0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (970 puan) tarafından
İyi akşamlar kizlar.. internete ihtiyacım var kpss çalışıyorum iki ay internet paylaş fatura yarı yarıya ödeyelim dedim komşuma... memurların İnternet paylaşımı yasak dedi öylemi ..

12 Cevaplar

+3 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben de asla internetimi kimseyle paylasmam şöyleki memur dediği geçmiş yillarımız da ip adreslerinden dolayı suan suçsuz içerde yatan bir sürü memur arkadaşlar var suçlular dışarda fink atıyor ama sebep internet paylaşımı kadın haklı yani bizede ilk tasindigimizda üst komşumuz istedi eşim kesinlikle vermem dedi ve imkanları da var yani öğretmenler karı koca 
(970 puan) tarafından
Ben iki senelik komşuyum sadece kpss video izliycem dedim hala mi guvenmiycek çocuklarımızı emanet ediyoruz birbirimize
(7,441 puan) tarafından
Ooo bu devirde bu konuda babana bile güvenmeye çeksin canım feto olaylarında neler cikti neler ya ben kadını haklı buluyorum açıkçası
(7,441 puan) tarafından
Yani yanlış anlama dediğimi sen öyle birşey yaparsın diye demedim ama guvenilmiyir gerçekten çevremde çok canı yanan oldu
(970 puan) tarafından
Sağlık olsun o zaman
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne alakasi var ya
(970 puan) tarafından
Bende anlamadım sadece kpss video izliycem faturayı öderiz yarı yarıya dedim.. feto den sonra memurların İnternet paylaşımı yasak dedi
0 oy
tarafından
;))) ilk kez duydum 
(970 puan) tarafından
Ama samimi komşum herseyine ben yetişirim kötü düşünmek istemiyorum biri gerçekten yasak desin..
tarafından
Ozaman keşke nedne ben ilk kez duydum falan deseydin  açıklama ne yapacaktı acaba
(970 puan) tarafından
Fetodn sonra yasaklandı dedi
tarafından
Yani belki doğru olabilir fetoculerin bilmediği bisey yok hani şifreli biseyler falan memur derken asker polis falan mı normal memursa  saçma yani
(970 puan) tarafından
Sözleşmeli imam eşi
0 oy
(120,799 puan) tarafından
Bildigim  kadariyla wifi de yok oyle bisi uydurmus bemce
(970 puan) tarafından
Evet üst katta oturuyor wifi de istedim yasak dedi iki aylığına internet bağlatmak istemedim yani
(120,799 puan) tarafından
Sallamis bence duzgunce veremem deseydi boyle yalana gerek yok ki
(970 puan) tarafından
İnşallah öyle değildir çok üzülürüm vermek istemezse bı yumurta bile olsa ister benden öyle samimiyiz
0 oy
(14,491 puan) tarafından

:D

Abime sormam lazim

(970 puan) tarafından
Sor bakim..dönüş yap bana canım
0 oy
(5,041 puan) tarafından
Vermemek için uydurmuştur
(970 puan) tarafından
İnşallah öyle değildir.. zedelenmesin arkadaşlığımız
0 oy
tarafından
Saçmalamış :) polis ya da askerse inandirici olabilir 
(970 puan) tarafından
Bencede ya bilemedim ama yinede
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Memurlarin degil herkesin yasal olarak paylasimi yasak canim. Yani yasal bisey defil, yoksa herkes herkesle paylassa bu turk telekon, turlcell vs nasil.para kazanacak :)
(970 puan) tarafından
İhtiyacım vardı sadece iki aylık
(6,978 puan) tarafından
Olabilir canim ama yasal değil işte...
0 oy
(275 puan) tarafından
Bende memurum öyle bir şey kesinlikle yok uydurmuş ama korkuyor olabilir ıp adresi ondan alacak tespit edilen o olacak olası bir suçta diye memurların çoğu gölgesinden korkan ve endişeci insanlar oldukları için öyle bir şey uydırmuştur. 
(970 puan) tarafından
Ben iki senelik komşuyum ve çocuklarımızı emanet ediyoruz birbirimize..sadece kpss video izliycem dedim yok yasak dedi
(275 puan) tarafından
Ben siz suç işlersiniz demek istemedim aslında sadece insanlar bu düşünceyle çekinmiştir dedim çocuğunu emanet edip İnternetini emanet etmemesi de ilginç geldi işi çocuğundan daha mı değerli ki? Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmayın
(970 puan) tarafından
Yok ne kusuru.. ama gerçekten çocuklarımı zi emanet ederiz.. anahtarı verir çocuğumun yanında dur diye..çok tuhaf üzüldüm
0 oy
(8,080 puan) tarafından
Feto vs bundan olabilir mi ki
(970 puan) tarafından
Feto dedi evet
0 oy
(9,653 puan) tarafından
Bahanenin böylesi:D :D neyse kırılma diye açık net dememiş veremeyiz diye
(970 puan) tarafından
Üzüldüm şimdi ya... İki senelik komşuyum bide
(8,080 puan) tarafından
Olabilir canım biliyorsun neler gördük neler duyduk bu feto ile ilgili. Bahane olduğunu sanmıyorum
(9,653 puan) tarafından
Evet bak feto olayı bence de mantıklı..  memuriyetleri soz konusu olabilir..
0 oy
(4,682 puan) tarafından
Yok canım öyle bişey yok ama bu devirde kimse kimseye guvenemiyor. Özellikle şu dönemde çok fazla sorgulanıp işten çıkarılan oldu, paylaştiğı internet üzerinden saçma sapan sitelere girilmiş,kendilerini aklayamıyorlar da.
(970 puan) tarafından
Bana çocuğunu evinin anahtarını güveniyor Internetti niye güvenmiyor anlamadım.. teşekkür ederim yorumun için

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 626 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Rüzgar gülü♥️♥️ (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 450 göst.
10 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 298 göst.
+1 oy
23 cevap 330 göst.
22 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (2,300 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,555 cevap

36,003 kullanıcı

...