0 oy
875 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından
Kızlar moralim cok bozuk. Artık ne karar alacagım ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Eşimle bazı şeylerde aramız pek iyi degil yani o pek yanasmaz haftada bir zoraki siz anladınız. Ne zaman bunu dile getirsem hep bir bahanesi vardır. Bunun ustune 3 aydır yyok gögüs kılı trasları gibi yapmayacagı seyleri yapmaya basladı defalarca uyardım. Hep bir bahane ama. İşi geregi dısarıda kalabiliyor. Yok kendine bileklik almalar yok oyle boyle ler sakkalrım beyazladılar. Kazara hamile kaldım ikinciye. Yoksa s. K. Tri basıcam ama simdi ne yapacagımı bilmiyorum. İşten gebelik dolayısıyla 1 ay once ayrıldım. 800 TL kredi kartı odemem var bir kere de demiyor ki ne yapacaksın sen maasın yok artık diye. Maas yatarken gününü soruyordu ama. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani sen aldattığından mi şüpheleniyosun suan ?
tarafından
Iste dertleniyo bunlar oram agardi buram karardi diye. Bak 55 yasinda babam var 2. Evliliğini yapti karisi 35 yasinda, adam 1 ay sonra dede olcak bana dede demeyin diyo bir triplerde Gormen lazim. Dedim 55 yasindasin baba sen, ben gencleri cebimden cikaririm diyo, karisi yaninda yok ukraynalı kizlar cok guzel 3. Yu ukraynali alcam diyo. Dedim omur varsa alirsin :D yani bunlara bi haller oluyo
(1,094 puan) tarafından
***** teke diyorlar buna da. Ben en sonunda o tekeyi kısırlastırcam
tarafından
Aynen aynen babamin bu arada resmi 2. Resmi olmayan 4 bu sen dusun :D ay bazi erkekler sorunlu oluyor yani. Iste artik yakisikli degil.miyim kizlar bana bakmiyo mu falan gibi dertlere giriyolar bemce seninki oyle
(1,094 puan) tarafından
O zaman ne diyım canım
tarafından
Kac yasinda kocan senin ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Okuyunca direk seni aldattigina işaret dedim ama bilemem tabi bir erkek kendi için suslenmez yapmayacağı şeyleri yapmaz mutlaka bir kadın için yapar bence dikkat et canım keşke hamile felan kalmasaydin onun için yapacak neyin var inan bende düşünemiyorum suan
(1,094 puan) tarafından
Bilmiyorum canım. Kadınlara diyoruz evlenmeden meslek edinin diye ama meslek olsa bile olmuyor bazen
(833 puan) tarafından
Neden bir kadin icin suslensin ki erkek gogus killarina kaadar falan alsin ne gerek varrr hemen bunu aldatmaya cekemeyiz .adam kendine bakiooo bakimli erkk iydir
tarafından
Bakımlı olan adam baştan beri olur sonra dan degistiyse dedim ben sadece aklıma bu geldi dedim erkek beyninden anliyorsan konus canım benim
(1,094 puan) tarafından
Aynen oyle bakımlı olan basta olur. Şimdi değil
0 oy
tarafından

Calisan kadinlarin kanayan yarası maaş gününü bizden önce beklerler :ermm: Hayatim üzülme eğer kocan seni aldatıyorsa allahindan bulur.malesef biz kadinlar cocuktan sonra bi salıyoruz kendimizi sende kendine bakim yap sac baş güzelleş bakalim o ne düşünecek 

