0 oy
1,392 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kayınbabamın covid testi pozitif çıktı eşim ve ben test yaptırdık şükür bi sorun yok eşim kaynanam ve evdeki bekar kaynımada test yaptırın dedi ama kaynanam ısrarla ben iyiyim diye gitmedi ertesi gün kaynanam sürekli eşimin onu götürmesi için aradı ama bir rahatsızlığı yok şükür yani kendi gidebilcekken gitmedi doktorlar eve gelince iyiyim dedi ama eşime sürekli beni teste götür gibi laflar etti ben arayınca banada ben iyim bi belirti yok  diyo sonrada ALİ DEN AYRI YAT dedi anlam veremedim çünkü testim negatif evde altı aylık kızım var bize blaşcak diye eşim pek gitmek istemedi hastaneler malum ama sonunda bugün yine kaynanamı ben aradım bana iyiyim dedi eşime beni götür dedi şimdi hastanedeler ve eşim ben odada yatarım bi vakit dedi sinirlerim bozuldu :ermm:

LİNÇ EKİBİNE NOT: Kaynanamın hasta olmasını asla istemem ama kendi gitmeyip yada doktorlara iyiyim deyipde ille eşimi çağırması benim tuhafıma giden... 

Uzun oldu kusura bakmayın 

17 Cevaplar

0 oy
(119,067 puan) tarafından
Brnimde tuhafima gitti 
tarafından
Ya canım eve doktor gelicek dediler kaynanam ille şimle gitti ve onlar gitti yarım saat sonra eve domtor geldi ...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kaynanam ben lohusayken bebek ağlar oğlum uykunu alamazsın sabah erken kalkiyon diye eşimi oturma odasında yatırırdı.  44 gunluk olduk şimdi de ben almiyom yatak odasına.  En zor zamanımda yanımda olmadın şimdi de ben istemiyorum dedim. Sandalyeden tutarak kalkardım geceleri tek başıma ağlaya aglaya 
(52 puan) tarafından
Valla biraz fena olmazsan bu Kaynanalar karsi seni eziyolar biraz dışını gostericen lafına laf 5 de fazla der annem aynen öyle olucak neyse ki gecirmissin canım rabbim kimseye muhtaç etmesin
tarafından
Ayy canım benim ya çok üzüldüm kaynanalar meden böyle ya
(1,161 puan) tarafından
ben kocana sinir oldum ya.  o annesine sozunu keciremezmiydi.. gelir isterse uyurdu.   sana yardimci  olmasi gereken yerde yapdigina.     yani esine sasirdim.. canim benim uzulme.bebeyinle mutlu ol. anneye bak yanu.  sanki ufacik bebek yatiryormus..
tarafından
Eşim gece 12 de geliyordu ben çoktan uyumuş oluyordum . Yanıma 5 yaşındaki kızımı yatırıyordu eşim de onu kaldırıp kendi yatamıyordu . 20 gun ayni evde kaldik cok şükür geldim evime kurtuldum . Allah beraber oturanlara yardim etsin tez zamanda evini ayırmayı nasip etsin lohusaligimda hep böyle dua ettim
(1,161 puan) tarafından
evet ya.. nasil yasanir kaynanayla  valllahi ben burda  cok az rastladim iyi kaynanaya zaten.  kaynanaalar     kendi kizlarina diyilde gelinlerine hep kotu nedense  cok sukur  iyki evindesim.. simdi rahatina bak.  bos ver. takma canim.  rabbim evini ayirmak isteyenlere yardimci olsun..
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Kaynanan düşüncesizlik ediyor. Kendi sağlığını hiçe sayıyor ama sizi evladını torununun sağlığını düşünmüyor. Kayinpeder in pozitif ise kaynana da test yapılması lazım hatta temas eden kişilere de. Kaynananla güzelce konuş anne bak çocuk var evde sana da bisey olur vakit geçmeden bi test yaptir de. 
tarafından
Dedim cnm işte eşimi araya araya ke dini ona götüttürdü hasta eye eve doktor geldi ama yaptırmadı
0 oy
(816 puan) tarafından
Ne kadr sacma ne alaka alıden ayrı yat amacı ne bu kadının. Ayrı yatırıp aranıza sogukluk gırmesını felnmı ıstıyor.yada oyle olacagınımı zannedıyor. 
tarafından
Valla inan anlamiyorum  cnm artık beynimi yaktı bu kadın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kayanann neden eşinden ayrı yat diyo orayı anlamadım tam olarak 
tarafından
Kayınbabam poziyif çıktıya bizde aynı binada oturuyoz güyaa ondan cnm
(25,224 puan) tarafından
He anladım
0 oy
tarafından
Artık benim aklim ermiyor bu kaynanalara.
tarafından
Al bendende okadar cnm
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Biraz mesafe koyun dikkat edin demek yerine ayrı yat kelimesi doğal olarak akıla ilk negatif düşünceleri getiriyor doğal olarak. Haklısın baya saçmalamış 
tarafından
Hemde nasıl cnm ya
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Ortada oynuyor demekki

