0 oy
1,628 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İlginç örnek verim mesela ozel bölgesine tüylerden şekil yaptrmk isteyen çok insan gordm ve yaptm sizce nasıl bısydr bu ?bnce sacma ♥️

26 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
İğrenç bende  şey duydum 

Kadın tutturmuş erkek elaman alsın özel bölgeni diye
tarafından
Hahah gece gece git uyu uyu :D :D
tarafından
Uyuycam bacim inssllah ruyama girmez :)))
tarafından
Girerse küfür etme he :D:D iyi geceler tatlı rüyalar allha rahatlık versin inşallah ♥️
tarafından
Kufurmu en sevdigim :)) ama etmem tanimadiklarima :))) iyi geceler cnm
tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hic tiksindiğin bi saç oldu mu kardeşimde saç bakım bölüm mezunu staj yaptığı kuafordeyken abla bı kadın geldi resmen kafasından çamur aktı demişti
(833 puan) tarafından
10 yasindaaa falandim bigun babam kuafore gtrdu saclarimi kestrmk icin ama sacimda bit varmış kesmediler :)
(833 puan) tarafından
Acaba durumu falanmi yoktu kii sokaklardami yaşiyordu ki bi insan sacini 3 ay yikamaz mi yani
tarafından
Yok cnm ya allhn ergeniydi babasi zorla getriodu kizi hala unutmm.onu kıvırcık sacliydi
(833 puan) tarafından
:-D ozamnnn kıvircikk evde kaldı.
tarafından
Bilmiom valla pislikti kizz:D
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Kız söyle bakalım bnm saçlarım beyaz ırsi kahverengi saçımın rengi Bn nasıl Bi renk boyasam hem siyah yaptım ama sıkıldım ondan kendim de buğday tenliyim :) 
tarafından
Valla cnm Kendi rengi kahve diosun siyah yaptnsa açma işlemi yapcn zaten kafadan buğday ten bnde bugdayim ama bna sarı gitmio eğer sarı.yada ombre gbi yakiosa öyle yap satışa beyazların çok çok az görünür ama yok gitmio diosan açık kahve üstüne ışıltı attir göz rengini ble.acar ♥️
(2,678 puan) tarafından
Beyaz tüm başımı sardı resmen çok yani siyah da bayağı aşağıda omuzlarda canm direk ordan kestirip kurtulasım var sonrada saçımı güzel boyıyasım var :)
tarafından
Siyahda dha çok belli eder zaten beyazı yakisiosa drek sarı çok az belli olur beyazlar uzayınca ışıltı gbi durur
(2,678 puan) tarafından
Aynen öyle duruyo valla boyq istiyo hemen
0 oy
tarafından
Benim  bir sorum olacaktı ya inşallah kimse linçlemez de bikini bölgesini uzun süre jiletle alan biri ilk defa ağda denerse çok mu kötü olur derisi falan kalkar mı mesela 
(2,444 puan) tarafından
Ben kardeşime yapmıştım ya :))
(12,264 puan) tarafından
İzin veremem ben :) kendi işimi kendim hallediyorum
(980 puan) tarafından
Ben de kendim yapamıyorum ツ Bravo becerikli hatunsun demek ki
(658 puan) tarafından
Yıllardır jilet kullanıyordum artık doğuma 1 ay kala ilk defa ağdaya gittim yapamıyordum artık kendim ilk 1 2 defa açıyor sonra kıl kökleri de alışıyor canım şuan rahat yaptırıyorum inan alışınca çok rahatliyorsun kıllar inceliyor ve azalma oldu bende
(149 puan) tarafından
İpek kozalağı vallah bende 2 kere gittim ağdaya çok utandım ama iyi oldu yani en  azından temiz oluyor jiletle alıyorum 2 günde çıkıyor birde aşırı kaşıntı yapıyor :((( eşime kalsa ben ağda yaparım hayatım hamilesin diyor:D aşırı utanıyorum
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Beyaz saça en etkili boya ismi ver lutfennnnnnnnnnnn:D

(12,264 puan) tarafından
Hayır ben boyama yapıyorum zaten evde küllü kumral veya bal köpüğü yapıyorum ama uzun süre dayanabiliryir bir boya istiyorum saçlarım normalde zaten sarı
tarafından
Cnm boya akmaz senin Kendi saçın uzadığı için boyanın rengi aşağıya iner onda da yapacak bsymz yok ne güzel işte saçın çabuk uzuo demkki
(12,264 puan) tarafından
Evet canım saçın  uzuyur demek ;) teşekkür ederim
tarafından
Hahah kız sen varya bindn önce cvp verio ahahah:Dtatli sey ya
(4,134 puan) tarafından
Bende kuaförüm yavrum 2ye 1 uygulaması yap .  Yani Kutuda bem Boys hemfe o beyaz su varya o beyaz suyun biraz dök.. sonra digerini boyayla kariştir:)
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Organik açıcı diye bişey yokmuş. Oriyel olmasa açılmıyormuş saç doğru mu? 
tarafından
Evet var cnm ama.o kadar uzun süreli.olmz yani tuylern uzar ve kapatr eskisi gbi olur bnce tuylern açıldı ve dha uzayıp yerine gelmdgi icn öyle duruo
(1,282 puan) tarafından
Anladım. Yani deri de pigmentasyon kaybı olmuyor. Gelen müşterilerin yüzüne boya geldiği oluyordur.  Yani uzun süreli boya geldiğinde benim anlattığım şekilde oluyor mu
tarafından
Cnm bz ona göre krem suruoz hee siyah fln olsa kalır ama oda 1hafta en fazla yok cnm zaten öyle bsy olsa deride kuruluk kaşıntı döküntü yapar . aslında kuaförün dikkat etmesi lazım o tarz şeylere  elbette olur ama.amc zaten yüzüne boya gelmemes de
(1,282 puan) tarafından
Anladım boya cilt rengini açmaz, eğer öyle bir durum olsa kabuk bağlar deri, yanar kızarır falan demi.
tarafından
Acar ama geçici olarak ve dedgn gbi yara yapar kabuk bağlar kanaması için hissedersn baya yakması lazm
0 oy
(17,558 puan) tarafından
Tövbeeesteyşııın .d kız ben beyaz tenliyim sence sarınin hangi tonunu kullanmaliyim en güzeli hangisi ve en iyi boya markasi palette dimi ben onu kullaniyorum swarzkop alcam bu sefer ama numara hangisi olsunduu
(17,558 puan) tarafından
Normal beyaz tenim kuzum bal köpügü olabilir numara ver kiz numaraaa .d
tarafından
Cnm valla son zamanlarda bu a101deji boyalar baya popüler olmaya başladı dene bnce
(12,264 puan) tarafından
Ondan aldım canım ben memnunum açıkçası
tarafından
Bı kişi daha cikti bak
(17,558 puan) tarafından
Deneyelim bakalm :)))
0 oy
tarafından

Hahahah ilginç insanlar var:D

Yorumuma şunuda ekleyeyim benim saçlarım çok dökülüyor ve çok ince ne yapabilirim. Gürleşirmi bu saatten sonra

tarafından
Mevsimsel dokulmeler başladı zaten ama çam terebentini var onu al bimde zeytinyağlı şampuan var onu da al.cam terebentini o sampuana köy yarısını çalkala saçını onunla yıka sadece yüzüne gelmesin vücutda da tüylenme yapio hem dökülmesini onluo.hem.cabuk uzuo ♥️
tarafından
Çam terebenti 'ni nerden alacagim
tarafından
Aktar dioz yani bahartcidan cnm
tarafından
Anladım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim canım y
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Benimde @hep merak ederdim hiç mideniz kalkmıyor mu başkasının mahremini görünce wada alışkanlık mı oluyor artık bir süre sonra göre göre
tarafından
İlk başlarda evet ama sonra bı ablm ifade etmiyor .hee bazi bayanlar çok pis adetliyken geliolar o zaman tiksiniyorum yalan değil ama o kadar çok sey goruon ki artk sna tuhaf gelmio 2sene almams goruon oturup kesion mesela makasla ne blm alision
(2,597 puan) tarafından
Iki senemi yuhhh valla insan utanir bee ☺️ tamam ben kuaföre  gidemem utanirim hep kendim alirim agdayla ama oylede pis gidilirmi mübarek  ya
(1,278 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin zor iş ya gerçkten
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ya ben sezaryan Oldum agda yaptırsam bir sorun olur mu
tarafından
Kirkin çıktı mı. Yani yara iyilesti mi yaptirican kişiye şöyle oraya agdayi çok degdrmesn eliyle agdayla alsn sıkı.tutsun çok cekistrmesin ki canin da yanmasn
0 oy
(179 puan) tarafından
Özel bölgeye ağda yaparken iğrendiğin oldu mu hıc 
tarafından
Adetliyken gelmesler yok yada 2yil 3yil.almiolar bde trip yapiolar cnm acio dye o zaman ayar olyrm hem onun oturup tüyünü kesion bde trip yiyom
(179 puan) tarafından
Neee 2 3 yıl almıyorlar mı
(179 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yaa. Hangı şehirdesin
tarafından
Evet cnm önceden istbuldaydm cnm evlndm 1buxuk sende yapmiom esim istemio smdi zaten bebs var :)
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Saçın parlak olmasi icin ne kullanmaliyiz
tarafından
Argan yağı kulln cnm
(4,134 puan) tarafından
Ellerine şampuanı dök üstünde sirke yika saçini onunla :)
(1,046 puan) tarafından
Sirke kokarız
(4,134 puan) tarafından
Yok kiz.. sonra da yumuşatici kullan  ve şampuanla yikiyon kokmasın
0 oy
(2,009 puan) tarafından

image

suanki sac rengim bu sicak kahveye boyamistim esim sari istiyo sence olur mu ben olmaz diyorum ama tam esmer degilim kumral gibi bisey :) 
(2,009 puan) tarafından
Saol kuzum ❤ Peki hangi renk olmali tavsiye edebilcegin bi renk var mi
tarafından
Koyu sarı yani öyle çok acmicak saçını ki yüzüne yansıyan yere gelmsn ışıltı zaten hafif olur ombre için çok açık olmz
tarafından
Ki ombrden çok ışıltı çok yaksr sna
(2,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim deniycem isiltiyi ❤
tarafından
Dene tatlm ♥️ ama dikkat et virüs var
0 oy
tarafından
Özel bölgeye agda yapa yapa zamanla bitiyor mu acaba 
tarafından
Yıldız yaptm ,örüp boncuk takiodm  yada jilele.kesilms gbi tüylerin arasını açık bırakırsın .yada sadece uzun tüylere lastik takar birakrsn :D
tarafından
Tövbe tövbe örulecek kadar uzunda dusunemiyom
tarafından
Belli bir bölgeyi uzatiolar sadece tüysüz Güzel durmuomus :D
tarafından
Ahhah okuma kiz o zaman merka edion sonra miden bulanio :D haha
tarafından
Bacak koltuk altı  vs gittim cok ince  kaldi lazer görmüyor
0 oy
(413 puan) tarafından
Meslektaşız o zmaann :))) 
tarafından
Amin canım inşallah ♥️ bütun askerlerimiz evlerine sağ salim donsunler ins .♥️ Baş hekime söyledi cnm yani sorma en fazla 1ay yasatrms zaten parça yolda yürümeden şuan yoktum yolda kanamm geldi asfalt fln heryer kan oldu  son anda kurtuldu yani ♥️Bn 23diyim yılbaşında olcm İzmir'e geldm  evlenip  İstanbuluyum başka memleket yok tosun psann torunlarindanim ama miras kalmamış orası ayrı:D
(413 puan) tarafından
Allah korumuş valla kuzum dikkat et kendine allaa alla nası kalmamış :)) bende 21 yaşındayım tabi tam girmedim ama Aksaraylıyım orda doğup büyüdüm ben mirasçı değilim :)) eşimle tanıştık ewlendik bitane de oğlum oldu Allah bağışlarsa :))
tarafından
Ayy ne güzel cnm kız bizm dedler çok paragozmus satıp yemişler hep yoksa şuan İstanbul Eyüp Sultanin yarısından fazlası bzmmis  sobaya kağıt tahta dye kutuyla para atım yakarlarmjs benciller kız :Dhaha mirasçı dglm ♥️ allhim bağışlasın bak ne güzel bı annesi var onun  kzunun allhm.dert vermen yüzünün güzelliği tatlı dilin kadar uzun güzel bir ömür versin size ♥️
(413 puan) tarafından
Aminn kuzum Aminn cümlemize insallah rabbim onların acılarını göstermesin bizlere tanıştığıma memnun oldum yine yazarsın konuşuruz inşallah Allaha emanet ol kuzum yarın postunu beklıyor olacağım Allah gönlünce versin herşeyi iyi geceler :))
tarafından
Saolsın cnm bnm ♥️ konsurz elbette yazrm hayrlı geceler tatlı rüyalar ♥️
0 oy
tarafından
Bende sorayım sorumu cvpa çok ihtiyacım var iyi oldu böyle bir post canım  1 yıl önce düğünüm için saçımı boyadim açıcı uyguladılar  ama istediğim renk çıkmadı ben ombre isterken platin renk çıktı yani boyke düğüne çıkamazdim ikinci gün saçımı sarıya çevirdiler yine açıcı uygukadikar ve saçım yandı düğünden sonra kesmek zorunda kaldım saçımı tabi saçık çok uzundu şimdi 1 yıl oldu halen uzamdi sizce sebebi ne yada saçı hızlı uzayan emsirwm annelerin kullandığı bir samouan varmı biraz uzun oldu hakkını helal et canim
tarafından
Olur mu öyle şey cnm helal olsun ♥️ sorun dye actm zaten .anlamdgm nye açtıkları saçı tekrar açtılar madem becermicen niye saçı yakion (sna dgl bu o kuaförum dyenlere) yandvi için toparlanmams cnm belli saçın  fon fln yapiosan bde üstüne hayatta toparlnmz ilk önce yavaş yavaş kestirerek o tanıklardan kurtul ki brz hava alsn saçın sonra çam terebentini demicem emziriin bı yan etki yapar mı bilmem onu. Yerine bimdeki zeytinyağlı şampuan var onu al kullan kendn aktardan(bahartcidan) yağlar al evde kendn karstr 2gunde bir saçına sür özellikle yanan yerlere ve diplere güzelce yedr bı gece bekle sabah yıka toparlnir cnm ama brz saçına zmn ver çok yormuslar ♥️bak bnde uzun yazdm:D
(319 puan) tarafından
Siyahtan birden platin sarisina döndüğümde bnimde 2 karış kesilmesine ragmen yaniklarim vardi. Zor bi surec uzamasini beklemek. Hic bakim yapmadim ve dipler ciktikca koyu renge dogru adim adim ilerledim ama 2 senemi almisti. Ve kestirdim hep
tarafından
Aynı süreci yapcn sadece hızlı olsn dye sadece dedm bn cnm ♥️
0 oy
tarafından
Saçımın çabuk uzaması için ne yapabilirim kestirdim ama çok pişmanım
tarafından
En etkili yol bahartcidan cam terebentini al bimden zeytinyağlı şampuan var onu da al sampuna yarisni köy çalkala onnla yıka sadece yüzüne gelmesin vücutda tüylenme yapio hem çabuk uzatio hem dha gür yapio
0 oy
(84 puan) tarafından
Hamile için doğal ya da doğal yakın saç boyası var mı. Saçlarım çok beyazladı ırsi. Canım çok sıkılıyor. 
tarafından
Yapma cnm bn ble yapmdm yok organik adı altında hepsnn icnde kimyasal var  .
(319 puan) tarafından
Kina da olmaz mi ki?
tarafından
Yapma bnce cnm ♥️
0 oy
(12,785 puan) tarafından
Saçlarımda ombre var ve ara ara turunculasma  oluyor Mor şampuan kullanıyorum fakat sürekli kullanmak zor geliyor bana etkili güzel fazla da ücretli olman mor şampuan markası söyler mısın :)
0 oy
tarafından
Slm cnm ben bugüne kadar hiç saçımı boyamadim bir değişiklik olsun istiyorum ve boyamak istiyorum ne renk yapsamda tutar siyah sacliyim kendim yapıcam hangi rengi alayım 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 512 göst.
0 oy
23 cevap 1,107 göst.
0 oy
14 cevap 280 göst.

377,155 soru

11,287,244 cevap

34,692 kullanıcı

...