0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün tahlil verdim 3 güne kadar çıkar dediler bu arada evde nelere dikkat edeyim yardımcı olurmusunuz nasıl beslenme lazım bana kalsa hiç iştahım yok sabahtan beri hiç birşey yemedim 

6 Cevaplar

0 oy
(48,704 puan) tarafından
nasil bir mantik ya üç gün nr yapacaksın hemen çıkması lazim sonuclarin
tarafından
İşte bende ona şaşırdım dedim 3 güne ya ölürsem nolcak hayır adama ddiyorumki bebek emziriyorum sakıncası olurmu ay cevap vermedi sinir etti beni yaa
tarafından
Aynen bencede ikbal napiyosun canım ;)
(48,704 puan) tarafından
elifgulce insallah negatif çıkar canim
yildizim iyiyim kuzum sen nasilsin
tarafından
Çok şükür kuzum
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Bol su içiceksin bol meyve yiceksin bide aç kalmıycaksın vücudunun direnci düşmesin bukadar dikkat et kendine
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bol bol meyve ye canim c vitamini bol seyler benimde esim oldu aile hekimimiz demisti
0 oy
tarafından
Doktor ablama balli sut icemesini soylemisti. Bode gazini sirkeyle gargara yap. 
0 oy
tarafından
Sabahlari ac karnina zencefil bal karisimindan ye o yoksa bi dis sarimsak yut bol bol c vitamini al sıvı tüket gecmis olsun insallah negatif cikar ama 3 gun cok gecmis bizimki 24 saate cikmisti
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ah cnm yeni gördüm postunu merak ediyordum. Neden 3 gün benim arkadaşımın 6 saatte cıktı. Sen bol bol soğan salatası yeşilli meyve sebze tüket et suyuna çorba iç bol su iç 
tarafından
Dünden beri hastaneye git gel yapıyorum selin bebişte mahvoldu hiç acımıyor lar sütüm iyice azaldı biraz önce tomografi çekindim yeni geldim 2 saat sonra çıkar dedi insafsızlık bu yaa
(25,224 puan) tarafından
Cnm durumun varsa özele gitseydin keşke süründürüyorlar devlette gerçekten.
tarafından
Yakınımda yok kuzum korona testi yapan özel onlar adını koyana kadar iş işten geçecek :(
(25,224 puan) tarafından
Off sen cok dikkat et cnm yinede çift maske ve eldivenle emzir. Ten tene temas yapma bebekle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 150 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Miray124 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 298 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 288 göst.
25 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beyzanur (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 437 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,367 soru

11,388,829 cevap

34,894 kullanıcı

...