0 oy
504 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (492 puan) tarafından
13 aylık kızım var bu zamana kadar bir-çok ıslak mendil denedim ama memnun kalamadım bi türlü özür dileyerek yazıyorum kizim kaka yaptığında altını temizlerken ne kadar çok silsem de sarılığı poposunda kalıyor etkili iyi temizleyen bir ıslak mendil bulmam gerek valla 12 li paket alıyorum 1 ay gitmiyor okadar çok kullanıyorum ki temizlemek için memnun olduğunuz markaları yazar mısınız şuan sleepy natural olanı kullanıyorum oda aynı sarı rengi bırakıyor 

18 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Molfix izotonik sulu ıslak mendilini kullanıyorum 6 aydır çokta memnunum paket  paket  alıyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından

:D 13 aylık imiş popişini foşur foşur yıka

(492 puan) tarafından
Ay canım genelde hergün banyo yapıyor ama.bazen  günde 2 3 kez kaka yaptığı oluyor mecbur ıslak mendil kullanıyorum
0 oy
(377 puan) tarafından
Slepp saf su  olandan kullanyorm cnm kzma kokusuz gayet dogal cok memnunum 12 li paket halinde almstm kzma trendyolda 
0 oy
tarafından

Prima kullanıyorum ben. Mavi izotonik sulu. Daha az zararlı. .. madem çıkartmıyor lekesini guzu islak pamuk var bebek pamuğu onla sil;)

0 oy
(1,635 puan) tarafından
Oğlum 17 aylık. 4 aylıkken çok kötü bi pişik maceramız oldu o günden beri pamuk alıp onu ıslatıyorum ve hiç leke kalmıyo. 

Dolu dolu yapsa bile 4 5 taneyle temizleniyo 

Islak mendiller konusunda bilgi veremem ama pamuğu tavsiye ederim 
(492 puan) tarafından
Ne diye geçiyor adı canım pamuğun
(1,635 puan) tarafından
Bebek temizleme pamuğu yaz İnternete çıkar ordan.
Avuç içi kadar kare bi pamuk.
Ben kaynamış soğumuş suyla 2 paket ıslatıyorum biri çantaya biri evde kullanmalık 2 haftaya yakın gidiyo.
Benim oğlum alerjik olduğu için elini yüzünü hep bu pamukla silerim hiç ıslak mendil kullanmam.
Hangi şehirde yaşıyosun
(492 puan) tarafından
Kocaeli de
(1,635 puan) tarafından
Hımm Ankara sincanda yaşıyosan bi markette daha uygun İnternete göre dicektim.
Çevrendeki marketlere bak olmadı e bebekten al. Orda indirimli oluyo bazen
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sleep natural
0 oy
tarafından
Ilk 2 ay uni baby yenidoğan sonraki 2 ay sleepy sonrasında bimin 3lu paket ıslak mendilini kullanıyorum jenny willy markası memnunum değiştirmem daha 
0 oy
(3,107 puan) tarafından

image

Benim de sleepy ama hiç sarilik kalmıyor

(6,810 puan) tarafından
Benimkinde bundan doğduğundan beri bu bi defa olsun şikayetim  olmadi
(3,107 puan) tarafından
Aynen benim de. Ben zaten en son 2 tane mendille komple siliyorum yani temizledikten sonra. Mendilde yine sarilik görmüyorum. Ablam 2 çocuğuna da bundan kullandı hiç sorun yasamadi
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Minies in ıslak mendilini bı dene derim canım .ben memnundum ondan ama eşim gitmiş üni baby almış indirimde diye ama dediğin gibi hiç sevmiyorum minies çok hoşuma gidiyordu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Baby me çok güzel. Ben bebek pamuk kullanıyorum günlük bir kutuya 15 tane kadar ıslatıp koyuyorum her alt temizlemede suyunu sıkarak siliyorum büyük tuvaleti yapınca da cok rahat temizliyor. Bebek pamugunu da e bebekten alıyorum baby me marka. Arada bime geliyor onunki de güzel ordan da alıyorum geldikçe. Ayrıca bebeğin 13 aylık artık her kaka yapmada yıkamam daha dogru 
(492 puan) tarafından
Canım Zaten her gün muhakkak banyo yapıyor ama bazen günde 2-3 kere kaka yaptığı oluyor ya da dışarıda olmuş oluyorum Onun için yıkayamıyorum
0 oy
tarafından
Ben bebeğim için üni baby dalın sleepy üçünüde kullandım ama beğenmedim şimdi molfix izotonik sulu ıslak mendilini kullanıyorum çokta memnunum gayet güzel :) 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Speeyden memnunum
0 oy
(1,499 puan) tarafından

image

çok güzel ıslak mendili  yıkamaya hiç gerek yok sıfır katkısız ben çok memnun kaldım 
(492 puan) tarafından
Şuan bunu kullanıyorum ama ben memnun kalmadım canım ya bebeğin kaç aylık
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bimden alıyorum jeni vili mor olan
0 oy
tarafından
Dalin ıslak mendil kullanıyorum. Hem şampuanı da dalin
0 oy
(2,104 puan) tarafından

image

tertemiz yapiyo dogdugundan beri kullaniyoruz
0 oy
tarafından
Sleepy sensitive ve zeytinyagli kullandim cok memnunum.
0 oy
(655 puan) tarafından
Oğlum 1 yaşında dogdundan beri molfix ıslak mendil kullanıyorum memnunum 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 310 göst.
0 oy
15 cevap 354 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Melek.hfs (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 299 göst.
1 Haziran 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hepyekheptek (6 puan) tarafından soruldu

378,113 soru

11,317,261 cevap

34,763 kullanıcı

...