0 oy
421 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar akşama kaynımın nişani war. Şimdiye kdr kimse bize bişey danışmadı eşim ondn büyük. Eşim hatta dedi istersen 2 bilezikte veririm ona. Biz ew içindeyken görümcemler hep kaynımı bize karşı doldururlardı eşimle o tartıştılar sonra onlar ayrı ewe çıktı biz kaldık. Daha yeni bu sabah kaynanam geldi bize dedi akşam yüzüğü takacaz sizde gelin diye benle kaynanamın ewi arasında 5 dkka bile yok ama hiç uğramaz bize. Bende akşam gitmek istemiyorum eşimde dedi senbilirsin canım çok sıkkın o kdr onlara iyi davranıyordum iyiydim hiç saygısızlık yapmadım ister istemez insanın canı sıkılıyor 

11 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Postun basligini degistir kapatirlar yoksa
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Bu zamanda büyük mü dinliyorlar kendi kararlarını kendi alıyorlar süslen git bence 
tarafından
Gönlüm hiç istemiyor bir yandanda gitmek istiyorum eşimde dedi senbilirsin bilmiyorum
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ben olsam eğer gitmem 

Hem covıdde var ya hiç gitmezdim 
tarafından
Aile arasında olacak
0 oy
tarafından
Zaten sanki yalan ağız la gel demişler gibi geldi bana bu zamana kadar neler olmuş boşver
tarafından
Sen olsn gidermiydin
tarafından
Ben olsam gitmem eşin de sana bıraktığına göre oda istemiyor oturun evde kek yapin yiyin ne gidecen
(16,506 puan) tarafından
Büşücüm bana kek yapsana çikolatalı :)
tarafından
Dün yaptım cevizli gel yiyelim
0 oy
(484 puan) tarafından
Asla gitmezdim.  Kaynanan  gelin demiş de küçük olarak o  bi zahmet abisini özellikle çağırsın yani.  Çağırmış olmak için çağırmış kayınvaliden bence 
(484 puan) tarafından
Yada  inadına çok çok güzel giyer çok güzel makyaj yapar herkesin ağzını açık bırakırdım böyle de yapabilirsin inadına
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Su virus de ne nisani,dugunu cidden anlamiyorum tabiki de gitmezdim aram bozum olmasa bile gitmem cunku her taraf virus
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Eşin gidiyorsa git canım kimsenin ağzına laf verme kocasını yalnız gönderiyor diye git 1 2 saat dur geri gel evine ama eşini orda yalnız bırakma ne olursa olsun 
0 oy
tarafından

Ben olsam giyinir kuşanır süslenir giderdim misafir gibi oturur gelirim

0 oy
tarafından
Ben olsam gitmezdim.Cokta istemiolar sanki sizi.Neden istenmedigin yere gideceksin canm.Boswer ne halleri varsa görsünler.
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Eşim eğer senin gibi dusunuyosa çok sanslisin.. ve duygularında haklısın.. eşin gitsin çok uzun durmadan dönsün sen hiç gitme ve soğuk yap.. insan abi olarak danışır çocuk düşünmedi anne baba sorar yne büyük abiye
0 oy
(942 puan) tarafından
Git tabiki canım bu fırsatı kacirma kimsenin ağzına da laf verme biz cagirdkk o gelmedi demesinler. Senin karina yani. Ben olsam giderdim. Büyük gelin sensin sonuçta kaynanaya da gülerek laf sokardim bende artık öyle yapıyorum gülerek laf söylüyorum hemen nasıl bozuluyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 459 göst.
27 Ekim 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Sema1212 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 516 göst.
0 oy
18 cevap 547 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 96 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Balpetek_56 (21 puan) tarafından soruldu