0 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (2,372 puan) tarafından

Ya kızlar elim kolum kalkmıyor. Temizlik yapmak istiyorum ama kalkamiyorum.

Eşim beni kotuluyor herkese piş pasakli diye.

2 yaşında bir tané oğlum var 2 dk durmuyo. Zar zor ortalığı topluyorum 2 dk mutfağa gidiyorum geliyorum içeri darmadağın.

Sınır krizi geçiriyorum.. esim gece gidiyo ise 12 de. Ne gece ne gündüz elim kolum kalkmiyo.

Tahlil verdim onlar da temiz çıktı..

Acaba nazar mi var diyorum. Kız 24 saat baş ağrısı halsizlik var. Bu ayın sonunda 4. Ayim bitecek akıl verir misiniz? :=( 

Linclemeyın canlarım.

Halimden 1 gram dahi olsa anlayın empati yapın. 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canı mi çikar kendi yapsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla benimde yapasim gelmiyor kızımda uyumuyor zaten ama dun tuvalet lavabo sürttüm çamaşır attım mutfakla yatak odasını süpürdüm bugünde salonla oturma odasını supurecektim hiç canım istemedi süpürgeyi kaldırdım yarım yamalak oldu yani anlayacagin bugün bı kahvaltı yaptım onun bulaşığıni yıkadım bide çamaşır attım makineye başka hiç bişey istemiyor canım zorla yapıyorum
0 oy
(964 puan) tarafından
Sen çocukla yapamiyosun ben tek olduğum halde yapamıyorum canım istemiyo akşam serinlikte yaparsam bi o sıcaklardan hic yapilmiyo
0 oy
tarafından
Daha dünden önceki gün cekmedik yer bırakmadım dip köşe temizlik yaptım dünde 2 kere süpürdüm ama şu an ev leş gibi desem yeri 1 gün dayanmiyor yaptığım temizlik bugün tekrar yapcam mecbur oğlum 21 aylık dağıtmakta üstüne yok her bulduğunu çamaşır makinesine atıyor etraf darma duman artık takmıyorum Allah can sağlığı versin gerisi önemli değil napalim bebisler büyüyene kadar böyle devam
0 oy
(614 puan) tarafından

Canm bünyeni öyle alıştırmışsın. 

Bismillah de çocuğu uyut kalk yap hergun bi yeri yap kocana laf brakma en azından gözüme carpmasin ortalık.

Bende yapamiyorum 32 haftalik hamileyim 3 yaşında oglum var bahçeli müstakil evdeyim tozu kiri bitmiyor bazen sinirden ağlıyorum ama eşim eve gelene kadar o işi bitiririm erkek mileti söyler valla.

Benmde halim yok inan sanki beynimde kurt var hep uyumak istyrm yastikla ask yaşıyorum

Her gün düzenli yapmaya alıştım toz al süpür sil bizce yıka ev banyo yika falan.:ermm:

(5,377 puan) tarafından
Kız şu profili değiştir be lütfen bu ne ya :D
(614 puan) tarafından
Hahaha:D baanneee vatsaptata bu var
(5,377 puan) tarafından
Seni öyle hayal ediyom her gördüğümde haberin olsun :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 159 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatma salihaNur (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.