+1 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Hkghjjkkkggjjjjjjjjjjjjjjjjjj

18 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bi yerde okumuştum sabır dilemeyin diyordu sabır dilerseniz sabretmek gereken olaylar olur o yüzden gönül ferahlığı ve kavuşma isteyelim senin için
(4,196 puan) tarafından
Yazacağım yorum, sabır degil esenlik isteyin diyor. + benden sana cnm
tarafından
Teşekkür ederim canım :)
tarafından
Sağol canım bilgin icinn duseltiyorum
tarafından
Rica ederim canım :)
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Oyyy canım benimde haaa ne olur üzülme yap kahvaltını Allah'ın izniyle bir an önce zaman şu gibi akıp geçecek 

Allah kavuştursun amin
tarafından
İçim içime sığmıyor eve geldi o kadar veda yaşadık aglamamisrim yanında ama tutamiyorum gozyaslarimi
0 oy
tarafından
Ağlama kuzum giden sağsalim dönüp geliyor çok şükür kötüyü cağırma arkasında bol bol duanı et 

Yer gök duayla bitanem 

Rabbim  Tez zamanda babanızı  sağ salim size kavuştursun insallah bitanem ❤
tarafından
Amin amin canım Allah razı olsun
0 oy
(4,586 puan) tarafından

Canım benim, sağ salim gelir inşaallah, Allah kavuştursun. <3

tarafından
Amin canım sagolasin
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin inşallah canım oğlum var dik duracaksın eşine bu kadar üzüldüğünü hissettirme yazık gözü arkada kalır Rabbim korusun bütün askerlerimizii
tarafından
Elimde değil bu sefer hakim olamıyorum gözyaşlarıma
(15,823 puan) tarafından
Rabbim sanada onada güç kuvvet versin ne deyim ki zorr
tarafından
Amin amin canim
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Sağ salim gelir inşallah rabbim tez zamanda kavuştursun
tarafından
Amin amin canim
0 oy
tarafından
Oy kuzum Rabbim yardimcin olsun benim oğlumda  kapıya sarilip babam gel babam beni kurtar  diye ağlamiştı  5 ay boyunca  ama günler su gibi geçiyor  bizim kaderimizde  asker yolu beklemek
tarafından
Geçecek mi kuzunm çok kötüyüm icimdr ki acı sanki hiç gecmicekmis gibi geliyor tüm dünyanın yükü sanki omuzlarimda
tarafından
Bi bakmışsın görev bitmiş yanına gelmiş kuzum inan bana su gibi geçecek  sen asker yarenisin dik dur  aslanlar gibi gönder askerini goreve
tarafından
Kendimi ilk defa böyle güçsüz hiseeiyorum oğlum baba diye ağlıyor kapıya yaklaşınca gidecek sanıyor biz valiz topluyoruz bilmiyor ki 6 ay ben buna nasıl dayanırım bilmiyorum ama tek istediğim Allahım güç versin bana da oğluma da en çok da esime
tarafından
Oğlun da alışir kuzum Bi kaç gün huysuzlanır sonra alışır
tarafından
İnşallah canım insalah
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Rabbim sag salim kavuşdursun insallah canim❤❤❤
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım ayağına taş değirmenden ssns ve yavrusuna kavuşmayı nasip etsin rabbim 
tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcılari olsun İnşaALLAH muhafaza etsin tez zamanda kavustirsun 
tarafından
0 oy
tarafından
Türk asker suriyeyeye gidiyor eşini çocuklarını bırakıp arkasında 

Çok iyi 
tarafından
Benim artık bu sistemi beynim almıyor Hanife aglmakaran bittim artık Allahım hepsini korusun
tarafından
Bu konuda yazılacak o kadar lafım varki ama yazsam ne fayda say say dur çok doluyum biz Rabbimize bırakmışiz en güzel yer orası adalet elbet bir gün tecelli edecek
tarafından
Rabbim elbette herkese hakettiğin verecek
tarafından
İnşaallah rabbim sizlere bağışlasın eşlerinizi evlatlarına bağışlasın dua etmek en güzeli
tarafından
Cümlemizin inşallah canin cumelmizin
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Oyyyy canimm kiyamam Rabbim eşinin gölgesini başınızdan eksik etmesin size bağışlasin inşaallah
tarafından
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Aglama canm senin daha güçlü olman lazm.. rabbim tez vakitte kavuştursun vatanı için çalışan ailesine hasret kalan her askerimizi rabbim korusun ayagina taş değmesin inşallah..
tarafından
Amin amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Esin askeri persenol mi
tarafından
Evet askeri personel
tarafından
allah yardimcilari olsn
tarafından
Amin sağol
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Allh yardımcıniz olsun cnm sağ salim gidip gelir inşallah
tarafından
Amin inşallah sağol canim
0 oy
tarafından
Rabbim kolay geçirsin güçlü kuvvetli ol kendine gel evladın için bizim bu hayattaki en gururlu imtihanimiz bu canım hepsi geçecek 
tarafından
Rabbim korusun Rabbime emanet ettim
0 oy
tarafından
Ah Buse.. ne denir ki. Ayagina taş degmesin saglikla gitsin gelsin insallah. Allah size dayanma gucu versin.

Ne isi var benim askerimin suriye de ya onlar burda hayatlarina devam ediyorlar benim askerim ailesini birakip orda. Offf soyleyecek cok seyim var da su an degil. Allah sagsaglim gidip donmek nasip etsin.
tarafından
Böyle bir güne baslicahimi bilmeden uyandım akşam ne yemek yapsam diye yıkıldım sadece Allah'ım korusun amin canım

Onlar keyif sürerken benim dunyam durdu hiç birşey. Demek istemiyorum
tarafından
Denecek cok sey var da... Burda denmiyor iste. Allah'in adaletine guvenirim, elbet bir gun bir yerlerde herkes ettigini ya bulacak ya mukafatini gorecek. Allah askerimizin ayagina tas degdirmesin, hepsi saglikla kavussun ailelerine.
tarafından
Amin canım amin inşallah
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Rabbim eşini sana evladına bağışlasın sağ salim gitisin gelsin Hızır allehi selam yetişsin her derdin her darlığına canım korkutma kendini Allah büyük  geri gelecektir elbet bol bol dua et sen eşine canım rabim ayaklarına taş değdirmesin 
tarafından
Amin canım amin Allah razı olsun Allah'ıma emanet ettim
(7,036 puan) tarafından
O zaman gözün arkada kalmasın rabim her daim yanında olsun
tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 498 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 391 göst.
5 Eylül 2020 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 202 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,010 cevap

34,913 kullanıcı

...