tarafından
Itiraf etmesi cok zor.  ALLAH şaşırtmasın ınsallah
(1,094 puan) tarafından
Şaşırdın da yakalayım artık. Bak neler oluyor bir tane cocugunun yuzunu görebiliyor mu
tarafından
Sen kuzularina iyi bak...
(1,094 puan) tarafından
Tukur cocum babana dicem
tarafından
Ne Olacak Şimdi
0 oy
(123 puan) tarafından
İnşallah aldatmıyordur belki de yaş bunalımına girmiştir kendini iyi hissetmek için yapıyordur
(1,094 puan) tarafından
Ya bu ne yuzsuzluktur bunun yaptıgı
(123 puan) tarafından
Kuzum günde 3 öğün döveceksin kendine gelecek
(1,094 puan) tarafından
Arada benim de yapasım geliyor desem yalan olmaz soyle bir evire cevire sopayla imam yıkacak yer bıtakmadan
(123 puan) tarafından
Çok merak ettim seni ya
(1,094 puan) tarafından
Cok yakında cıkarım haberlere canım kocasını dovdu diye
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Vallahi canım bende anlattıklarından süphe duymadım değil telefonunu falan iyce karıştırsana
(1,094 puan) tarafından
İnşallah canım. Bana bunları yasamaya hakkı yok
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım hamile halinle
(1,094 puan) tarafından
Ne diyim ki canım
(3,527 puan) tarafından
Ah bu erkekler Allah yardımcın olsun canım
(1,094 puan) tarafından
Amın canım cumlemizin
0 oy
(833 puan) tarafından
Covid var kizlar coviddd
(1,094 puan) tarafından
Ne yapsam ki agzına mı oksursem belki kendi kendine ölür
(833 puan) tarafından
Aklina kotu seyler getirme canimmm seytanin fesfeselerine kanma iyi seyler dusun .bebeklerini dusun
(1,094 puan) tarafından
İyi düşünüyorum katil olmamakta ısrarcıyım.
(833 puan) tarafından
Elini kana bulamaya degmez kiz
(1,094 puan) tarafından
***** mıdır nedir hiçte korku yok
0 oy
(138 puan) tarafından
Sende süslen ekstra ama ona değil de sanko kendine gibi. Kıskandıracak şekilde yap bakalım seni kiskanirsa ladatma fakan yoktur tamamen yakin cevredene etkilenen tipike erkektir
(1,094 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bakımını da hiç eksik etmem
0 oy
(377 puan) tarafından
Burda bi arkds esinjn tlfnuna bseyler indrmsti sende dinle.esini oyle bakalm.neler yapyomsu
(1,094 puan) tarafından
Mantıklı dusunuyorum neden kovmaktan kendimi mahrum bırakayım ki kovayım
(377 puan) tarafından
Herkeste bi deli var anam milletin imtihanlari bitmiyo ya yemn edrm. Ben olsam hic muatap olmam insan yerine koyupta essek degil ya anlasin insan halinden
(1,094 puan) tarafından
Anlamıyorrrrrrr denedim
(377 puan) tarafından
Allah Akil fikir versin kocana ne dym o zmn canmmmm rabbim hidayet versin.
(1,094 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bı program varmış kocanın telefonuna onu yüklesene ne var ne yok dinlersin şüphen varsa eğer canım
(1,094 puan) tarafından
Cano ustte aynı muhabbeti yaptık onu okur musun oyle devam edelim
(2,054 puan) tarafından
Canım WhatsApp webi diyorsan o değil onun haricinde paralı program var adam nefes alsa dinliyorsun nereye gitsen takip ediyorsun dün buradan birisi yazdı hatta burada yapan çok eğer telefonunu çok karıştırmıyorsa indir uygulamayi dosyalara gizle görmesin
(1,094 puan) tarafından
Karıstıroyor canım cunku o da biliyor benim ne cin oldugumu. Bir de mahkeme o bu derken bu programı ogrenirse meslegimden eder
(2,054 puan) tarafından
Hm dur bakalım varsa birşey elbet çıkar kokusu yalancının mumu yatsıya kadar derler bazen erkeklere öyle bı bakım sevdası geliyor insallh tek kendinedir bu bakım
(1,094 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(252 puan) tarafından
Ayy okuyunca bire bir kendi hayatımla bağdaştıran bi mazim geldi aklıma üniversitedeyken erkek arkadaşım vardı baya ciddi düşünüyorduk 4 sene sevgili olduk artık son zamanlara gelmiştik mezun olunca evlencektik falan. Mezun olduk ben istanbulda o afyonda yaşıyordu ziyaretime geldi gömlek giymiş göğüs kıllarını almış hep 4 sene boyunda kıllı gezen adam. Velhasıl kelam bu olaydan 2 ay sonra da terketti beni. Terkettiği gün sözlenmiş. Böyle bi hayat işte.
(1,094 puan) tarafından
Bak işte dosdoğru ornek. Adam bir seyi bosu bosuna yapmaz. Kucuk karı alırken yapmamıs neden simdi yapsın
(252 puan) tarafından
Tabii günahını almak istemem şu mübarek gecede ama birebir yaşadığım olaydır bu. 22 yaşındaydım ayrıldığımızda 28 yaşıma kadar kimseye güvenemedim travma oldu bende.
(1,094 puan) tarafından
Olur tabi güzelim haklısın. Ben bir yakalasam ustumden yuk kalkacak
(252 puan) tarafından
Burda bi program diyorlardı okumuştum dinleme programı find my kidsti heralde onu mu yüklesen acaba

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 544 göst.
0 oy
2 cevap 186 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Perihan (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.

374,571 soru