0 oy
333 göst.
Diğer kategorisinde (1,213 puan) tarafından
Eşimin kuzeni evleniyor düğünü vardı ayın 9 unda bilen bilir abiye aldım ama esim belki iptal olur durumlar belli değil alma elbise dedi almıştım şuan iptal oldu sanırim 1 saat olcak 65 yaş üstü ve 15 yaş altı sınırı var ben katılamicam bu durumda 

7 Cevaplar

0 oy
(1,657 puan) tarafından
Tum turkıyede yasak kımse katılamıcak yapamıcak kı
(3,446 puan) tarafından
Kanka yapılıyor yani düğün dernek değilde yemek veriliyor , pazartesi halam oğlu evleniyor 60 kişilik yemek veriliyor
tarafından
Yemek veremezler yasak
(1,657 puan) tarafından
Allah allah bızın koyde bıke yemege yasak demısler gecen hafta yanu dunku karardan snra yemege okey cıkması ılgınc geldı
(3,446 puan) tarafından
Veriliyor bı saatlik mevzu yemek ve nikah oluyor
Hemde ilk yasak gelen Urfa'da
(1,657 puan) tarafından
Ankarada yok tatlım yemeksiz oldu bızım byrsa uc dugun vardı bırısı sunnettı sunnete 1 saat kına gecesine 2 saat musade etmıslerdi gecen hafta
tarafından
Kız yemek verilmiycek diye okudum ben nikah gibi olacak 1 saatte bitecek herşey ama gizli yapıyorlarsa bilemem
tarafından
Valla şikayet etmek lazım
(1,657 puan) tarafından
Aynen bızın köyde bırısı ıste evınde yedırmıs mılletı snra 1 saatlıgıne köy konagı var genıs bahcelı calıp oynayıp dagıtmıs jandarma gelmıste
tarafından
Yemek yasak
tarafından
Dugunde yemek icmek yasak kuzum
-Reklam-
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Kısacası düğün yapmak akıl kârı değil boş salona en az  6 7 bin vermez kimse gider paşa paşa nikahını kıyar.  Aynı şey çünkü. 
(9,626 puan) tarafından
Benim arkadaşımin pazar günü düğünü oldu10 milyar verdiler tabi kayınpederi verdi 1 saat kısıtlama olmasına rağmen 2 3 saat sürdü
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Sağlık icin en iyisi oldu canım 
0 oy
tarafından
Sadece nikah serbest ondada yaslilar ve kucukler katilamiyor ayroca 1 saat surebilecek 
0 oy
tarafından
Okadar da uygun elbise aramıştın sağlık olsun  artık  başka zaman giyersin
(1,213 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
tarafından
Düğn yapanlara hem üzülüyorum hemde kızıyorum zaten virüs var bu virüste toplasan 20 kişinin olacağı düğün salonuna neden ısrarla milyarları yatırmaya çalışıyorlar nikah ayıp mı 2 senedir nişanlı olan tanıdıklarım var sırf takı için düğün yapmayı bekliyorlar sürekli erteleme yapılıyor yazık günah ya 
(1,213 puan) tarafından
Sağlık olsun napalim
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Birinci ve ikinci derecede olan 65 yas ustu ve 15 yas alti katiliyo onun disinda yasak

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 282 göst.
0 oy
3 cevap 506 göst.
17 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,001 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 600 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,278 soru

11,352,743 cevap

34,825 kullanıcı

...