0 oy
1,486 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
Benim hiç öyle ayrı yatma gibi bir düşüncem olmadı ama Kayınvalidem İşte o Oturma odasında yatar falan dedi Ben de hiçbir şey demedim Sizce Hani Oturma odasında mı yatması lazım Ne bileyim hani işe gidiyor evet ama  zorluğunu çekmeden öyle olur mu ki Ben isterim ki her zorluğunu Bebeğimin yani birlikte çekelim Sonuçta o bebeği ben tek yapmadım o da babası 

75 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İlk dogumumda kaynana maduru. Oldm ayrı yattk 2 hafta.ne kdar.sacma bişy ya 2 Co dogumuda ztn erken doğum yaptm oğlum kuveZdeydi hastaneden çıktım hiç yatagimizi ayirmadk taburcu.oldgm gün aynı yatakta yattk
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Salonda uyusam yere battaniye koyar yanimda uyurdu yatağa gitsem yatağa gelirdi hakkını odiyemem eşimin herseyime koşturmuştu :):)

+2 oy
(9 puan) tarafından
Annemgildeydim alt katında oturuordu 2 e 3gun yattım sonra evde yattım yninda
+1 oy
(381 puan) tarafından
Valla benim kaynanamda tutturdu ayrı yatsın diye yok işte lohusa kadınla uyunmaz diye ama dinlemedim hatta kocama gidersen seni bir daha almam odaya dedim oda zaten gitmedi kızımıza baktı kac gün :) 
+1 oy
(132 puan) tarafından
Salonda yattık ayrı koltuklarda ama sadece 10gun oda yeni doğum yapmış olmam 
+1 oy
(800 puan) tarafından
Dogum yapali 36 gun oldu halen bile bebek aglayinca solana kaciyor annesi git sen solanda uyu dedi bnde hayir yanimds uyu dedim uyumadi yanimda uyumasini isterdim
(119 puan) tarafından
ah be neden öyle yapmış ki kocan olsun kimi erkek dayanamıyor uylusuzlıga ne olursa olsun
+1 oy
(2,596 puan) tarafından
Evde yattı canım oğlumla beraber
+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Oldu canım ayrı eve çıksın isterse o ne ya :))
(119 puan) tarafından
Dimi soguklukta girer araya olmaz öyke
(3,213 puan) tarafından
Annem de kayınvalidem de bizdeydi benim doğumumda ama ben herşeyi eşimle yaptım. Pansumanımı o yaptı. Sezaryanlıydım o kaldırdı yatırdı bebeği verdi. Şimdi heo sükredip iyi ki diyorum.  Babayı herşeyden uzak tutup sonra el ayak çekildiğinde bi başına kalmamak için bence hep yanında olmalı.
+1 oy
tarafından
İlk zamanlae ben yatakta yattım o yerde yattı.. bı hafta kadar sona yatagimizda yattık hep beraber yattık yani
(119 puan) tarafından
ne güzelklll
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yanimda yatti hep :D
0 oy
tarafından
Doğum yaptım eve gelim o gün dahil beraber yattık canm ayrı yatmayı doğru bulmuyorum
(119 puan) tarafından
dimi yani bizde hiç ayrı yatmadık bu zamana kadar şeytan girer araya sogukluk girer dimi bişey tapmasakta kokumuz yeter birbirimize
tarafından
Kesinlikle aynı fikirdeyim
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Tabikide benim yanimda  ama yine tabi ben kalktim annemde kaldi zorlandigimda o gelirdi yanima hemen
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Valla biz 1 gece bile ayri yatmadik ayri yatmada neymis laa tek basimizami yaptik biz bebekleri erkeklerin ne ozelligi var onlarda uyansin hem bazi erkekler eve bomba dusse uyanmaz agir uykusu olur
(119 puan) tarafından
bizimkisi hırsız ıykusuna yatar :D
0 oy
tarafından

Yanımda yattı cnm istemedi ayrı kalmak yer yatağı yaptık yattık valla güzelce :)

0 oy
(13,041 puan) tarafından

Hep yanımız da yattı hala da birlikte yatıyoruz :) Doğru olan da bu bence 

0 oy
(27,352 puan) tarafından

3 gun ayri odada sonra hep benimle uyudu 

0 oy
(7,197 puan) tarafından
Kaynım çocuk yaşına girene kadar keyfinden ayrı yattı çocuk çok ağlıyor diye . Ben eşime başta dedim öyle bir düşüncen olursa çocukla seni bırakır ben giderim salona yatmaya diye :) yok öyle ayrı gayrı valla anca beraber kanca beraber. 

Allah razı olsun eşim çocuk konusunda bana çok yardımcı oldu rabbim ondan razı olsun
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yanimda yattı ☺☺☺☺
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Hastaneden eve geldiğimizden beri hep birlikte yattik
0 oy
(6,827 puan) tarafından

Kaynana ne acaba 

Tabi ki yaninda yatcak 
Yataklari ayirma sakin araya sogukluk falan girer.
Ben 9 ay oglumu annemde buyuttum esim yanimda degilde 4 aydir beraberiz gece ben kalkiyosam oda kalkiyor zorluklarini gorsun isterim
(119 puan) tarafından
aynen sogukluk girer alışır bensiz yatmaya brnsiz yatma duysuna alısmasını istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 824 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde iyidiler1 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,021 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,135 göst.
0 oy
40 cevap 1,141 göst.
2 Aralık 2018 Diğer kategorisinde Herşeye rağmen (38 puan) tarafından soruldu