0 oy
753 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından

Kızlar biz 1.buçuk senelik evliyiz 3 ayında işe diye başka şehre gitti o gittiğinde 3 aylık hamileydim doğumuma kadar hep tektim. Bebeğimiz 5 aylık oldu daha yeni yanına geldim 2 hafta oluyor. Oturup konuşamıyorum muhabbet edemiyorum  deyince yorgunum diyor ama bu saate kadar oyun oynuyor artık dile getiriyorum sürekli söyleniyorum yine ne geldi aklına deyip geçiştiriyor. Zaten uzun zamandır ilişki konusunda da hiçbişey olduğu yok. Ben kafayı yiyorum bu saatte o döndü arkasını uyuyor  :((

8 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sürekli yalnız hayata alıştığı için adepte olması biraz zaman alır canım biraz tolerans göster 
(581 puan) tarafından
Bende yalnızdım istemsizce ilgi sevgi bekliyorum bende napayım tek hamilelik geçirdim çocuğa 5 ay yalnız baktım
(8,081 puan) tarafından
Ama işte erkekler bizim gibi değil ki canım güzel bir dille konuş anlatmaya çalış
(581 puan) tarafından
Valla her yolu deniyorum canım artık isyan etmeye başladım onuda takmıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pugb oynuyorsa Allah baska dert vermesin bide bizde var 
tarafından
Orda alelemle konuştuğu kadar evde bizimle konuşsalar yeter bazen bende diyorum oyniyicam kıyameti koparıyor onlara surekli pugb oynayan kadın lazım o zaman belki dank eder kafasına
(581 puan) tarafından
Ya bende oynuyorum ama o varken asla oynamıyorum orda saatlerce oynuyor ben deyince yorgunum diyor
tarafından
Benim eşim de öyle işten gelir yemeğini yer bazen yemez de oyun var diye mikrofon açık ay sus çocuğu al duyamıyorum sanki dünyayı kurtarıyor
(581 puan) tarafından
Silseler de şu oyunu kurtulsak toptan ya
(581 puan) tarafından
Darısı bizim kocalarımıza inşallah allahım :)
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Yanlis yasamaya alismistir canim bnm esimde askerden geldigi ilk bir hafta öyleydi
(581 puan) tarafından
Sanırım öyle yiyor içiyor oyun oynayıp yatıyor
0 oy
(625 puan) tarafından
Soğuk davran ozmaan anlar erkekler kalastır çünkü uzak dur biraz ilgiyi kes 
(581 puan) tarafından
Dayanamıyorum öyle olunca aslında anlamıyor da gidip yatıyorum yattığımı bile farketmiyor
0 oy
(782 puan) tarafından

Muhabbeti arttiran dualar zikirler var canim onlari yap bide şık giyin  yani ilk zaman nasil giyiniyorsan ozel olarak o tarz giyin daha net olursun yilani tatli dil yerinden cikarir lafi bosuna degil baktin yine pas vermiyor onun en mutlu keyif oldugu kapıdan girisinde  anlarsin yada yemek yediginde tatli tatli derdini anlatirsin olumlu orneklerle bak nasil bülbül gibi koniscak ses tonun naif sakin olsun..

Niyet et oku hersey Allahtan canim

Eşler arası muhabbet için dua
- 41 kere 'Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni.' 
(581 puan) tarafından
Valla her türlü giyiniyorum da ama olmuyor gibi sanki teşekkür ederim canım okuycam bunu
0 oy
tarafından
Eskiden ilişkiyi en cok erkekler ister sanırdım ama oyle degilmis. Daha evliligin baslarinda hayatlarindan cikariyorlar. Nadir erkek iliskiyi uzun yillar seviyor. Kadin soylemese akillarina bile gelmiyor
(581 puan) tarafından
Bu yoruma kesinlikle katılıyorum çok doğru şaşırıyorum bazen
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bnmkide geldi yemek yedik oyun oynuyo pubg yuvalari bozacak topluca şikayet mi etsek :) canım Allah sabır versin sana inşallah düzelir çocukla da mı ilgilenmiyo hani o ara vakit geçirmeniz beraber çocuğa bakasaniz falan
(7,791 puan) tarafından
Valla bn zorluyorum artık iki kelime iki kelimedir yavaş yavaş çoğalır diye umut ediyorum ama bnmki cabaliyo hakkını yemiyim şey yap dedikodu falan seviyosa dedikodu yap bn eşimin bu yönünü keşfettim çok meraklı mesela bı kojuda onu iyice meraklandirip konuşturuyor :D
(581 puan) tarafından
Banane diyip geçer :D bide bana ne çok konuşuyosn diyo bu aralar dinlesen bu kadar çok ve kendi kendime konuşmam diyorum da anlamıyor :D
(7,791 puan) tarafından
Ben bı doğurayim çocuk konuşmaya başlayınca babasına vakit kalmaz zaten hep onu düşünüyom seninki beş aylık olmuş bı seneye dillenir maşallah onla sohbet edersin :)
(581 puan) tarafından
Zaten şimdiden konuşuyor eşim ana kız aynısınız akşama kDar birlikte konuşun beni yormayın diyo :)
(7,791 puan) tarafından
Agagaha :) iyiymiş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 295 göst.
0 oy
10 cevap 392 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Donatask____ (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 323 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy