0 oy
846 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Fikirlerinizi merak ettim karsı komsunun kizı kacarak evlendi annesi dugunune bile gitmedi simdi kucuk kızina bagıriyor butün mahalle duydu sende mi ablan gibi olmak istiyorsun bak kurulu düzeni bile yok simdi onun bunun evinde gezip duruyor herşeye katlanmak zorunda herseyi basına kaarlar simdi dedi üzüldüm acıkçası :(

28 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kaçıp yada kaçmamakla alakası yok ben ilk evliliğimi ailemin rızasıyla yaptım çekmediğim kalmadı boşandım 2.evliliğim de ailem istemedi yine aynı olur diye 2 kere gelip istediler vermediler en son kaçtık şimdide 5 aylık hamileyim çok şükür çok mutluyum yani önemli olan doğru kişiyi bulabilmek :)) 
-Reklam-
0 oy
(653 puan) tarafından
Farki kişiler  yaratir
0 oy
tarafından
Evet kendi ayağıyla gittiği için katlanıp çekmek zorunda taaki eşi aklını başına getirip kendi düzenini kurana kadar bnde kaçarak evlendim şimdiki aklım olsa yine  eşimle evlenirdim ama kaçarak değil çünkü ne olsa diolar bizmi istedik sen geldin diye 
0 oy
(415 puan) tarafından
Bnde kaçarak evlendm annem ve kardeşim geldi sadece  ama babam çok söylendi tabi kız kardeşime dio aynisni ama çok şükür herşeyim dee var kurulu duzenmde  ya sadece beni sildi haytndan
0 oy
tarafından
Bende kaçarak evlendim ailem hemen barıştılar kaynanamlarda şükür iyiyim ufak tefek sorunlar harici bı sıkıntım yok eşimin yanimda olmamasi haricinde değişir evlendiği kişi ve ailesine gore
0 oy
tarafından
Her şeye katlanmak zorunda değil ama bu yaşayacaklarını da göze almak zorunda. Bazı aileler affediyor bazıları affetmiyor. Bazıları düğün yapıyor bazıları yapmıyor. Yani sadece olumlu yanlarını düşünerek kaçmak değil olumsuz yönlerini de düşünmek gerekiyor işte ona göre kimse kaçmasa keşke asla kınamıyorum ama benim çocuğum kaçsa çok üzülürdüm büyütürken bir sürü emek veriyoruz gözümüzden sakınıyoruz üzücü bir durum
0 oy
(497 puan) tarafından
benim bı akrabam babası hastayken kaçmıştı biz kucuktuk tabi o zamanlar sonra o kaçan kızın kocası kansere yakalandı o tedevi görürken kendi kızı kaçtı ve kocası demiski baban hastaydı sen kaçtın ben hastayım bizim kızımız kaçtı Dünya hali 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benim eltim kaynima kaçarak evlendi ama kayinbabam ev tuttu evini gönüllerine göre döşetti kaynanam evde çeyiz verdi annesi arkadan ceyizlerini gönderdi  evet düğün yapamadı ama söz verdi eltime sana o gelinliği giydirecem diye gelinlik aldı 2 hafta sonra dış çekimi var hevesi kalmasın çocuklarına misafirleri ne göstersin diye bir de kızım elim bolarsin  bilezigini de alıyım dedi yani kız kaçmış gibi olmadı insan insan olunca herşey yolunda gidiyor 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,081 göst.
0 oy
19 cevap 724 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 546 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 616 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu