0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
normalde hergun siler süpurürdüm evimi terler toplardim ama bir haftadir hic icimden gelmiyor sanki bni tutuyorlar yapma diye elimi hic bi ise sürmedim yatmak televizyon izlemek istiyorum yok yok yok icimden gelmiyor nefret ediyorum bir haftadir ütü camasir bulasik bile yikamadim bir tane bebegim var alti aylik onuda yanima yatirip yatmak istiyorum is yapmak istemiyorum icimden gelmiyor hic cokta titiz bi insanimdir aslinda 

6 Cevaplar

0 oy
(6,820 puan) tarafından
Valla bende temizlik yapmayi cok severim ama benimde 1 haftadir hic birsey yapasim yok gelen giden yok nede olsa diye saldim iyice birde oglum makinenin sesinden korkuyor acamiyorum da
(54 puan) tarafından
temizlik yapmaktan nefret ettim istemiyorum ama icimede sinmiyor ruh halim bozuldu
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben de yapamıyorum Alah affetsin :D

(54 puan) tarafından
istemiyorm yapmak ıı
0 oy
(656 puan) tarafından
Sıcaklardandır deli gibi temizlik yapasim var oğlum 10aylik kendi kendine oturmaz mızmız hep onunla ilgileneyim der bende keşke vaktim olsa da her yeri 10kere silip süpürsem
0 oy
tarafından
Merkür ters dondu heralde benimde hic yapasim yokta bi haftadir evde olmayinca merkurden sonra benim evde ters dönmüş mecbur yapcam bugun
(54 puan) tarafından
bnm icimden yapmak gelmiyor kendimi zorlayip acı cekiyorum bildigin
0 oy
tarafından
Yalniz değilsin bir haftadır sadece yediğimiz bulaşıkları topladım kızım hiç durmuyor süpürgeden korkuyor hep kucak istiyor sıcak bi yandan bu aldım ev desen perişan huzursuzluk pis olduğu içinde eşim izne çıkacak bugün hafta sonunda annemdeyim pazartesi derin bir temizlik beni bekliyor
(54 puan) tarafından
bi sihirli degnek olsa eve dokundursak ve tertemiz olsa
0 oy
tarafından
Ben de annemdeydim her gün yaptım neredeyse ama hava çok güzel sıcak değildi dun aksam eve döndüm daha valizler bile duruyor çok sıcak hiçbir şey yapasım yok valla sıcaktan uyuyamadım 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 170 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 339 göst.
3 Nisan 2023 Aile kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 951 göst.
7 Şubat 2019 Diğer kategorisinde laraberk (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 466 göst.