0 oy
1,368 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Hanımlar Eşimin benden önce 2 evliliği oldu ilkinden 2 tane ikincisinden 1 tane cocugu var. Ben maddi durumlar sebebi ile geçici bi süre ile kaynanamla oturuyorum  kaynanamgilin karşı binasında eşimin ilk karısı oturuyor binalar karşı karşıya kocamin 14 yaşında kızı var kızı bu eve gelip bütün lafları götürüyor defalarca kavga ettik eşimle o çocuk diyor bende gamze herşeyi biliyor çocuk değil fenalık yapıyor diyorum gamzeyi kaç kez eve çağırıp konuştu eşim gamze kaç kez özür diledi ama yine aynı neyse eşimin eski evliliklerindeki karıları varya bunlar birbirleriyle kanka olmuş abla kardeş diye hitap ediyorlar birbirlerine ve kaç kez kocamin kuyusunu kazdılar bunu herkes biliyor eşim 2. Evliliğini yaptığında 1. Kadınla 2. Si mahkemelik bile olmuşlar. 1 ay önce gamze annesi eşimin 2. Karisi toplanmışlar selfie çekmişler gamze de bunu internete atmış bende gamzeye tavır aldım sen babanı dolandıran herseyini alan çocuğu göstermeyen bi kadınla nasıl görüşürsun diye . Geçen de dışardan eve giriyorum binanın önünde gamze oynuyor gamzeye laf soktum unutma gamze baban benim yanımda onun yanında değil sen nasıl görüşürsn hala dedim sonra hemen babasına şikayet etmiş beni. Dilek abla bana  böyle söyledi diye. 1 gün sonra da 1. Karısı bana mesaj atıyor  kızımdan ne istiyosun diye ben engelleyince  kocama yazıyor akşama doğru da binanın önünde gamzeyle kocamı bekliyorlar güya beni şikayet edecekler bide bağıra bağıra konuşuyorlar güya bana duyuracaklar bu arada eşime attığı mesaj çok olumlu işte bu çocuklar senin parcan niye ezdiriyosun ben çocuklar için konuşmaya hazırım falan gibi şeyler.  Kafayı yiyeceğim bu mahalleden bi an önce gitmek istiyorum toparlayınca gideceğiz inş siz olsanız ne yapardınız kızlar 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben olsam kocamla arami bozmam colukla cocukladamuhattap olmam gormene yapiyorlarsa yapsinlar takip etme bir an once ordan cikmaya odaklan ayrica cok carpik bir iliskiniz var butun karilari ic ice karsi karsiya esin buna acilen bir cozum bulmali.
(7 puan) tarafından
Evt bende diyorum bekle diyor çok yoruldum artık benim yerimde başkası olsa asla burda oturmaz diyorum bazen
tarafından
Cok haklisin oturmaz evet
(7 puan) tarafından
Bıktım artık yemin ediyorum biktim
-Reklam-
+7 oy
tarafından
düzenlendi
3 evlilik yapmış adamla evlenmezdim ilk yapıcağım buydu.
(7 puan) tarafından
ahh ahh
(2,615 puan) tarafından
Bende bunu merak ettim aslinda acaba kadininda mi ikinci evliligi yoksa asik mi olduda evlendi 2 evlilik yapmis bi insan ne bilim ne sorun varda evlilikleri bitiyo
tarafından
Valla bilmiyorum büyükte konuşmuyorum ama ilk başta adami sorgularim 2 evlilik niye bitti ne oldu ? Ikincisi nasil bir gelecegim olucak ne olucak eski karılarıni bir sorarim cocuklar hersey ona göre..  
Belki ilk evlilikte hesap yapmiycaksın ama 3 evlilige gelince yapıcaksın? Bitek o erkek  yok yaniii evde kalmış kızlar gibiiiii. Kalsan daha iyidi
(7 puan) tarafından
Hakli söze ne denir
+1 oy
tarafından
Canim sen 14 yasindaki cocuga unutma gamzee baban benimle birlikte vs niye diyorsun ki, 14 yasinda kiz seninle oturup sana mi destek olucak sanıyosun tabiki annnesinin yaninda olucak, annesinin tarafini tutucak onlari baristirmaya calisicak. Ayrica gelin gelmeden once bilmiyomuydun bunun karşıda eski karisinin oturdugunu, kocana da hayret ettim yani harem gibi sen ordasin karsida eski karisi hic rahatsiz olmuyor mu senin orda oturmandan.
