0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (1,390 puan) tarafından

Kendimi çok yorgun bitmiş, şişman, işe yaramaz hissediyorum..

11 aylık kızım doğduğu günden beri ağlıyor sürekli. Bir senin mi demeyin yakınımda olan çocuklara bakıyorum maşallah diyorum benim kızım asla susmadı hep ağladı hep.. 
Yemek yedirmek hep bir problem. Son günlerde hiç yemiyor. Vallahi deniyorum yesin diye herşeyi yapıyorum. Sağlıklı diye avakado lu yumuta, brokoli köftesi fln bir sürü şey hazırlıyorum. Yemiyor ya yemiyor. İnanın tükendim, verdiğim emeğe mi çöpe döktüğüm nimete mi üzüleyim yoksa kızımın aç dolaştığıa mı :'(

Allaha isyanım şikayetim yok sadece doldum taştım. Allahım sağlık versin acısını göstermesin.
Kimseye içimi açamıyorum bir eşime söylüyorum o da kafa sallayıp geçiyor şaşırdım napacağımı. Bazen eski hayatımı özlüyorum sonra kendimi kötü hissediyorum vicdan azabı çekiyorum :'( Ne zaman düzelecek bu çocuk, ya da düzelir mi? 

11 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ah canım yaa allah yardımcın olsun inşallah 
(1,390 puan) tarafından
Amin sağol canım
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Herseyin zorlugu vardir. Insan bazen yoruluyo ama yinede şükür  rabbim anne olmayi sizlere nasip etmis . Büyüdüğünde  bu gunleri unutursunuz rabim evinizden saglik eksik etmesin:)
(1,390 puan) tarafından
Öyle tabi haklısın amin canım
0 oy
(892 puan) tarafından
Aman benmki de 15 aylık.bisey yiyip etmiyor ekemk tek yiyor.bir yere gitsem misal kaynanaya eltiminki yese benmkime laf atiyo niye yemiyo yediği şeyler yap bilmem ne.bende yapıyorum tadına bakmadan yuz çeviriyo.bende ne yapsam yemiyo diyorum artk takmıyorum :) ne zaman isterse o zman veriyorum yiyo.cunku üstüne düştükçe bende çocuk da gergin oluyo boşver takma yemiyorsa yemiyo
(1,390 puan) tarafından
Makarna, pilav başka bişey istemiyo. İnan bu hafta ful makarna yedi o da keyfine  göre bazen onu da yemez. Bir tek böyle yemek mi olur. Üzülüyorum napayım valla kafama takıyorum
(892 puan) tarafından
Aynen.benm oğlan.oda makarna, şehriyeli çorba, belki arada pilav , ekmek..bu yedikleri bide meyve.arada muzlu pankek yapıyorum oda ekmek gibi ilgisni çekiyor
(1,390 puan) tarafından
Aynılar canım. Allah bize sabır onlara sakinlik iştah versin ne diym:(
0 oy
(134 puan) tarafından
Canım benim oglumda öyleydi hep ağlıyordu hiç susmuyodu en son bi hoca ya götürdük siyahladı bidaha ağlamadı düzene girdi herşeyi bence sende bi siyahlattır derim 
(1,390 puan) tarafından
İlk defa duydum bir sorayım canım kayınvalideme tanıdığı var mı
(134 puan) tarafından
Sor canm iyi geleceğine eminim kayinvalidem bilir benimde 2 oglum var 2 sinide siyahlattirdim 3 cüye hamileyim kötü birşey degl dua okuyor korkmasın diye korkutuyorlar belkide sabiyi sen ara sor kayinvalideni geçmiş olsun canm iyi gelir ins
(1,390 puan) tarafından
Sağol canım inşallah
(9,238 puan) tarafından
Siyahlatmak nasıl oluyor acaba
(134 puan) tarafından
Bir büyüğüne sor canım annene veya kayınvalide ne huzurluk bebekler çoğu korkudan doğduğundan itibaren hep ağlar doktor da çare bulunmaz ise siyahlanması gerekir ve bunuda hoca yapıyor yaptığı sey dua okumak başka birşey yapmıyor bize iyi gelmişti
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Allah yardumcin olsun kuzum
(1,390 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
tarafından
