0 oy
337 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ben ilk ogrendigim an bıraktım ama canım bazen çok çekiyor siz nasıl baş ediyorsunuz

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
O kadar lanet bir anneyim ki iki paket içerken hamile olduğumu öğrendim önce ön a sonra beşe düşürdüm oğlum 1 yaşında hala bırakamadım. Nikotin sakizlaei nikotin bantları denedim 9 ay kendimden nefret ettim ama bırakamadım :(
tarafından
Öyle düşünme yapcak bişey yok♥️☺️
(4,962 puan) tarafından
Gerçekten isteyen biri olsanız inanın aklınıza gelmez nefis meselesi..
-Reklam-
0 oy
(13,570 puan) tarafından
2 paket içerken hamile kaldım

Hemen bıraktım bı anda.

Tiksinme falan değil, brakmak zorundaydim çünkü karnında bı can vardı.

Doğurdum 3 ay sonra içmeye başladım :/

Braktim bidaha 7. Ayda içmeye başladım.
tarafından
Keeeeş
(13,570 puan) tarafından
Keş deme sa.lak de.
 3 gündür gene icmiyorum.  Eminim  alırım gene. Çok iradeliym ama salagm
tarafından
Salla bende iciyomm :D
(13,570 puan) tarafından
Ben aptallktsn içiyorum ya.
Onu seviyorum.

Ona vakit ayırmayı,onun için bu ortamdan kalkıp 2 dakka dumanlanmayi..
Kendime bu yüzden kızıyorum

11 yasmdan beri içiyorum alıştım heralde onla yaşamaya ;/
tarafından
Aboooo masallah erkencisin
0 oy
(276 puan) tarafından
Benimde istiyor ama icmiyorum sabrediyorum bi şekil
tarafından
Öyle yapmak zorundayız malesef:-\
(276 puan) tarafından
Aynn cnm
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Öğrendiğimde günde 1 paket içerdim sonra 4 aya kadar içmedim sonra canım çok istiyordu evde de içenker vardı kendime söz geçiremedim günde 2 tane bazen 1 tane içiyordum 
tarafından
Bende öyle yapicam ama izin vermiyorlar eşim olsa onu bı şekilde ikna ederdim belki ama o yok şuan evde de içen yok direk anlarlar o yüzden hem bebek için hemde gereksiz kafam ağrımasın diye içemiyorum
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Aninda bıraktım aklıma bile gelmedi 5 ay oldu önce bebeğim asla sigaradan tiksindim için de değil direk bıraktım
tarafından
Bende öyle yapıyorum şuan daha yeni sayilirz zamanla istek azalır sanirsam
0 oy
(1,358 puan) tarafından

Birakamadim devamke :D

0 oy
(1,255 puan) tarafından
Ben hamileyken iğrendim son ayda istetti günde 1 tane yatarken içerdim 
0 oy
tarafından
Allah'ıma şükür sigara içen biri değilim ama zihniyetim şu sigaraya vereceğim parayı kendime çocuğuma harcarım sen de öyle düşünüp bırakabilirsin mesela sigara en ucuzu 15 tl 15 tl ye 2 tane zıbın alabilirsin başka gün çorap 2 gün biriktirip takım alabilirsin belki böyle heveslenip bırakırsın 
0 oy
tarafından
Hamileyken agzıma sürmedim 5 yıldır içiyorum Allahın belası sigarayı bırakamıyorum her içtigimde zıkkım içeyim diyorum ama yapamiyorum...... 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ilk ogrendigim gün biraktim canim irade meselesi bence cunku bazi tanidiklarim gebeyken bile ictiler paket paket yazik cocugu zehirliyolar
0 oy
tarafından
15 yaşından beri içiyordum hamile olduğumu öğrendiğim gün eve geldim doktordan kendine bir kahve yaptım ve son sigaramı içtim. Bebeğim 8 aylık hala sigara içmiyorum hayatımdan çıkardım. Ha nasıl bıraktın dersen kendimde içme hakkı göremedim sadece.
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben 2 ayliktim istiyerek değil tiskinerek biraktim suan 8 aylik oldum yeni yeni basladim duramadim birakmak isteyenler inşallah birakir
0 oy
tarafından
Hamile oldugumi öğrendiğim an hemen birden kestim kizim doğup 8 aylik olana kadar da icmedim sonra basladom ama sadece gunde 1 tane daha fazla icip cocugumu zehirleyemem o 1 tanede gece uykusuna yatinca içiyorum 4 5 saat kalkmiyor diye
0 oy
(3,552 puan) tarafından
14 yasımdan beri içiyorum. Tam tiryakiyim. Bırakmadım 3 cocuga gebeyim bende.. Hiç birinde bırakmadım. Normal devam ediyorum... Şu tiksinenlere yada iradesi çok güçlü olanlara hayranlıkla bakıyorum. 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İlk öğrendiğim an bıraktım sonra canım çok istedi 6 aylık hamileyken içtim 1 tane oğlum 1 yaşına girdi tekrar başladım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 132 göst.
17 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardelen.kardelen (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 761 göst.
31 Mart 2020 Diğer kategorisinde Melike - Aras (7,935 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 732 göst.
30 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.

377,263 soru

11,289,949 cevap

34,702 kullanıcı

...