(7 puan) tarafından
Haklısın biliyordum ama bana bu yaz gideceğimizi söylemişti sonra işleri ters gidince kaldık.  Olmuyor galiba daha ben taşınma konusunu açınca bana kızıyor hergun söylemek zorunda misin diye
+1 oy
(2,039 puan) tarafından
Daha önceki evliliklerini eski karısının karşı evde oturduğunu bile bile geldiysen eğer bu saatten sonra hicbirsey söylemene gerek yok bence ben olsam hayatta kabul etmezdim 1 odada dururdum az yer az gezerdim ama orda durmazdım 
(7 puan) tarafından
Ben salaklık ettim çok büyük salaklik
+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Hatalı olan sensin 14 yaşında ki çocuk bu konuda muhatabın olamaz, kendinde diyorsun laf soktum, bunu yaparsan annesi haliyle şikayet eder, sen evinde onlar evinde, kim kiminle kanka, kimle selfie çekmiş seni ilgilendirmez kuzum 
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Allahıımmm ağzım açık okudum yaprak dökümü gibi
(1,657 puan) tarafından
Seliiiiiiiiiiin :D
(6,827 puan) tarafından
Bu ara yaprak dokumu favorum ya daha once niye izlememisim
(25,224 puan) tarafından
Heeeee ee :D
0 oy
(2,615 puan) tarafından
Ben olsam esimi elimde tutarim koluma takar cikar gezerim kime ne o kuçuk hadsizede iyi davranir deli ederim esin senin ona iyi davrandigini gorunce bisey diyemez oda kazdigi kuyuya duser bide sana ters laf solediginde ses kaydi yap esine goster bide bacim eger cocugun yoksa cocuk yapma cunki yerler yas 
(7 puan) tarafından
Yaptım 3 aylık oğlum var o küçük şeytan gelemiyor bize artik
(2,615 puan) tarafından
O zmn madem çocuk yaptin cnm dimdim dur savas bebegin icin esini elinde tutmaya bak surekli gozum esinin ve o cadilarin ustunde olsun
Sana tavsiyem her lafi esine anlatma isini kendin hallet erkekler sevmiyo kadin lafini esin rahatsa sende rahat ol sonucta o senin kocan onlar anca arkasindan bakarlar
(7 puan) tarafından
O rahat valla baksınlar
tarafından
Neden gelemiyor cnm
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Yerinde olsam hepsini görmezden gelirim eger esimle mutlu isem.

Ha degilsem hepsini kökten silerdim 
(7 puan) tarafından
Mutluyum ama bu mahalle huzurumuzu kaçırıyor
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Senin ilk evliliğin mi neden evlendin çok merak ettim.

Bide bosver çok cocukla uğraşma sende hergun kocamla çocuğuna foto çek at onlar catlasın.
(7 puan) tarafından
Benim 2. Evliliğim ilk evliliğim 1 ay sürdü
(3,617 puan) tarafından
Keske başka biriyle evlenseydin çocuğunda yokmuş ben olsam gider bekar alırdım.
