0 oy
1,189 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
1 aydır 8 kez zil zurna sarhoş oldu hatta 2 hafta önce içip arabayı vurdu başka bir arabaya. İçip içip annesine ailesine bana küfür ediyor ertesi gün özür diliyor. Geçen gün tatile gittik zehir etti bana hem çocukla hem onunla uğraştım. Zehir oldu denize bile giremedim. Neyse orda benden para aldı borç 300 TL babamdan alır veririm dedi eve geldik 1 hafta oldu vermedi ben istedim kayınbabamdan. Oda 2 günde 1700 TL ne oldu dedi kaldığımız apart günlük 100 tlydi. Bende oğlun içti dedim paramı istedim. Buda bana bağırdı sen nasıl söylersin falan diye kayınbabam falan hep bununla kavga etti. 5 gündür küs ayrı yatıyor bağırıyor aileme bana küfür ediyordu kendi ailesinede. Bugün geldi barıştı benimle. 2 çocuğum var diye kaldırmaya çalışıyorum gidicek yerim yok annem babam yok şans verdim affettim bu gitti 7 bira getirdi hepsini içti kaynanam evde yoktu neyse çok sarhoş oldu tam da kaynanam geldi ben içeri almadım bu sarhoş diye. Kaynanama söyledim sarhoş olduğunu birlikte parka gittik oda kardeşine söyledi Kocam dayısından korkar dayısı bunu aramış bağırmış Buda beni aradı sen anneme nasıl söylersin diye bir sürü küfür etti gitti başka odada şuan uyuyor. Yarın dayısı falan gelip konuşacak ama düzelecek gibi değil her dakika küfür 5 hafta sonra 2. Çocuğum doğacak kızım 5 dakika durmuyor zaten daha 11 aylık. Gece üzüntüden sabahlara kadar ağlayıp uyumuyorum sigara üstüne sigara. Hamile olduğum halde günde 2 paket içiyorum derdim çok çocukları bırakamıyorum yanıma alsam nasıl bakacam kimsem yok mecbur çalışmam lazım çalışırım çalışmasına ama çocuklara kim bakacak bakıcı parası zaten benim aldığım maaşın tamamı olur asgari ücret. Yıldım artık psikolojik bunalıma girdim yapamıyorum üzüntüden ölmek üzereyim şuurum yerinde değil her dakika köpek muamelesi görmekten yoruldum akıl verin 

22 Cevaplar

0 oy
(22 puan) tarafından
Korktugu biri varsa birak korkutsun canim.hem sana  hem cocuklarina yazik evinizin rizkini ickiye vermesin ileride cocuklarin babasini ornek alabilir bak benim esim sigara iciyor oglum babasi sigara icerken agzini gosterip bana da ver diyor demek istedim dayisindan cekiniyorsa karisma girme aralarini uzgunum ama esin boyle giderse duzen tutmaz 
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
iki paket sigara içmeyi bırak önce. böyle şeyler görünce çok kızıyorum karnındaki bebeğin ne günahı var ki ?? bebeğe yazık. sigara içince dertler bitmiyor sadece bağımlılık senin ki. eşin alkole sen sigaraya bağımlı olmuşsunuz Allah yardımcınız olsun bi yerspiye bi yere gidin tedavi görün 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde nur55 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 339 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 373 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 418 göst.
24 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,984 cevap

34,827 kullanıcı

...