0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

evt kızlar nasılsınız çok post açmam ama çoğu kişiye cvp vermeye çalışırım hep  konu başlığından da anlaşılır  ztn benimde sıkıldığım  dertlendigim anlar oluyor ama burda yazilanlari okuyinca biraz rahatlıyorum bilmiyorum ben paylasamiyorum yaşadıklarımı alışkanlık belkide kimseye anlatamıyorum iş ciddiye binmedigi sürece tabi.ama soylicem şu ki herkezin var bı imtihanı bende bgn evladimla oldum mesela çok üzüldüm ağladım  oğlumda ağladı biseyler yaşadık  hep söylerim kimsenin hayatı 4,4luk değil herkezin sorunları var bı şekilde imtihan oluyoruz ya eşinizle ya çocuğumuzla ya kayinvalidemizle,yada eş-dost akraba vs ama oluyoruz bisekilde canımızı sıkan kendimize dert edindiğimiz şeyler var her zm. İçin kendimizden kötüleri düşünelim bu bizi rahatlatır vede Allah'ın sevdiği kullariz ki bizi imtihan ediyor die sevinelim Firavun'un başı bile agrimadan olmuş neden rabbim onu hiç sevmemis çünkü başını bile agritmamis kendini hatirlatmamis yani  rabbim kendini hatırlatıyor ona siginmamizi istiyor rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemez  içimden bunları demek geldi hakkınızı helal edin kahvemizi içelim artik

5 Cevaplar

0 oy
(2,589 puan) tarafından
Düşüncelerine sağlık ❤️
tarafından
Bişey değil cnm içimden geldi  gönlüm yoruldu bgn biraz rahatlamak istedim
(2,589 puan) tarafından
Ölümlü dünya bak kendini ne güzel motive ediyorsun bugün varız yarın yok hırpalanmanın anlamı da yok
tarafından
Aynen öyle  kendimize yapıyoruz kimseye degil
-Reklam-
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Cok dogru canim hepimizin imtihanı farkli
tarafından
Evt rabbim imtihanimizi hafif eylesin
(4,666 puan) tarafından
Amin insallah canım. Bnm imtihanimda evlattan canım. Çok şukür herseyim var eşim gözümün içine bakar ama evladım yok
tarafından
Rabbim tez zamanda verir ins cnm herşeyin vakti saati var oda bekliyodum vaktini elinizde olan bişey değil dua dua rabbim herşeyin hayırlısını verir
(4,666 puan) tarafından
Aynen canim herseyin hayırlısı
0 oy
tarafından

Afiyet olsun canm sen mesajları geremiyorsun sanırım ya kaç tane attim:angel: anlık kızımı uyutuyorum cnm namaz kılıp uyuyacağım uyuyabilirsem tabi 

tarafından
Çok şükür elhamdülillah iyiyim cnm sen nasılsın çocuklarla uğraşıyorum hadiyin yatın artık die yordular bgn beni baya
tarafından
Yorarlar canm ben 1 taneyle bile zor basediyorum valla canm
tarafından
Zamanın çocukları gerçekten zor
tarafından
Canm mesajım geldimi attım sana
tarafından
Evt geldi ozelden
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Hayırdır canım yaa beden ağladınız ://
tarafından
Çocuğumla olan soruna işte
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Afiyet olsun, Rabbim kimseye tasiyamacagi yükü vermezmiş.. herkesin sıkıntısı tez zamanda geçsin inşallah 
tarafından
Amin ins cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 555 göst.
21 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (902 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
3 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,486 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
15 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,486 puan) tarafından soruldu

380,492 soru

11,392,323 cevap

34,901 kullanıcı

...