(7 puan) tarafından
Herkes aynı şeyi söylüyor
(3,617 puan) tarafından
Malesef canim 2 kadınla yapamayan senle de yapamaz
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Çok kötü ya. Büyük konuşmak istemiyorum ama bu olaylar gelin kaynana olaylarından bil daha beter. Eski iki karısının kanka olması nasıl bir midesizlik. Ben yapamazdim Allah korusun
(7 puan) tarafından
Aynen öyle bende yapamazdım karakteri bozuklar
0 oy
tarafından
Ozman gamzenin yanında kocama çok iyi davranacaksin opeceksin koklayacaksin aşkım şunu yermisin aşkım böyle yapalimmi gitsin sizin mutluluğunuzu anlatsın ki o iki kadın catlasinda patlasin
(7 puan) tarafından
Beter olsun travesti kılıklı şeytan
(2,615 puan) tarafından
Ahahhhh kiz travesti mi :Dddd
(7 puan) tarafından
Resmini bi görsen burdan atılıyor mu yorumdan
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Canım onların yaşadığı hayat onları ilgilendirir,kimsenin yaptığını görmeyip kocanla hayatına bakacaksın bide bak canım o kız senle yaşasa evet diğer kadınla görüşmesine karışabilirsin istemeyebilirsin ama annesiyle yaşayan bir cocugada karışamazsın,onu dışarda görüp söylediğin laf hiç olmamış bence,kafam rahat olsun huzurum olsun diyorsan kimseyi umursamayacaksın 
(7 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun inş basarabilirim
(2,884 puan) tarafından
Canım benimde ikinci evliligim eşimin iki tane imam nikahlı birlikteliği olmuş bir tane de resmi evliliği olmuş diğer iki kadından birer tane çocukları var bende sorun yaşadım ama hiççç umursamıyorum kocamla keyfime bakıp geçiyorum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
2 defa bosanmis bir insanla neden evlendigin takıldı kafama ikisinde de karşı taraf suçlu değildir heralde.seninde ki önce evliliğin oldu sonuçta evlenip ayrıldığını ve çocukları nin oldugunj biliyorsun böyle sorunların olacağı da bariz belli ben olsam kızla bu tarz konularda hiç muhattap olmam onemsedigimi belli etmem 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Valla allah yardımcın olsun başkada birşey demiyorum 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Şaka gibi tam bir dizi Eski karılar dost olmuş 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
2evlilik yapmış üstelik 3tane de çocuğu var, ayrı eviniz yok... Tutulacak yanı yok, zaten böyle biriyle evlenirken rahat yaşayacağını düşünmen hata. 
0 oy
(782 puan) tarafından
Gamze dedigin kiz 14 yasinda yani ergen karakteri oturmamis her tarafa çekilebilecek yasta canim sen zaten 14 yasindaki kiza bir seyler anlatmaya calisarak hata yapmışsın  çünkü muhatabın o degil ayrica kız istediğiyle foto çekilir annesi bisey dememis sana da laf dusmez bence empati kur biraz evet kocanın iyiligini düşünüyorsun gayet normal ama kocanin gecmisi onlar kabullen yoluna devam zaten kocanda oralı olmamış , sen kendinle.ilgilen bırak onu bunu ** ürür kervan yürür  sonucta o lar gecmis sen geleceksin öyle düşün güzel kendinle ilgilen esinle ilgilen onceden onlar mi vardi senin hayatinda yooo o yuzden hic ne orali ol nede birseyde... eşin zaten kiziylada  ilgileniyor hatasi oldugunda uyariyor  ama sen bu isin icine dahil.olma olan çocuklara oluyor çünkü bir yaprak gibiler annenin babanin tavir ve şekillerine gore ne dedigine gore hayata tepkilerini hal ve hareketlerini yansitiyorlar o yuzden uzak dur canim .iyilik her zaman kazanir akıllı davranmaliyiz bu hayatta adimlarimizi ona gore atmaliyiz 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Ben olsam 14 yaşındaki bı çocuğa öncelikle şeytan felan demem yorumlarda gördüm. Herkes annesiyle babasının arasına giren 3. Bir kişiyi düşman görür. Bu bende olsam yani. Ayrıca iki evlilik yapmış eski iki karisi da aynı mahallede oturuyor eşin çok rahat adam kusura bakma da sen evli kocaman bayansin kalkip 14 yaşındaki çocuğa laf sokmak biraz çocukça geldi. Elinde tutmak felan değil elinde tutsaydi ilk iki eşi tutardı kocanı. Hadi birinde sorun vardı ikiside mi suçlu ? Ordan uzaklasman lazım. Eşin demiyor mu acaba ya bu ikisi burda ben karımı alıp başka yere gidim. 
(38 puan) tarafından
+++++
0 oy
tarafından
Canım kız ergenmiş işte ne desen anlamaz. Valla ben 20 yaşındaki kardeşime laf anlatamıyorum. Sen kıza üvey annelik yapıyormuşsun gbi anlaşıyor. Muhattap olma kimseyle. Kocanın gönlünü hoş tut en yakın zamanda ordan gidin. Diğer kadın sapıtmış kocanı elinden almaya bile kalkar. Kör ölür badem gözlü olur misali boşanınca kıymete kalktı. Sein yapacagın tek sey genc kız deme ergen o onla muhattap olma. 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 865 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Meryirem (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 2,048 göst.
0 oy
20 cevap 477 göst.
0 oy