0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar 3 bucuk sene bir komşuyla birlikte oturduk karşılıklı içli dişlı kardeş olduk eşi uzman çavuş tayini çıktı gittiler 

Çok samimiydik her derdime koşardı bende öyle maddi durumu iyiydi ama onunda başka sorunları vardı şimdi gittiği yere bizi çağırdı 

Gitsek mi ki kararsız kaldım iki çocuk bide yol ücreti 200 TL tutuyor gitsek bişey almak lazım ve ne almam lazım 

Bu aralar sıkışğm biraz maddi açıdan bir oğlu var bide hamile gitsem mi yoksa doğumda mı gitsem araya soğuk girsinde istemiyorum bilemedim ki şimdi ama 

8 Cevaplar

0 oy
(2,548 puan) tarafından
Maddi yönü bırak... virus faktörü  var 
tarafından
Evet haklısınız normalde geziyoruz asla ama ısrar edince en iyisi doğumda gitmek
-Reklam-
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Aman gitme kiz ortalikta virus var hem oda bahanen olsun. 200 lira azmi hediyesu falan derken 300 lira gider. Elinde de yokmuş bosver.
tarafından
Haklısınız malum hem pandemi hem sıkıntılar en iyisi geç gitmek doğumda
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Simdi gidersen Doğumda da gitmen gerek. En güzeli doğumda git hem durumunu toparlarsın bebeğine birşey alıp öyle gidersin yoksa 2 kez masraf yaparsın 
tarafından
Aynen öyle yapmak mantıklı teşekkürler
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ya bu salgın hastalik varken nereye bacım?
tarafından
Kız normalde geziyoruz asla hep evdeyiz gelin diyince kararsız kaldım
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Maddi acidan sıkıntı li ve virus old icin gitmem hamile ise lcw dan e bebekden vs hediye sec begen gönder cok sevir  araya sogukluk da girmez 
(12,777 puan) tarafından
Yok valla 250 tl cik  ödeyeceğim yarin  tuzla buz oldu ekran kirildi :/
(12,777 puan) tarafından
Aha baktim harbi gizlemisim sjsjsjs geri actim
tarafından
Evet telefonu der etme kız benimde var yok gibi bişey bizim telefonun ekranı kırıldı 600 TL istediler yapmak için eşim letgodan aynı telefonun aynısını bakıp buldu bozuk tabi oda 100 TL ekran sağladı ikisinide telefoncuya verdi 70 TL adam ekranı bizimkine taktı 170 mail oldu ön ayrı arka ayrı yani :D
(12,777 puan) tarafından
Yok benim tel yeni daha 1 senelik garsnti göndersem onlrda alirdi 500 de yakin yete verdim ins icine etmezler telefonumun tsnidik iyi yer ama  bakalom
tarafından
İnşallah ya telefon işi şans birazda
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Virüs var canim bnce gitme
tarafından
Evet sanırım ortalık durana kadar gitmemek
0 oy
tarafından
Tunacım sen niye her denilen her söylenen şeyi yapmaya çalışıyorsun ben anlamıyorum virüs var kimsenin vebaline girme senin de vebaline girmelerine izin verme 
tarafından
Ne alaka yapmağa çalışıyorsun derken seircim sordum ne varki
Çağırdı gel dedi ısrar etti kararsız kaldım yani sıradan biri değil ki kardeş dediğim kişi zaten gitmeyeceğim ki doğumda gitsem daha iyi olur
tarafından
Çok iyi niyetlisin her denileni yapıp kalp kırmak istemiyorsun onu diyorum
tarafından
Bilmiyorm ya zaten vazgeçtim doğumda gitmek daha iyi olur iki kere gitsem pahalıya patlar virüs vs var
tarafından
Kötü anlamda demedim yanlış anlama
tarafından
Tamam anlamam :)
0 oy
tarafından
Bence doğumu bekle doğum yapsın ondan sonra git
tarafından
Öyle yapayım bari

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 418 göst.