0 oy
1,093 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Az önce Instagram da gezerken gördüm yani ne desem bilemedim afalladım evet kadın erkek eşitliğinden yanayım ama işte kadın çalışamaz gibi konularda eşitliğe varım giyim konusunda değil

image

29 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Erkek kadın eşit değil eş'tir.  Eşime yalvarsam da boyle giyinmez zaten çok şükür gerçek bir müslümandir. 

"Kadına benzeyen erkeğe, erkege benzeyen kadına lanet olsun" "hadisi serif"
(6,203 puan) tarafından
Kadinla erkek herzaman esittir ve burda anlatilmak istenen konu esitlik degil.
tarafından
Ben eşit olduklarına inanmıyorum ikisi de farklı fitratlar da olan beşer dır ikisinin de birbirine üstünlüğü yoktur
(6,203 puan) tarafından
Zaten birbirlerinden ustunlugu olmadiklari icin esit.Erkek aldatinca elinin kiri kadin aldatinca namussuz denilemez eger denilirse erkegin kadindan ustun oldugu tezi ortaya cikiyor
tarafından
Bu verdiğin örneği tabii ki savunmuyorum üstünlük yanlızca takvadadır. Aynı görüşteyiz hayırlı akşamlar
-Reklam-
+1 oy
(580 puan) tarafından
yok erkeginde bir gururu var resmen ayak altina alinmis dunyanin sonu resmen
0 oy
tarafından
Kız bu kadın erkek eşitliği mi bu erkeğin psiligi böyle şey olurmu kocam.diyenuanima almam
0 oy
tarafından
Yani gerçekten geldiğimiz duruma inanamıyorum hep derdim doğum günü kutlaması gereksiz diye de insanlar artık zıvandan çıkmış bu ne la
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Anlatmaya calistiklari sey cok farkli bir sey esitlik degil
0 oy
tarafından
Aç kalsam bile eşim böyle giyinip ekmek kazanmasını istemem erkek kadın eşit değildir....
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Hele bu giysin, vururum onu :D

0 oy
(48,702 puan) tarafından
tabi esime cok yakisir ☺️☺️☺️ kizimin doğum gununde tütü giyeriz ☺️ tiyatro falandir bu ya
(759 puan) tarafından
Tiyatro digil Kızının dogum gününde giyimis erkek  Annesi yokmus kızın Baba kız yani kuzum
0 oy
tarafından
Bu kadın hakları ile yada çocuğunu mutlu etmek ile alakası yok. Peygamberimiz de lanet etmiş bu gibi insanlara. Ne iğrenç ya çocuğunu böyle mi mutlu edebiliyor sadece. Resmen haşa ilah gibi evlada bağlanmakta çok yanlış. Evet çocuğunuzla çocuklaşın hadisi var ama böyle değil ya. 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ülkenin birinde görmüştüm, anne çocuk günü yapmışlar, annesi olmayan bi kızı için adam makyaj yapıp kadın kılığına girmiş öyle gitmiş. Ama zaruri bi dueum olmadığı sürecek erkeklerin böyle giyinmesi saçma
0 oy
(738 puan) tarafından
Giydirmem saçmalık 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yuuuuhhhh artık ya türkiye gerçekten kafayı yemiş durumda du bakalım daha neler çıkacak 
0 oy
(549 puan) tarafından
Erkek mi bu:))) o kdr kı inanamadım 
0 oy
tarafından
Ben bidaha o adama eşim dememki  
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Insanları rahat bırakın kim nasıl mutluysa öyle yapsın ☺
0 oy
(168 puan) tarafından

Giydirmem benden sexsi olur :D

0 oy
tarafından
Bacaklarini kirarim onun :)
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Ne iğrenç birşey yaa. Ben kocam diye yanımda durmasına dahi izin vermem. Millet iyice zıvanadan çıkmış ne yapacaklarını bilmiyorlar artık. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Canım eşitlik başka erkeğin kadın kitafeti giymesi başka bu giyen erjekin erjrkliginden supe ederim hiç saygıda duymam doğrusu
0 oy
tarafından
Cok igrenc          

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 487 göst.
8 Temmuz 2023 Aile kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
77 cevap 875 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nare88 (120 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 104 göst.