0 oy
1,256 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Eveeett varsada hosgeldin hic korkmuyorum aslada korkmam. Olum zamani ne zamansa o zmn olecegiz hepimiz. Zaten gencler kolay atlatiyor atlatamasamda gidecegim yere erken gitmis olurum :angel: dua falan beklemiyorum sizde korkmayin teselli vermeye calisiyorum sonuc cikinca mutlaka yazacagim

image

37 Cevaplar

+1 oy
(1,358 puan) tarafından

En İyi Cevap
Yine linc yedim super yaa.

DUA BEKLEMIYORUM DERKEN KORKTUGUM ICIN ACMADIM BU POSTU VARSADA YASARIZ DEDIM TESELLI VERDIM. Dunya tabiki dua uzerine kurulu ama bu konuda korkmuyorum yani kizlsr dza edin nolur negatif ciksin falan demiyorum varsada atlatiriz atlatamazsak gercek dunyaya gideriz asla korkulacak birsey degil 
tarafından
Belirtilerin neler peki
(1,329 puan) tarafından
Birakta biz teselli verirz kendi kendine teselli verecem diye herzaman ki gibi saçmalamissin:@
tarafından
Herkes kendini linçlemeye hazır tutuyor. Daha buraya girmeden önce plan yapıyorlar acaba bugün ne yazsamda nasıl linçlesem diye. Geçmiş olsun ben ne demek istediğini anladım herkes senin daha önceki postalarına bakarak yorum yapıyor ve kötü birşey dediğini düşünüyor
tarafından
Kocam duymasın tamam.
(1,358 puan) tarafından
Belirtiler siddetli bel agrisi agizda tatsizlik hafif karin agrisi istahsizlik halsizlik
-Reklam-
+11 oy
(14,079 puan) tarafından
Müslümanın müslümana yapılan duası kabul olurmuş keşke bir dua isteseydin Ama sen bastan kaybetmişsin ALLAH gönlüne göre versin inançsız biri olduğun her halinden belli
tarafından
Kapalı kız birde resmen karaliyor yani
(14,079 puan) tarafından
Keske kapanmasaydi ama onun sorunları oldgu için böyle yapıyor bilse herşey duada var asla elini semadan ayırmaz
(399 puan) tarafından
Emirim34 cok doğru söylüyorsun kimin inancı var bilemeyiz
(1,713 puan) tarafından
Parayla imanın kimde olduğu bilinmez
tarafından
Yorumum kaldirilmis süper
+4 oy
tarafından
Dua falan beklemiyorum derken? Yabancı görüyorsun o kadar madem neden paylaşıyorsun durumunu
(1,358 puan) tarafından
Yani koronadan korkmuyorum
tarafından
Koronadan kork hatta insanın günahı coksa ölümden bile korkulmali  ben şahsen korkarım en ufak bir günahl dahi çıkmak istemem Allahın huzuruna . Evlattan ayrı kalmak zordur inşallah değilsindir
+4 oy
tarafından
Bizde sana dua etmiyoruz o zaman 
+4 oy
(1,329 puan) tarafından

Dua falan etmiyoruz zaten rahat ol:ermm:

+4 oy
(15,721 puan) tarafından
Bi geçmiş olsun demek çok mu zor dua istemiyorsa bile siz edin dua belki de hayattan bıkmış belki yaşadıkları çok ağır insanlara bu şekilde ol yok senin bilmem ne demeniz doğru değil birine kafayı taktınız mi takıyorsunuz evet yeri gelince yanlış şeyler paylaştı ama lütfen yeri gelince linç edin. Kafanıza takınca değil !!!  Sanırsın herkes hoca burda anlamı istediğiniz yöne çekmeyin herşeyi 
(8,081 puan) tarafından
O kadar haklisin ki.
2 kişi var şuan hedefte 3. şanslı kişi kim acaba.
+3 oy
(10,529 puan) tarafından
O kadar saçmaladın ki dua beklemiyorum ne demek ?? Ömründe hiç kimse için dua etmedin mi sen inan anlamıyorum seni 
+2 oy
tarafından
Dünya dua üzerine kuruludur bunu unutma
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Dua beklemiyorum mu seni sevmem ama 

Postunu okurken Allah yardımcısı olsun dedim takı postun sonuna gelinceye denk sen zaten inanmıyorsun coronaya ama Allah yardımcın olsun çocuğuna falan bulaşmasın insalalh varsa 
+1 oy
tarafından

Dua fallan beklemiyorum korkmayın demekte ne ?

Dua insanın birbirine ettiği en güzel armağandır ...

Geçmiş olsun

+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Sana değil ama bebeğine edicem gökçen sem umrumda değilsin ama inşallah çocuğuna bulastirmazsin uzak dur ondan onu seviyorsan 
+1 oy
(1,657 puan) tarafından
Dua beklemıyorum ne sacma bısey ya aaaa ben o kadar korkmuyorum kafası mı ne bu duaya muhtac kal ınsallah 
+1 oy
tarafından
Burnu havada kibirlisin sankii seenn
+1 oy
(1,772 puan) tarafından
Ne demek istediğini anladım korkmuyorsun ölüm geldiyse gideriz diye tam teslimiyetin var ne güzel bir şey ama yine de ölme daha minicik kızın var Rabbim sizi ayırmasın sana muhtaç bi yavrun var onun için dua ediceksin 
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
En çokta sana Dua etmeliyiz bence bu platform da...
+1 oy
(8,081 puan) tarafından
Ayyy herkes dörtlük müslüman da dua beklemiyorum demesine tepki vermişler arkadaşlar bu kadar mı mutsuzsunuz ya bütün hıncınızi buradan alıyorsunuz .geçmiş olsun 
0 oy
(4,290 puan) tarafından
O degil de bebeğinin o masum bakışı içimi ısıtti genç yaşlı çocuk fark etmeksizin rabbim kimseyi sağlık ila sinatmasin evladına bagislasin seni
0 oy
tarafından
Nasıl yanı dua beklemiyorum 
0 oy
tarafından
Dua falan beklemiyorum lafın çok itici geldi genede Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Sen beklemiyon dua ben yinede edeyim umarım negatifsindir pozitifsende en kısa zamanda atlatırsın insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 453 göst.
0 oy
7 cevap 142 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu