0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ne zaman gireceksiniz eylul sonu gibi dusunuyorum ama evim cok jirlenmis istanbulun pisligi malum dayanirsam eylul sonu gibi girmeyi dusunuyorum siz ne zaman gireceksiniz

23 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Eylül sonu ekim gibi 
tarafından
Aynen ancak eylul sonu bende girerim yeminle sabahtandir evde gesiyom bakiyom kendimde gormuyom nasil yapacam diye kara kara dusunuyom
tarafından
Hergun bi oda hallederiz heralde ya
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Haftada 1 dip köşe yaparm zafen
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Kirlendikce temizlerim yazı kişi yok bana göre :D
tarafından
Normal bende yaparim ama iki ayda birde dipten girerim ama cok agirlastim ya tas ocagi var yanimizda butun pislik evde icimden hic gelmiyo
+1 oy
(13,705 puan) tarafından

Offfffff valla öyle bi konuya değindn ki canım sıkıldı şimdi :D

tarafından
Hahah al bendende o kadar valla sabahtandir evi geziyom hic icimde temizlik hevesi yok istanbulun pisligide bitmiyo yapiyom yine ayni
+1 oy
(48,708 puan) tarafından
hele bi kis gelsinde ☺️
tarafından
Hahahh aradigim cevap biz kadinlar daha kis gelmeden temizligi dusunuoz
+1 oy
tarafından

Ne güzel unutmuştum bu derdi neden hatırlattın yahu :D düşündükçe bunalıma giriyorum 

tarafından
Hahah bendensin gel sarilalim evi gorunce ben unutamiyom
tarafından
Hee sarılalım o zaman görmeyiz evi :) :)
0 oy
(2,548 puan) tarafından

Ben her zaman yaptıgim icin yazın kış gelicek . Kısın yaz gelecek diye temizlik için yıpratmıyorum kendimi. sürekli yapıyorum zor gelmiyor  Kafalar rahat ;)

tarafından
Kiz bende yapiyom ama yanimizda tas ocagi var temizligim bi haftada bitiyo bakiyom yinr ayni olmus sanki yapilmamis
0 oy
(6,828 puan) tarafından
Eylul sonu yapcam canim
tarafından
Aynen canim eylul sonu daha iyi sonradan bebislerde hasta olmuyor en azindan
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Doğum temizliği yaparım.anca ekim sonu gibi oda bi abla var onu çağıracam beraber temizleriz iyice 
tarafından
Kolay gelsin canim sagsalim insallah alirsin kucagina aynen cagir beraber yapin cok sorlanirsin tek basina
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Havalar serinlesin öyle başlycam bu sıcakta kalpten giderim valla :)
tarafından
Aynen canim eylul somu gibi ben dusundum evim batmis halde ama kolumda kalkmiyo hastane o bu su derken bu aralar fazla temizlemedim
0 oy
tarafından

Sanırım kış temizliği bana girdi :D

tarafından
Hahahh kiz gulmekten oldum:))
tarafından
Ahahahahh:)))
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Ev tasiyacam 15 gün içinde zaten o zmn yapmış olurum :))) ve sürekli yaptığım için dip köşe öyle girmeme gerek yok 
tarafından
Ohh mis valla o zaman senin kis temisligine girmene gerek kalmiyor
(2,860 puan) tarafından
Aynen aynen cnm
0 oy
(867 puan) tarafından

Halıları dün gönderdim bende canım cuma günü gelecek yarin annem gelecek evi yıkayacağız birlikte tabi annem bana yaptırımla hepsini kendisi yapacak biliyorum :P

tarafından
Ohhh valla nr guzel bende simdi baslamak istiyom ama erken kisa dogru temizliyeyim dedim tas ocagi var ev yine batiyor
(867 puan) tarafından
7 aylik hamileyim erken doğum riskim var şuan yapmazsam sonra hiç yapamam biliyorum o yüzden erken başladım soba kuracağım zamanda silerim bi
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bn komple temizledim canim halilarida yikattim bugun geldi halilarim
tarafından
Valla caliskansinuz gacilar ben daha bisi yapmadim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eylül sonu kısmetse
tarafından
Kolay gele canim bende eylul sonu gini dusunuyom
0 oy
tarafından
Eşim önümüzdeki hafta izne çıkıyor kızımla tek yapamayacağım için fırsatı değerlendirecek yani önümüzdeki hafta baslayacam:))
tarafından
Basla canim bizim tas ocagi oldugu icin baslasam da ayni olacak ondan kisa dogru yapam dedim
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ekim başı gibi inşallah. Ölmezsem tabi ☺️
tarafından
Insallah canim artik o zaman temizlik kovalari olacak bu postlarda:))
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Eylül ayı ortasında 
tarafından
Bi iki haftaya basliyon o zaman kiz sen
(14,079 puan) tarafından
Evet bizde yaz bitti bile hava soğuyor bende basliyim dedim
0 oy
(119,391 puan) tarafından
Kiz zaten hergun yapiyoz yaa 
tarafından
Valla kanka ben kac gundur yapamiyom bugun evi temizledim ama batmisti bebis hastane o bu su derken yapamadim
0 oy
tarafından
Ekimnsonu gibi başlarız ya ztn simdi yaptik bide o zmn yaparım tamamdır  olup olca neki
tarafından
Oyle valla ama cok useniyom kiz temizlik yapmaya
tarafından
Gün gün yapınca çok koymaz bigün perdeleri atıp camları silersin kapılar fln .sonra evi temizlensin boya badana işi yoksa daha kolay dolapları yaparsın bı gün bitti iste

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 469 göst.
0 oy
76 cevap 1,461 göst.
0 oy
14 cevap 283 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 398 göst.
13 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu

380,548 soru

11,394,019 cevap

34,907 kullanıcı

...