0 oy
2,728 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Selamın aleyküm. Hanımlar. Hayırlı günler. Nasıl anlatsam bilemiyorum.  Ama kıskançlık tan alama krizine giriyorum yada kıskançlık yapmıyorum ne olduğunu bende bilmiyorum.  

Eltim 8 aylik filan hamile. Oğlu olacak inşallah saglicakla kucagina alır gecen hafta bana sürekli aldigi şeyleri. Watsaptan atiyordu atiyordu benimde zoruma gidiyordu onları gördükçe agliyordum eşim abisiyle konuşmuş.  Benim. Haberim yoktu. Ben ona boşver demiştim. Şimdide watsap durumunda paylaşıp kıskananlar çatlasın filan. Yazıyor.  Onun paylarını acmiyorum ama sırayla gezerken geliyor önüme 

Eşime birşey demek istemiyorum. Yine abisine der abisi dengesiz kadına vurur bişey eder diye ama 3.4 kere uyardiğimiz halde bana atmaya devam ediyordu 

Şimdi benim yaptığım kıskançlık oluyor dimi 

notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını kurallara uygun şekilde yazalım.

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terbiyesiz kadın sen hiç üzülme  sen sonuna kadarda haklısın ne desen 
tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim onu bildiği gibi yapsın böyle insanların çocuk doğurup eğitecek olmasına inanamıyorum sende engelle gitsin canım 
tarafından
Yaptim cnm
tarafından
İyi yapmışsın canım
0 oy
(468 puan) tarafından
Eşin çok yanlış bir şey yapmış gidip kardeşine söyleyerek, gidip söyleyeceğine sana gidip en güzel bebek kıyafetlerinden alsaymış.
tarafından
Kızımı topraga verdik alsa ne olacak öyle bir şey olsa zaten benim emekli maaşim var ben herşeyini alırdim kızımın
(468 puan) tarafından
Ay canım benim bilmiyordum başınız sağolsun, gerçekten şuan o eltine çok pis kin duydum vicdansız mı ne? Yazık ne düşüncesiz insanlar var ya
0 oy
tarafından
Senin yaptığın kıskançlık degil onun yaptigi hayvanlik oluyor. Bencil,kimseyi dusunmeyen,vicdansız kadin
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Canım ya sana kıyamam ne kıskançlığı bu bildiğin insanın insana yaptığı işkence ...

Bu işkenceye katlanmak zorunda değilsin engelle .

Asla acınacak durumda değilsin ben asil o kadına aciyorum Allah hüzünlü kalplerdedir senin hüzünlü kalbine düşünmeden işkence edene Allah neler neler eder de ben hakettim diyemez ... Çekecek çilesi var valla evladıni riske atıyor haberi yok 
tarafından
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. Evlat acısı cok kotu. O yuzden rabbime havale ediyorum
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bide kıskananlar çatlasın yazmış hee bunu Allahın nasip ettiğini daha sağ salim doğup doğmicanın belli bile olmadığını farkedemeyen şuursuz eltin ne hali varsa görsün bırak dengesizz
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Seninki kıskançlık değil onunki densizlik ve nispet. Hani derler ya görmemişin çocuğu olmuş diye bu da aynı hesap. Eltin empati yoksunu empati yapamıyor. Allah kimseye evlat acısı vermesin, kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah. Sen de üzülme eltin daha büyümemis belli
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Hayır canım kıskançlık değil. üzülme Rabbim tez bir zamanda kucağını doldurur Inşallah. ..
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Sen kıskanç değilsin canım o bencil Rabbim ıslah etsin inşallah 
0 oy
(675 puan) tarafından
Yaptığı çok yanlış benimde eltimin çocuğu yok çok istiyor ama Allah nasip etmedi daha bende yeni hamileyim hamilelikle ilgili şeyler paylaşmak istiyorum ama onu düşündüğüm için hiçbirsey paylaşmıyorum gözüne sokmak gibi oluyor bu tür hareketler çok ayıp  inşallah en kısa zamanda onunda seninde bütün isteyen herkesin hayırlı haberlerini alırız üzme kendini canım benim Allah büyüktür :) 
0 oy
tarafından
Onun yaptığı vicdansizlik ....
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Senin yaptığını ve neden ağladığını anlamadim canım bebeğin var mı yok mu varda kaybettin mi bunları bilmeden bisey demem.. bebeğin varsa neden kiskaniosun osaman fesatsin derim onun sevincine ortak olablrsin neden kocama tasidin konuyu derim .. bebeğin yoksa ve sana atıp duruyorsa da hak veririm kıskançlık değil uzuntune veririm böyle benim yorumum
tarafından
Kizimı daha yeni toprağa verdim
(4,961 puan) tarafından
Basın sağolsun canım benimn eltinin yaptığı vicdansizligin önde gideni bence seninki kıskançlık değil acının tazeleniyo olması...keske en baştan yazsaydın sevincini paylaşacak gücüm yok lütfen bana atma bişey dye.. gerçi insan olsa onun düşünmesi gerekir
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kıskançlık degil seninki allah eltine akıl fikir versin Allahtn başka kimse bilemez karnındaki bebeğin durumunu bebekle çocukla hava atılmaz 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Biz ona halk dilinde

Görmemişin oğlu olmuş felan diyoruz

Boşver Allah görüyor

Ama harbiden çok dengesizmis.
0 oy
tarafından
Allah islah eylesin senin o eltini nefret ediyorum kötü insanlardan daha kendi sag salim almismi bakalim kucagina Allah etmesin belli bile degil insan ondan korkar be 
0 oy
(887 puan) tarafından
Hayir cnm uzulduun icin sinir oluyorsun bence eltinde var bi kiskanclik edebiyle yerinde durmuyor .cok ayip yaptigi yey .daha dogmamis cocukla nispet yapmasi Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin ama nolacagi belli olmaz yarin bigun Rabbim bu yaptiklari yuzunden kendisinide ayni ayni aciyla sınarsa ??? 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Senin yaptığın kiskanclik değil onun yaptığı aptallik görgüsüzlük Allah ona önce vicdan versin 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Hayır senin ki kıskançlık değil onun yaptığı görgüsüzlük canım gorgusuzlugunun karşısında üzülüyorsun 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 533 göst.
1 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 151 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (710 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 478 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 596 göst.