Dün artık sinirden ağladım bnde gece uyumuyor gündüz ayrı yoruyor. Uyusunda bende dinleneyim die gözünün içine bakıyorum. Tam uyuttum babasına camı kapat dedim biraz zor kapanıyo zank die kapattı uyandı uyumuyo babayla kavga ettik üstüne bi de 1 saat uyumadı. Çok yorucu annelik. Dayanacaz bi müddet daha başka çare yok. 14 aylık olacak ama sanki gittikçe daha zorlaşıyor
(1,390 puan) tarafından
Of of o tartışmalar bitmiyor bizde de. Birazda ondan yoruyor sanırım. Kızıma kızıyorum eşimle kavga ediyorum. Eskiden böyle değildim kızım doğduktan sonra aşırı sinirli bir insan oldum ya. İnşallah düzelirler bir an önce ya
0 oy
tarafından
Benimkide 13 aylık yaşına gelsin düzelir dediler daha kötü oldu sürekli mızmız ağlama bişey yememe uyumama zaten yemeği zar zor yapıyorum ondada yemiyor sinirim bozuluyo artık sürekli mızıldanır dışarıya çıkarsam ordada durmaz yemeği tek başına asla ağzına bişey atmaz hep yere atar zor bi cocuk :(
(1,390 puan) tarafından
Antalyada canım
tarafından
Seninki nasıl dışarıda falan dururmu
(1,390 puan) tarafından
Dışarıyı çok seviyor, gezmeye gitsin fln. Ama dışarda hiççç uyutamıyorum. Anca arabada uyur bazen. Yürüyor ordan oraya gitmeye çalışıyor nereyi kurcalasam diye
tarafından
Benimki dışarıdada çok ağlar herkes dönüp bize bakar susmaz
(1,390 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Yememesini kafaya takma .O dönemlerde benim oğlum da yemiyordu hemşireye sordum, sıcaktan yemez diş çıkardığı için yemez gayet normal dedi halen emiyor .Şuan 14 aylık yiyor eskiye oranla .Zaman içinde düzelir
(1,390 puan) tarafından
Anladm canım inşallah öyle olur
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bebeğin hayatta mı ? Yanında mi ? Sağlıkli mi? En önemlisi bu canım iştah açıcı şurup ve damlalar var eczaneden temin et iştahi açılır inşallah 
(1,390 puan) tarafından
Çok şükür canım öyle evet. Seninki de böylemi bilmiyorum ama yaşamayan anlamıyor. Sabrediyorum hep bazen böyle kırıldığın anlar oluyo tahammül edemediğin. İşte öyle bir zamanımdayım yoksa kızımın varlığına bin şükür ediyorum.
İştah açıcı bakayım bir teşekkürler
0 oy
(78 puan) tarafından
Inan bana canım senle şimdi aynı durumdayım kızım daha yeni 4 aylık ama tükendim bende eşimde ise gidiyor geç saate kadar gelmiyor bana yardımcı olacak kimse de yok iş gücü herşeyi bırakmışım sadece kızımla uğraşıyorum nasıl gece oluyor gündüz oluyor inan hiç farkında değilim  ama sabretmekten başka çaremiz yok Allah onları bize bağışlasın  
(1,390 puan) tarafından
Aynen öyle canım sabretmek zorundayız başka çaresi yok. Allah sabır versin hepimize
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aynen bende artık yasamak bile yoruyor benı kızım 1 yasında 7 300 gr ve almıyor yemiyor yediren kadarda heryer maf edıyor benım görevim bu ama etraftakılerı gorunce a ne kadar zayıf deyınce  emeklerımın bosa gıttıgı anlıyorum Allah senın de yardımcın olsun
(1,390 puan) tarafından
Öyle canım dışardan konuşmak normal. Çocuğun boğazına mı tıkacaksın zorla yemiyor. Sevdiğini de yapsan yemedğinde elden bişey gelmiyor. Amin canım Allah seninde yardımcın olsun

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 262 göst.
26 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 331 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 560 göst.
31 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 247 göst.