafından
Seirin yazdığına güldüm tatlım sana değil
(75 puan) tarafından
Anladım cnm afedersin
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Baydin heeeeeee...

0 oy
(816 puan) tarafından
Aşureden soguttunuz Allah askına yapan yapsın yemeyen yemesın gorende yapıp burdakılere dagıtacak sanır. Ne kadarda önemsedınız burdakılerın yeyıp yememesını. Komsuluk öldü çogu yerde beklemeyım eskıaı gıbı kapınız calsın asure gelsın gectı o gunler yapın evde yıyın.
tarafından
Hayt ağzına sağlık beee ben annemin dışında yapılan yemekleri yiyemem çocukluktan beri içim almaz bu da millette gördüğüm pis davranışlar yüzünden ben birinin pis veya yapamadığını bile bile neden yiyim yemiyorum derdi niye milleti geriyor
(816 puan) tarafından
Bnım eşimde oyle yıyemez bn tanıosam yerım. Herkes aynı degılkı valla gecen vıdeo ızledım kadın gozleMe apyıyor iç harcı koyuyor kasıkta kalanı yıyor aynı kasıkla tekrar alıp tekrar yapıyo kasıgı ıyıce yalıyor feln nerden bıleyım asureyı yaparkn tadına baktıgı kasıkla bırkackez tadına bakmadıgını. Su vırus zamanında ınankı bu aklıma gelır yıyemm.
tarafından
Gerçektrn bende yiyemem annemin yan komşusu zibilyon tane tatlı yapar ama kadının temizliği hoşuma gitmiyor yiyemiyorum almıyor içim çok da iyi bir kadındır ama yok yani
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Tubasu artık yapta ye yeter 
0 oy
tarafından
Almam almam.kime.ne.kime.hesap verecem.evet temizim.dunyanin en temiz insanıyım herkes kendince haklı herkes kendince temiz...
0 oy
(48,667 puan) tarafından
annemlerin yan komsusu cocugu isettikleri yerde yemek yerler el yikamazlar bile bile yiyeyem titiz pimpirikli biri değilim ama şart surt denilen bisey vardir piste degilim 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Herkes kendine göre temiz. 

Kimse kusura bakmasın yapar kendim yerim kimsenin günahına giremem. Belki yapan kişi taşıyıcı yada ben taşıyıcıyım bunun garantisi varmı. 
0 oy
tarafından
Ben alırım ayıp olmasın diye kırmam ama yemeyebilirim şu zamanda herkesin kendi tercihi tubacim
0 oy
tarafından
Gelmediki alak komsuluk ölmuşde gomusler 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 130 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
0 oy
3 cevap 217 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu