0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde (822 puan) tarafından
Kızım 18 aylık ve yemek sorunu beni bitiriyo 7/24 emiyo artık halim kalmadı gece emiyo gündüz sürekli emiyo öyleki hiç bi an peşimi bırakmıyo memeye güvendiği için yemekte yemiyo önceden yediği herşeyi şimdi reddedip tükürüyo memeden kesmek istiyorum ama azı dişlerini çıkarıyo geçen gün ateşlendi su bile içmedi sadece emdi dün komşuya oturmaya gittik aynı yaşta oğlu var çocuk ne versen yiyo bu bultak oyunları oynuyo abi aba aç diyo belki iki saate yakın oturduk benimki hem memede kaldı hiç çocukla oynamadı napıcamı şaşırdım çok bunaldım 

11 Cevaplar

0 oy
(13,251 puan) tarafından
Canım memeyi kes duzelecektir
(822 puan) tarafından
Ama diş çıkarıyo azı dişlerini hemde napıcamı bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baktık olmadı memeden kes z o zaman yemeğini yer en azından
(822 puan) tarafından
Azı dişlerini çıkarıyo yoksa hemen kesicem
0 oy
tarafından
Canım kesmekten başka çaren kalmıo maalesef bnm oğlum 17 aylık 8 aylıkken kestim hamileydim çünkü çok güzel yemeğini de yio şuan kes bence 
0 oy
tarafından

Sabırlı ol valla anlattığın gibi kızımda böyleydi dayandim emzirmeyi hobi hâline getirdim 24 ay emdikten sonra kestim.  Sütten kesersen rahat edersin evet ama bu demek değildir yemeğe yine aşkla bakacak yiyecek,  1 hafta önce sütten kestim günde zar zor 2 defa yemek yiyor oda sayılı kaşık 5 parmağı geçmez. Depresyona mı girdi bilmem parmağını boğazına sokup kendini kusturuyor :'(

(822 puan) tarafından
Yok artık yaaa niye böyle bu çocuklar benimki bi ara pilav erişte yumurta peynir yerdi şimdi sadece çorba ve yoğurt yiyo çokta zayıfladı herkes boyu uzadı ondan dio adam gibi bi dr bulamadım her yere gitmeyede korkuyorum sen nasıl kestin memeden cnm
tarafından
Sabır taşıyla canım.  Vallahi yemek yememesi emmesinden  daha zor geliyor bana  ne yapsam yemiyor kavga ediyor benle ya sen yiyeceksin diyor dün gece iki dakka yalnız biraktim geldi beni çağırdı anne bak pis oldu diyor bén etrafı silerken baktım ki öğürüyor parmağı boğazında:(
(822 puan) tarafından
Allah sabır versin seninki daha bitermiş canım ne deyim benimki 8 9 ayına kadar hep kustu korktum çok farklı bişi yediremedim şimdide yemiyo haliyle
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bu kadar panik yapma canım emse emse 4 ay daha emecek en fazla. Korkma bu çocuk hayatının sonuna kadar yemek yiyecek zaten. Sen yine de bişeyler yedirmeyi dene ama emmek istemesine de bu kadar takılma. Oyun oynatarak yedirmeyi felan dene canım.
(822 puan) tarafından
4 5 aylıkken başladık çizgi filmle yaşamaya eşim yurt dışında çalışıyodu yalnızdım mecburen çizgi film izletiyodum şimdide öyle ama yemeyince çıldırıyorum bazen bir kâse dolusu çorba içer tok tutsun diye ekmek doğrarım mutlaka onuda yer ama boğazından indiği zaman meme die üstüme atlar
(4,666 puan) tarafından
Anladım canım o zaman memeyi doymak için değil de sevdiği için istiyor senden demek ki. Dikkatini dağıtıp başka şeylere odaklama çalış.
(822 puan) tarafından
Herşeyi denedim bi yere gidince de yapar oturduğum an üstüme başıma saldırır geçen ayakkabı almaya gittik ayakkabı denerken oturdum geldi yapıştı hemen dişçiye gitmem lazım ama böyle yaptığı için gidemmiyorum
0 oy
(14,081 puan) tarafından
18 aylık olmuş büyümüş artık madem bu kadar şikayetçisin kes gitsin 
0 oy
tarafından
Sabırlı olmak zorundasın kendin diyosun diş çıkarıyor diye hangimiz diş ağrımız varken yemek yeriz ki? Bırak emsin zaten en fazla 4 ay daha emer sonra ömür boyu yemek yicek 
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Kizim da oyle meme isterdi vermiyorum gunduz gece emerse emer gunduz yok ne bulursa onu yer meme kes sut ver icsin 
(12,773 puan) tarafından
Meme kesmen lazim yoksa ne yer ne icer o
Konusmasi da biraz coi konusmak la bebege bagli cnm kimi var susmas kimi 1 2 kelime kullanir
(822 puan) tarafından
Baba mama dan başka bişi söylemiyo aynı ay doğan komşunun oğlu baba aba abi aç diyo her şeyi yiyo görsel bir buçuk değil 3 4 yaşında çocuk dersin
(12,773 puan) tarafından
Cok tv  izliyo mu siz konusuyormusunuz
(822 puan) tarafından
Evet sürekli tv karşısında ben sürekli konuşurum ama canı istersen baba mama der o kadar
(12,773 puan) tarafından
Benlm kız da ızler ama cogu kelime soyler senın oyle sorun var ıse TV den uzak tutman lazım
0 oy
(4,282 puan) tarafından
Bende bu yüzden 17 aylikken kestim memeden
0 oy
(229 puan) tarafından
Ay aynıyım memeye düşük sürekli emio halim kalmıyor zorla birşeyler uediriyorum hicbirse yemek istemio sıcak b yandan o terlio b yandan ben gece gündüz memede asılı çocuk kessem diorum vicdan yapıorum şaştım kaldim
(822 puan) tarafından
Al işte aynı ben dişler çıkıyo olmasa kesicem bak valla bunu yazarken bile emiyo
(229 puan) tarafından
Ya kıyamıyorum ama insan b yerden sonra sinirleniyor sürekli tırmanıp inio memeye emzikde tutmadı benimki
(822 puan) tarafından
Bende kıyamıyorum hatta kesmeyi düşünmek zalimce geliyo ama çok yıprandım şu an bu yorumu yazmadan yarım saat önce salça sürdüm bakıp bakıp geri gidiyo ağlama filan yok hatta suratıma bili bakmıyo gel diyorum kaçıyo böyle böyle alıştırcam tek sorunum gece nasıl uyutcam dizimde sallayamıyorum dizlerim hemen uyuşuyo
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah. Çocuk bakıp büyütmek kolay dgl

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 571 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 499 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 501 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 974 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

374,637 soru

11,205,004 cevap

34,507 kullanıcı

...