0 oy
899 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben çok fazla geçmişe bakıyorum geçmişte kalıyorum kaynanamin yaptıklarını unutamayıp eşime yansıtıyorum ve sürekli huzursuzluk çıkarıyorum konuşuyor konuşuyor aglıyorum istemsiz, ben bişey dediğim de eşime kaynanamla ilgili normal ufak tersime desin ben deliriyorum siliyorum atıyorum.. Evet oda diyo kötü olsa da iyi olsa da annem o öyle alışmış ayrımcılık görmeye vs. Ama ben bayramdada bunu görünce haksızlık olduğunu kabullenemiyorum o hep alıştığı icin ona normal geliyor 1 aydır gitmiyorum kaynanamlara 20 dakkalık yol sırf ben istemiyorum diye gitmiyoruz diretmiyor gidelim demiyor anneme gidiyorum kalıyorum kıyaslama yapmıyor bisey demiyor ama benn bu haksızlıkları kaldıramıyorum gerek bana gerek eşime yapılan haksızlıkları, bugün cok büyük kavga ettik ve ben inanılmaz derece de kırıldım bana diyor ki geçmişi unut boşver evimizde huzurumuz gidiyor diyo ona kalsa hiç tartışma olmasın hep mutlu olalım huzurlu olalım eski konuları açmayalım önümüze bakalım ama ben yapamıyorum en ufak anne konusu açılsın ben konuyu eskilere getiriyorum ama elimde değil nasıl önüne geçicem bunun ben... O sinirlendi ben sinirlendim o söyledi ben söyledim sonra gelip sarılıyor öpüyor sevdiğimi ölüncemi anlıcan diyo bugün gezmeye çıktık araba da giderken konu açıldı en olmadık konu annemle ilgiliydi ben direk onun annesiyle kıyasladım gittik gezcegimiz yere suratım beş karış elini tutmuyorum yemek ısmarlıyım hadi gel diyo ya hiç bisey olmamış gibi devam ediyor ama benn yokk takıyorum kafaya yemeden döndük eve geldik hic zevk almadık gezmekten o çıkmış evlilik yıl dönümünüz yarın hediye almış gelmiş yüzüme tutuyor bak ne aldım hadi gel hediye paketini beraber açalım diyo yok ben unutamıyorum nasıl geccem bunun önüne fikir verin lütfen yargılamayın elimde degil boyle olmak... 

13 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Okuyunca sana sinir oldum istemsizce eşine de üzüldüm. Psikolojik destek almalisin
tarafından
Biliyorum com geçmişte kalan bi insanım gitmeyi düşünmedim değil çünkü hem kendime hem esime zarar
(14,033 puan) tarafından
+++++
tarafından
Git muhakkak bakış acini değiştir farklı bakmaya eşini anlamaya kaynanani böyle kabullenmeye çalış hata yapıyorsun eşini yoruyorsun böyle devam edersen o da pes edebilir  eşin haklı evde huzurlusunuz bunları düşünüp kendini doldurma  en kısa zamanda çözüm bulursun inşallah Allah daha beter dert verip de seni o dertle meşgul de edebilir. İnanki o da dertmiydi  dersin simdikinin yanında Allah korusun tabi
tarafından
Sana en fazla zarar ne olur biliyomusun adamında artık tak der canına senınlemi ugrascam der bosar atar erkegın elinin kiri sonucta az cenenı tut okurken sana cok sinir oldum esin nasıl dayanıyo acaba sana biz neler yasadık neler agzımı acıp tek kelıme etmıyorum kocama kocanı öpte basına koy
-Reklam-
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Sabırlı olmayı öğrenmelisin ve bazi şeyleri takmamayi 

.yoksa cok üzülür kırılırsin

tarafından
Inan olmuyor yaptıkları normal şeyler değil eşim oraya gittigimizde hep yanımda durur hic ezdirmez ama olan olunca ben ust üste geliyor ben dillendire dillendire ağlıyorum istemsiz
+1 oy
tarafından
Bende öyleyim unutamıyorum sürekli eşimle kavga halindeyiz eşim diyor unut bak geleceğe bakalım ama olmuyor kesinlikle olmuyor deliriyorum ağlıyorum bağırıyorum eşime sürekli kötü sözler kullanıyorum pişman oluyorum geri ve bu şekilde hergun devam ediyorum delirmek üzereyim napicami şaşırdım eşimle aramız çok kötü geçmişe donemiyoruz ama unutamıyorum sürekli kafamda kurul kurup kavga çıkartıyorum eşim artk bıktı hastaneye goturcem seni diyor
(38 puan) tarafından
ben tek kendim böyleyim sanıyodum ama hisettiklerimin  aynısı artik piskolikmen tamamen çöküntü içindeyim:(
+1 oy
(247 puan) tarafından
Takıntı durumuna gelmiş hafif bi ilaç tedavisi ile atlatabilirsin psikiyatriden bi randevu al
+1 oy
(241 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin cnm
+1 oy
(85 puan) tarafından
Valla boyle iliskinizi yipratirsin adam elinden gelen herseyi yapmis yapiyor annesi atip satamaz sende agizini az tutacakson yoksa onunda sabri bir yere kadar olur sonra yine sen uzulursun baktin geriliyorsunuz odadan cik ne bileyim dua oku sarki ac ama yıpratma  kendinide esini de
+1 oy
(396 puan) tarafından
Canim kaynanan yüzünden ailende huzursuzluk yaratma sık sık gitme nadir git eşine anlat güzelce konuş aynı ortamda bulunmak istemediğini söyle bak esin ne kadar anlayışlı seninde annen var sen onu nsl seviyorsan o da kendi annesini öyle seviyordur onlarla yaşadı büyüdü o yüzden annesinin durumuna alışmış artık ama bak ne güzel ki o da farkında annesinin hatalarından snde bunu sürekli dile getirip eşinle aranı açma yine senin huzurun kaçacak her şeye rağmen sineye çekip mutlu.ol diye uğraşıyor bu devirde böyle es emin ol gerçekten çok zor rabbim mutluluğunuzu daim etsin böyle gereksiz konular için huzurunu kaçırma eşine de anlayış göster o da arada kalıyordur emin ol
0 oy
(782 puan) tarafından
Uzak dur  psikolojik destek al kendinle.ilgilen salla bir kere yasiyoruz bu hayati 
0 oy
(377 puan) tarafından
Emin ol esim bana bu kdar duskun.olsun her konuda yanimda olsun. Gerisini elimin tersiyle 5 dkka bile dusumem silerim. Burda ne insanlar var kaynanasi tarafndan haksizliga ugrayp bide ustne esinden azar isiten siddet goren anasinin tarafini tutup esine defol dyen. Op basina koy kocaniki her zmn yaninda ve seni seviyor hissettryor. Gerisinin cani cehenme. Emin ol ki bana sevdigim insanlar yara acar. Sevmediklerimse dis kapinin dis mandali konussun dursunlar. Hicte umrmda olamazlar. Sen kendi en guzel anilarini mahvedip esinden bu sekilde kendini uzaklastrrsn sadece. Olan senin huzuruna olur. Sonrada mumla ararsin. Bazen bazi seyleri bosverip mutlu olmaya bakicaksin. Yoksa hayattan zevk alamassn. Esinede kör bakarsn
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende de oluyo bazen eğer sorunu cozduysek eşim yokken oturup ağlıyor uzun uzun rahatlıyor eşime yansitmamaya çalışıyorum dua ediyorum unutayım geçsin gitsin diye ben böyleyim diyip öyle yapman yanlış bence bı şekilde yansıtmayı dene canim
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Psikolojik destek al canım böyle anca kendini ve evliligini yıpratırsın 
0 oy
(50 puan) tarafından
Valla sana rahatlık iyi gelmemiş sanırım kocan korini bulsun bıktır kendinden sonra bakalım psikolojik olarak nasıl düzeltilir seni ah ah rahatlık içinde rahatsızlık veriyorsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 303 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 690 göst.
31 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sinem1994 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 923 göst.