tarafından
Kısacası oğluna naz yapıyo cnm güya beni eşim götürdü hastaneye biz. Beraber  gittik oda ondan beni götür diye arıyo
(27,336 puan) tarafından
Degisik biri
tarafından
Aynen öyle valla canm
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Amaci ne acaba tuhaf 
tarafından
Demi yani yanlış anlamakda haksız mıyım
(4,237 puan) tarafından
Haklisin ben olsam bende dusunurum neden boyle yapiyo diue
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Saglik ekiplerine neden iyiyim dedi ki
tarafından
Valla bi bilsem cnm onlara iyiyim deyip oğlunu arıyo aynı binada oturuyoruz ama gidip gel adiğimiz için sürekli arıyo
(4,666 puan) tarafından
Ekiplere haber verin canim tekrar gelirler test yaparlar
tarafından
Verdik canm verdik adamlar gelcez dedi kaynanam durmadı eşime götüttürdü  kendini onlar gitti bir saat sonra ekip geldi ama kaynanam yapacağını yaptı
(4,666 puan) tarafından
Kaynanan tuhafmis canim oglunu düsunmesi lazim virüssem onada atlar diye
tarafından
Yok canm ya keşke düşünse  ama tam tersini yapıyo evde küçğk bebek var bide
0 oy
tarafından

Hele şuna bak sen ayrı yat deseydin:D

tarafından
Yok tamtersi kaynana sana yollayımda senle yatsın diycektim :)))
tarafından
Bende erkek annesiyim inşallah öyle bı kaynana olmam :D
tarafından
Aman aman bunları aklına getir de yapma öyle şeyler
tarafından
Allah muhafaza herkes eviyle eşiyle mutlu olsun :)
0 oy
tarafından
Kız aklıma şaban filmi geldi anası gelinle yatırmıyodu anasına ninni söylüyordu ya :D Ay şaka bi yana bence kaynanan kocana nazlanıyo
tarafından
Tam üstüne Bastın canım aynen öyle yapıyo

Şaban olayıda :))) güldürdün beni ya
tarafından
Gül canım :) ben de güldüm zati :D
0 oy
(30 puan) tarafından
Esinde de hata var niye ayrı yatacaksnz ki , hadi kaynanan söylüyor  esin neden onaylıyor  ayri yatma bence  . Zaten  sadece eşinin  görüştüğü  birisi degil ki bu kayınbaban yani ailecek  görüşmüşsnzdur
tarafından
Ypk cnm yatmayız zatende kaynanama düşmez buna karışmak ama sinirimi bozuyo bir haftadır görüşmüyoz sadece
(30 puan) tarafından
Belki seni ve bebeğini  düşündüğü  için  demistir  kız hemen kötü  yorma iyi niyetle  demistir  :)
tarafından
Uuu aman ne düşünür o biziii :))) altı senelik kaynanam kız huyunu bilirim iyilikten değil
0 oy
(434 puan) tarafından
Tipik kaynana 
tarafından
Aynen öyle sinir bozucu
0 oy
tarafından
İlgi çekmek istiyor olabilir eşiniz ilgilensin arasın sorsun istiyor olabilir veya psikolojik olarak rahatsız hissediyor olabilir 
tarafından
Yok be bacım altı yıllık evliyim bir yıl beraber oturdum beraber otururken de aynıydı evi ayırdık  daha beter oldu herşetin içinde biyere gitcez bende geliyim diyo ki çoğunlukla gelir şimdide eşim beni götürdü onuda o götürsün diye yapıyo halbuki eşide var başka oğluda var kimse olmasa zaten derim eşime sen git diye
tarafından
Kaynanılık yapıp paylaşmak istemiyor o zaman Allah sabır versin
tarafından
Amiiin cnm sağol
0 oy
(2,591 puan) tarafından

ahhh bu kaynanalar diger dünyaya gitseler ayak üstü gelinlere bişi yapıp giderler hahahahahahaha (espri yaptım :)

(2,591 puan) tarafından
Çok düşünceli bi ana olsa kalkar gider eli ayagı tutuyorsa bende varsada ogluma geçmesin der cocugu küçük yazık diye... Ama gel gör ki insan oğlu
tarafından
Normal de yapması gerekeni değil tam tersini yapıyo işte
tarafından
Değişik bi şekil
(2,591 puan) tarafından
Eşinde suçsuz yazık annesine yok dese yanlış anlar diye gitmiştir.  Ana da suç
tarafından
Eşime biley diyemiyorum zatem canm aynı şekilde  benim annem olsa bende gidrim ben kaynanma kızıyorum
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Test yaptırdığında negatif çıksa bile14 gün karantina uygulanıyor. Ceza yiyebilir esin eve çağır bence. 
tarafından
Biz dikkat ediyoruz ama kaynanam sağolsun
(2,448 puan) tarafından
Sen gene de soyle. Benim ablamda test yaptırdı negatif çıktı. Geçmeyince tekrar gitti demişler neden çıktınız negatif çıksa bile karantinadasin 14 gun diye.
tarafından
Dedim canm dedim sağolasın bilgilendirdiğin için yinede :)
(2,448 puan) tarafından
Rica ederim kuzum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 626 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 413 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 640 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu