0 oy
627 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Arkadaşlar merhaba 5 seneye yaklaşık bir evliliğim var baştan kaynanamın beni çok beğenip eşimle kafa yapımız uyması birbirimizi beğenmemiz üzerine evlendik birde evladımız var.. Buraya bir çok konu açtık ama artık gerçekten tepenin tası atıyor eşimin ailesi olacak insanları bir türlü çözemedim özellikle kaynamam beni severek isteyen bir insan nasıl böyle ayrımcı oluyor bu arada eşim nişanlı iken ev aldı aile apartmanında oturmak istemedi şimdi borç ödüyoruz aile apartmanında eltim ve kaynanam alt katta oturuyor. Neyse eşim çok iyi kalpli bir insan en son dakka ya gelene kadar sabreden bana oğluma düşkün her dediğimizi yapar Allah ondan razı olsun ama annesi benim dengemi bozdu beni gittiği yere götürmez diğer gelini i götürür diğer ona her hakareti eden oğlumu el üstünde tutar bize bir verirse ona on verir beni sadace çıkarları için kullanacak izin versem dün eltim ile de konuşmuyorum eşimde abisi ile bize yaptıkları bir haksızlık yüzünden.. Rabbim görüyor.. Eltim 15 senelik evli onada çok yapmış kaynamam zamanında ama o farklı onun gözünde benim zoruma giden olay bana bir adım atsa ve değişmese bende ona atarım ama bana çok dengesiz davranıyor şimdi memlekete gidecek büyük ihtimal diğer gelini ve oğlu yanında gidecek ben anneme gidicem direkt ve beni yalan ağızdan çağıracak yada diyecekki ben mi çağıracamda gelicem diyecek.. Eşimin ailesi tarafından ben alıngan biriyim ve beni herkese öyle lense ediyorlar.. Ben hem okuyorum hemde herkes taktir ediyor bunuda eltim ve görümcem çok kıskanıyor farkındayım Ve bende şu psikoloji oluştu acaba ben çirkinim de mi beni hiç bir yere götürmüyor.. Bir hafta sonra eltimin küçük kardeşimin düğünü var mesela gelecekmisin diye sordu ee benide çağırdılar sonuçta.. Bunu sorması sinireme gitti sanırım gelmemi istemiyor yada eltim ile konuşmadığım için millet ne der diye düşünüyor kızlar en basiti bir kere kızım evde teksen gel kahvaltı yapalım Bile demedi yani ben mi abartıyorum lütfen bana bişeyler yazınok ihtiyacım var..

3 Cevaplar

+1 oy
(1,993 puan) tarafından
Kiz daha ne işte kafani dinle rahat rahat boşversene herkes kendine yakisani yapar bende bana bulasmasinlar diye dua ediyorum
(228 puan) tarafından
Çok mu rahatsız ediyorlar sizi
(1,993 puan) tarafından
Hergün görüşmek istemeleri yoruyor
-Reklam-
+1 oy
(1,667 puan) tarafından
Cırkinlik veya guzellik yuzunden kaynananin boyle davrandigini sanmiyorum baska bi nedeni olabilir mi .eltine alistigi icin falan goturuyor olabilir 
(228 puan) tarafından
Çirkin değilim sanıyorum ki çirkin kadın yoktur beni herkes çok beğenir normalde ama neden böyle bilmiyorum başta zaten kaynıma çok düşkün onun etkisi var diye sanıyorum
(1,667 puan) tarafından
Sen ddin cirkinim diye ben ona gore yorum yaptim  kaynananalrin her yaptigina takmamak gerek bence .esinle mutluysan no problemmm cnm :)
(228 puan) tarafından
Çok şükür cnm
0 oy
(185 puan) tarafından

Senin eşine bir verip diğer oğluna on vermesi konusu haricinde gerisine boş yere takılıyorsun çok gereksiz.. bir yere gitmek gezmek için kaynanama mı baglisin esinle gez toz arkadaşların yok mu onlarla gez..

Ayrıca konusmadigin altının kardeşinin düğününde ne işin var kız.. resmen eltine şunu dusunduruceksin konuşmuyoruz bune yüzsüzlük benle konuşmaya yer arıyor der.. kardeşi davetiye verebilir kibarlık etmiş ama bence gitmemelisin.. 
(228 puan) tarafından
Birde kaynana ile gezme derdinde değilim düğün dernek tarzı şeyleri demek istedim mesela oda eltimde ablamla konuşuyor
(185 puan) tarafından
Anladim canım aranız çok iyiyse tabi git ama diğer konulara hiç takılma  kendine farklı bir çevre kur onlar catlasın.. fırsatınız varsa onlar memlekete gittiğinde send3 esinle tatile çık
(228 puan) tarafından
Ben ailemin yanına gidicem cnm memlekete çok güzel yeşillik annem dört göz ile bekliyor oğlumla beni hafta içi gidiyorum nasipse kaynanamlat hep böyleydi artık değişmezler düğüne görümcem aradı birlikte gidelim diye onunla giderim eşimde gelir
(185 puan) tarafından
Çok güzel yeşillik deyince bizim buralar gelir aklıma karadeniz mi :)
(228 puan) tarafından
Evet  cnm :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 974 göst.
30 Ekim 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 408 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,395 göst.
6 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu