0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Çok bezdim ben. Kaynanali evde oturuyorum . Eşim küçük olduğu için. Kadın yalnız kalmasın diyesine. Bu kadın evde terlikle geziyiror. Bende tuvalete gitmek için tualet kapısının önünde terlik koyuyorum. Kadın hep evde giydiyi terlikle tuvalete girip halıların üstünde geziyor. Geçenlere tüm terlikleri yıkadım kış için temiz olsunlar diye. Ama kadın kendine yenisini almış onunla dolaşıyor. Halilari sezeryanli halimle yıkadım ya. terlileri yikadigim gün söyledim tuvalete girmiceyiz bunlarla çocuğum kışda emekliyicek. O halidlarda nasıl emeklerim, direkt yürütmeye calissamda yinede halıda oturub oyun oynicak. Bir iki kez ilkaz etdim ama anlamıyor. Tualetden cikincada ellerini yikamiyor. Kocama bir iki kez söyledim dedi bişey olmaz. Evde 5aylik çocuk var nasıl uzak tuta bilirim aynı evde. Ben şimdi nasıl soyliyim bu daha? Ama evde iyi geciniriz. Esimemi soyleyim kendinemi? Kendi bir şey söylediğimde çok alınır. Ama böyle dayanamıyorum mm artik.. 

10 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Iyyyy iğrenç cidden haklisin. Kendisine söyle canım 3.kişiler araya girince yanlış anlaşılma olabilir 
(211 puan) tarafından
Bir iki kez söyledim alındı. Söylesem nolurki bildiğini yapiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seytan carpar agziyla burnu yer degistirirse gorur

Oyle eve melekde girmez pis ya
0 oy
(653 puan) tarafından
Igrenc ötesi  bi davranış 
0 oy
(30 puan) tarafından
Tuvalet dediğiniz  hangi Tuvalet  klozetli banyo mu yani ? 
(211 puan) tarafından
Yerden olani
(30 puan) tarafından
Anladım  . Eşine  söyleme yüzüne  söyle  bakalım  böyle  birseyi  nasıl  yapıyorsa  anlam veremedim  .
0 oy
(377 puan) tarafından
Canim icinde dert edicene direk yuzune soyle yok su alincak yok bu kirilcak diye diye balon olduk yaa
(211 puan) tarafından
Bu sefer gorurusem direk soyliycem qaliba
(377 puan) tarafından
Bncede soylemen daha hayrlisi
0 oy
(396 puan) tarafından
Ne kadar pis bi kadın ya tuvaletteki terlikle evde mi gezilir taharet falan almıyor mu elini yıkamadan nasıl çıkıyor tuvaletten ay allahım sinir oldum ya Allah sabır versin sna bn olsam hiç acımam dikkat etsin biraz küçük çocuk var evde öyle şey olur mu ya
(211 puan) tarafından
Etmiyor işte. (((
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Kendi farkında değil mi canm sonuçta lavaboyla evin içi bir mi bende beraber oturuyorum ama ayrı hep dışarı içeri banyo için 
(211 puan) tarafından
Mikrop sonucda
(2,126 puan) tarafından
Haklısın canm
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Ay öyle şey olurmu ya ne değişik 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bnce esine söyle canim yaptigi iğrenlik
(211 puan) tarafından
Eşime soyliyim eğer bana alınırsa kendisi başka şekilde eşime söylerse ben önden söylemiş olurum
0 oy
(449 puan) tarafından
Aynı sorun bn de de var cnm eve çıkacağım bu yüzden 
(211 puan) tarafından
Hiç bir şekilde ayrı ev olmuyor. Ya bu kadın günlerle yikanmiyor bu sicakda
(449 puan) tarafından
Bnm kayınpeder de öyle sigara külünü evin içine atarlar çok pisler
(211 puan) tarafından
Kadın yemek yerken tüm yer ekmek olur. O yedikden sonra ben hep yerleri temizlerim gözü görüyor ya ama hep öyle yapar. Çekirdek yer tüm hali çekirdek olur. Halimin biri siyah her şey görünür dokuldiyunde. Bu kış onu kullanmicam kendisine söyledim kullan diyor ablası aldı ya halıyı. Direkt dedimki her yer pis oluyir çocuk imeklicek ne görürse ağzına aliyor
(449 puan) tarafından
Hiç sorma canım bn de napcam bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 392 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emine 123 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 628 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu