0 oy
1,227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu kaçıncı oldu bırakıp gidiyor bekar arkadaslarindan telefon gelince tartışma çıkardım şiddet uygulayacakti nerdeyse ne yapacağım ben :(

33 Cevaplar

0 oy
(10,500 puan) tarafından
Gidiyor artık umruma bile almıyorum 2 senedir halâ aynı ama beni çıkar desem ya hastalığı bahane eder ya yorgun olur 
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Gitsin bakalım bir daha eve girebiliyor mu asla giremez 
0 oy
tarafından
Nere gidicek kafasını kırarım.! Zaten öyle biri değil şuan ayağında bebek sallıyo garibim :) 1 seneden beri 1 defa geçen hafta çıktı arkadaşlarıyla akşam o da benden izin aldı 12 de evde olurum dedi sözünü de tuttu biri evli arkadaşının diğeri bekar ikisini de tanıyorum..
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim ki ev kuşu canım. Arkadaşlarla toplanma huyu da yok pek.  Allah yardımcın olsun.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Bir kez de sen git o seni bulamasın bakalım 
0 oy
(351 puan) tarafından
Elhamdülillah eşim aşırı evcil biridir :) arkadaşım eşimin arkadasıyla nişanlı benden konu açılmış arkadasım dwmiş çok kıskançtır o nişanlısı da demiş valla Allah yüzüne bakmış arkadasının kocası da çocukluktan beri tam ev kuşudur. Gerçekten öyle Allah razı olsun. 
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Yook gitmiyor bensiz gitmez bi yere hele geç vakit hıc gitmez şükür 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Gitmez canm 4 yılımız bitti daha 1 kez bile çıkmadı öyle arkadaşları da yok zaten evden işe işten eve çok şükür 
0 oy
(177 puan) tarafından
Olmaz mı canım bak saat kaç daha yeni geldi. 
0 oy
(173 puan) tarafından
Şimdi oldugu gibi 

Cehennemin dibinde büyük ihtimal 
0 oy
(488 puan) tarafından
Valla canım gidiyordu. Sonra geçenlerde bir düğüne gitti. Ben iki aydır doğum yapmisim bu arada. Ben evde tek kalınca karabasan çöktü üstüme. Çok kötü oldum. Bebek ağladı kalkamadm:( kendime gelince arayıp söyledim. Ağladım da ister istemez.  Eve direk geldi ve bir daha gitmiyor şimdi. Biri kendini çağirsa bana sormadan direk reddediyor çok şükür. Bizimle olsunlar diye evlendik. Kapı yolu gözlemek için değil. Böyle bir şey deneyebilirsin. Benimki gerçekti ama korktun bir durumu o an arayıp yada mesaj atıp anlat eve gelmesini sağla. Bence akillanir. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Nisanliyken çok yapiyodu o zaman ayar verdim o yüzden evlendikten sonra yapamadı 3 yıldır evliyiz çok sayılı çıkmıştır bensiz yani bu seferde ben gönderiyorum o gitmiyo gündüzleri istediği yere gitsin ama gece kesinlikle biyere gidemez daha doğrusu gece yanına gidicek arkadaşı kalmadı hepsinden uzaklastirdim çok cekiniyolardi benden onlari sevmediğimi biliyolardi o yüzden hepsinden uzaklaştı ama şuan eşim bana her aklına geldiğinde teşekkür eder çünkü hepsi ise yaramaz insanlardi..Şuan sayılı arkadaşı var hepside çok efendi insanlar...Allah senin kocana akıl fikir versin inşallah öyle bi nane yemez el kaldırmakta neyin nesi kendine gelsin bence 
0 oy
(191 puan) tarafından
3 senelik savasin sonunda belki kazandim sayilir. Eskiden gece 3 te giderdi. Bagirdim cagrdim tartsma yarattim ailesine soledim aileme soledim neler yasadim simdi biraz duzelmis. Seytan dior yap 2. Cocugu bahane et yedi yirmi dort evdé kalsin

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 916 göst.
0 oy
30 cevap 543 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
15 Kasım 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 338 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu