35 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Ben hiç söylemeyim
(1,265 puan) tarafından
Olur canım  allh başka pişmanlık vermesin
-Reklam-
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Anam beni niye oğlan doğurmadı diye pişmanım mesela :angel:

(1,265 puan) tarafından
Hahaaa  o annenin pişmanlıgi olsun
tarafından
Aynen
0 oy
(202 puan) tarafından
Erken yaşta evlenmek benimde erken dedigim 20 yaşında evlenmek  cok mutluyum ama birazdaha zamanı vardi diye dusunuorum
(1,265 puan) tarafından
Insan gençligini yaşaya mıyor bende erken evlendim hatta benimki daha erken 18 .ne akılsa
(202 puan) tarafından
Yine cok cok mutluyum ıykide eşimle evlenmişim ama dediğim gibi birazdaha gençliğimi yaşamak isterdim mesela okumak isterdim babam cok yalvardı kizim bırakma okulu ilerde pisman olursun dedi yok olmam dedim Şimdi kafama vuruym keşke okusaydım
(1,265 puan) tarafından
Sağlık olsun canım  Her şey okumak değil mutluysan yeter
0 oy
(7 puan) tarafından

• :(Kaçarak evlenmek 
(1,265 puan) tarafından
Ayyy kuzum olmuş bi kere ailenle konuşuyor musun
(7 puan) tarafından
Hayır konusmuyrm o kadar ihtiyaçm varki anlatamam annemle konuşuyrm oda ayda bir defa zar zor
(1,265 puan) tarafından
Canım sen nerelisin
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Okumamak tabiki
(1,265 puan) tarafından
Tabiii oda var :(
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Kendimden verdiğim tavizler..
(1,265 puan) tarafından
Sanırim bu genel herkezte var
0 oy
(614 puan) tarafından
Eşimle evlenmek....

Hayattaki en büyük pişmanlığım Onu Sevmek..
(1,265 puan) tarafından
Allh iyi etsin ne diyim bende o durumdayım
0 oy
(1,327 puan) tarafından
İlk eşimle neden okadar mucadele ettim buna çok pişmanim
(1,265 puan) tarafından
Şimdi mutlu musun canım
(1,327 puan) tarafından
Allahima şükürler olsun Allah herkese nasip etsin inşaAllah canım ben ilk eşimle 5sene evli kaldım ilk geceden hamile kaldim ne biliyim düzelir dedım hep en sonunda babam aldi beni yeter diye kizim 5yaşinda ayrıldım kizim 15 yaşina gele kadar evlenmedim şimdi bir kızım daha oldu Rabbim e şükür hep korkardım evlilikten ama şimdi diyorumkı gercekten iyi ailede varmiş
(1,265 puan) tarafından
Kızın nerde şimdi canım
(1,327 puan) tarafından
Tabiki benimle canım asla birakmadım kızımı
(1,265 puan) tarafından
Ne güzel canım hep mutlu ol
0 oy
tarafından
Soylemesem daha iyi es yonunden degil ama
(1,265 puan) tarafından
Hep es hep eş  allh iyi etsin
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Kayınvalide ile birlikte oturmak
(1,265 puan) tarafından
Inşallah en yakın zamanda ayrılırsin
(1,790 puan) tarafından
Canım ayrıldım çoktan bir buçuk sene birlikte yaşadım ev aldım çıktım sonra nerdeyse 6 sene oldu. Ama izleri devam ediyor hep o yüzden en büyük pişmanlığım.
0 oy
(173 puan) tarafından
Erken evlendigimi düşünüyorum 
(1,265 puan) tarafından
Kaç yaşında evlendin canım
(173 puan) tarafından
19 yaşımın içinde
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Keşke okusaydim da bi meslegim olsaydi
(1,265 puan) tarafından
Keskeee ama .
tarafından
yüreğimi sızlattın yine ama sevda sen :( durup durup bi cevap yazıyosun tam oluyor.
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Benimde evlenmek keşke hıc evlenmeden çocuk sahibi olunabilseydi sadece çocuklarım için iyiki evlendim diyorum 
(1,265 puan) tarafından
Biz hep çocuklarımız için katlaniyiruz iyi mi yapiyoruz kötü mu bilemedim
0 oy
tarafından
Bazı insanları keşke hiç tanımasaydım.
(1,265 puan) tarafından
Boş geri insalnlar
tarafından
keşke doğmasaydım yazacaktım ama allahın gücüne gider. bu daha makul geldi :D
0 oy
tarafından
Yabancı dil eğitimimi tamamlasaydim elimin yatkın olduğu bazı alanlarda kendimi geliştirseydim ve bu herkese faydalı olsaydı. Araba kullanmaktan korkmasaydim şoförlüğüm olsaydı bir mesleğim var fakat o meslek alanında kendimi geliştiremedigim icin vasıfsız biri gibi hissediyorum kendimi çocuklarıma verimli olabileceğim genel kültür ya da eğitim alanında sağlam verilerim yok maalesef keşke ...
(1,265 puan) tarafından
Iyi insan olmayı merhameti vicdani öğret
tarafından
yüreğimi burktun kız... bende yabancı dil var da noluyo :D çok da iyi şöförümdür ama ben de vasıfsız hissederim hep yalan yok. evde durdukça bu tip düşünceler daha da sarmalıyor beni kaçınılmaz şekilde. çünkü bizi oyalayacak bi zerzavat yok meslek olur hobi olur sıkı dostlar olur. ama henüz umut bitmiş değil yine yaparız güç bizde. inanmıyoz bunu anladım ben. inansak kaldıracağız popişimizi yola koyulacağız
tarafından
İnsan olmak merhamet vicdan ana baba da varsa öğretilmez örnek olunur. O konuda eksikliğim olduğunu düşünmüyorum. Eğitimine verimli ancak bilgi birkimim olsaydı en azından öğrendiklerimi unutmasaydim mesela...
tarafından
Elbette geç değil benim pişmanlığım çocuklar yokken ve doğduktan sonra birşeyler yapabiliyor olsaydım bana da onlara da faydalı olurdu onlar biraz toparlaninca öğrenip gelişmek zaman alacak
0 oy
(15,597 puan) tarafından

Böyle bir adı dünyaya gelmek keşke gelmeseydim artık dünya kaldirilacak gibi değil geleceğe çocuk büyütmek istemiyorum :'(

(1,265 puan) tarafından
Bende bazen böyle düşünüyorum
tarafından
fatoo çok karamsarsın :( topla kendini hemen. evet devir çok kötü. ama asıl görev şimdi düşüyor. güçlü nesil güçlü bizler bunun altından kalkabiliriz.
0 oy
(65 puan) tarafından
İnsanları kendim gibi görüp güvenmek ve her defasında darbe yemek,önümde o kadar çok imkan varken okumamak, kaçarak evlenip babamı aylarca ağlatmak en ağır pişmanlığım da o oldu zaten
(1,265 puan) tarafından
Ayyy kıyamam allh başka pişmanlık pişmanlık  vermesin
0 oy
tarafından
Çamaşırları dışarı aşmış olmam yağmur yagiyor ve bu ikinci toplayisim 2. Aynı çamaşırı yikayisim :(
(1,265 puan) tarafından
Çok büyük derdin varmış kizz
tarafından
Derdimi soylesem ne olucak
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Evlendigim ilk zamanlarda cocuk istemiyordum simdi de olmuyo canim pismanim korundiguma istemedigime
tarafından
Nasip cnm insAllah olur herşeyin bir zamanı var Rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah
(4,666 puan) tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(406 puan) tarafından
Az önce izlediğim çocuk videosu. Şuan çok kötüyüm keşke izlemeseydim pişman oldum 
(1,265 puan) tarafından
Allh kimsenin ahı kimsede bırakmaz insalh

378,106 soru

11,317,069 cevap

34,762 kullanıcı

...