0 oy
668 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından

Beni mesela sık sık hıçkırık tutar küçük çocuk gibi. Hiç çevremde görmedim yetişkin olup hıçkıran olsa da çok nadir oluyormuş benim haftada on günde bir oluyor.

Bir de yemek yerken aniden doyduğumu hissediyorum o andan sonra bir kaşık dahi yiyemiyorum ağzıma alsam yutamıyorum öyle garip bi durum.

Var mı benim gibi değişikler merak ettim :D

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Popkekle zeytin yerim iğrenç ama seviyorum :Dbide haslanms yumurtann sarisini yerken asiri mutlu oluyorum :D

-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bende yemek yerken hep önümde kalıyor mutlaka su olması lazım 
0 oy
(887 puan) tarafından
Bi yerim yara olursa koparirim o yuzden hep gec iyilesir yaralarim cunku cunku oldukca kopartirim.sadece kendim degil baskasinda gorursemde koparasim gelir izin vermezse daldigi di anda tornagimi geciri veririm :D
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Çiğ soğan tere ve rokaya alerjim var midem tanımıyor resmen istifra ve kızarmaylla belli ediyorum hele soğan deri döküntüsü yapıyor 

Kavun yiyince boğazım yanar

Çiğ sarımsak yiyemiyorum 

Kokan hiçbişey yiyemiyorum

Acı yersem de dilim kabarıyor yara oluyor 

Bazı günler herşey den midem bulanıyor bardakları falan kullanmadan önce kokarım sanırım hiperosmi rahatsızlığım yüzünden doğuştan böyleyim 

Hiperosmi nadir görülen rahatsızlık yüksek seviyede kokuya duyarlı olmaya sebep olur ve gerçekten artık bıktım bu hallerden :(
0 oy
tarafından
Ellerim kirlenince bişeyler bulaşınca sıkılırım hemen silmek temizlemek isterim 

Duştan sonra saçlarımdaki ıslaklık kıyafeti ıslatınca  değiştiririm

Ayağımdaki çorabımın ıslanmasından nefret ederim 

Yemek sonrası mutfak toplamayı hiç  sevmiyorum

Yemek yerken kendime göre sıraya koyarım hepsini tek seferde yemem 

Tedbiri tebdili çok severim çok önceden hazırlık yaparım o yüzden hiç bunalmam 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Normal bir ailenin gunluk bulasigini tek basima cikariyorumdur heralde ben bi kere su ictigim bardaktan bidaha su içemiyorum yikasamda icime sinmez gider tekrar yeni bardağa koyarim :D biri cips yerken agzinin icinden gelen sese sinir oluyorum :D 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,003 göst.
3 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde rhm (642 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,288 göst.
31 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,631 göst.