0 oy
2,704 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Selamın aleyküm. Hanımlar. Hayırlı günler. Nasıl anlatsam bilemiyorum.  Ama kıskançlık tan alama krizine giriyorum yada kıskançlık yapmıyorum ne olduğunu bende bilmiyorum.  

Eltim 8 aylik filan hamile. Oğlu olacak inşallah saglicakla kucagina alır gecen hafta bana sürekli aldigi şeyleri. Watsaptan atiyordu atiyordu benimde zoruma gidiyordu onları gördükçe agliyordum eşim abisiyle konuşmuş.  Benim. Haberim yoktu. Ben ona boşver demiştim. Şimdide watsap durumunda paylaşıp kıskananlar çatlasın filan. Yazıyor.  Onun paylarını acmiyorum ama sırayla gezerken geliyor önüme 

Eşime birşey demek istemiyorum. Yine abisine der abisi dengesiz kadına vurur bişey eder diye ama 3.4 kere uyardiğimiz halde bana atmaya devam ediyordu 

Şimdi benim yaptığım kıskançlık oluyor dimi 

notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığını kurallara uygun şekilde yazalım.

38 Cevaplar

+4 oy
(13,254 puan) tarafından
Olmuyo..

Ama onun yaptığı dengesizlik oluyo.

Hadsiz.

7 sene olmadı benim.

Kimse bana öyle kötü davranmadi :(
tarafından
Benim herkes gözüme gözüme sokuyor
(3,275 puan) tarafından
çok haklısın demek istediklerimi yazmışsın mervecim artiladim
-Reklam-
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Canım eltinin durumunu sona al ve bakma 

Boşver ne hali varsa görsün 
tarafından
Yapicam cnm
0 oy
(180 puan) tarafından
Seni bilmemde onun yaptığı apacik terbiyesizlik.. 
tarafından
Rabbime havale ediyorum
(180 puan) tarafından
Allah herşeyi gören bilendir çok yükseklerden uçuyor ama umarım o masum yavruya bişey olmaz.. rabbim verdiğini almasını da bilir
0 oy
tarafından
Onun yaptığı vicdansizlik terbiyeszilik arsizlik Allah ıslah etsin ne ***** insanlar varya kurban olsun sana pis kadın 
tarafından
Amin canım teşekkür ederim.
tarafından
Rabbim seninde yar ve yardımcın olsun inşallah
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Senin acin çok taze daha onun yaptığı ayip.. gördükçe uzulmen normal kıskançlık değil bu insani bir duygu. Allah a havale et o ne güzel vekildir 
tarafından
Öyle yapıyorum cnm
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Senin yaptigin kıskanlik degil canim o insanin düsüncesizligi. Bnmde cocugum yok bnm eltim öyle birsey yazmadi hic
tarafından
Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah canım
(4,666 puan) tarafından
Insallah canim
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Seninki kiskanclik degil acin var senin onun yaptigi gorgusuzluk 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canım kiskanclik degil bak simdi eltim foto paylaşmis el çene altında poz vermiş yüzüğünu bilekligini kolyesini göze sokmaya calisio edepsiz iste edepli olan düşünür olan var olmayan var ama nispet yapcak ya napsın kötü olmak kolay değil.

Valla hic acıma acincak hale düşersin..
tarafından
Öyle oluyor malesef
0 oy
(38 puan) tarafından
Merhaba. 

Aranızda daha önce ne geçtiğini bilmiyorum fakat sizinle paylaşıyor olması kötü bir şey değil ki. Mutluluğunu sizinle paylaşması bence gayet güzel bir şey. Aldığı şeyleri nispet niteliğinde atmadığı sürece neden ağlama krizine giriyorsunuz. Hayatı kendinize zindan etmeyin. Kardeş çocukları kendi çocuklarımız gibi olur. Kendinizi rahatlatın psikolojinizi bozmayın bunda hiç kötü bir şey yok ki :) bende aldıklarımı sevinçle mutlulukla eltime arkadaşlarıma atarım yani ne bileyim bunda ben sıkıntı göremedim mutluluğu paylaşmış sadece. Sizde tepki gösterince o şekilde durum atmış sizde yerine koyun kendinizi ben bir sıkıntı göremedim. Sanırım birazcık elti sendromuna tutulmuşsunuz biran önce geçmesi dileklerimlee :) 

İnanın kendinize sıkıntı edersiniz yapmayın. Mutluluk paylaştıkça çoğalır :)
tarafından
Daha yeni toprağa verdim evladımı cnm kaldıramıyorum
tarafından
Öyle tabi canım ama arkadaş daha yeni evladını kaybetti .. o yüzden çok haklı kendisi
(38 puan) tarafından
Oo çok afedersiniz ben bilmiyorumdum çok üzüldüm.. Allah ım sabır versin. Rabbim nasip eder siz üzülmeyin ne olur. Durum şimdi tamamen değişti eltinizi kınıyorum..
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hikayesinin ustune basili tut en sona al hikayesini gorme.Bu kiskanclik degil eltinin yaptigi gercekten cok igrenc mi desem ne desem bilemedim keske empati yapsa.Kendisine de soyle at bunlari diye
tarafından
Yaptim cnm
0 oy
(580 puan) tarafından
yok kuzum rabbim gonlune gore versin
tarafından
Teşekkür ederim canım amin
0 oy
(458 puan) tarafından
Üzülme Allah sabredenlerle beraberdir belki de bilmeyerek yapıyordur sen takma kafana yada cahildir başka açıklaması yok ki bunun aklı olan insan yapar mı ki bunu 
tarafından
Kac kere uyarıldı. Nispeten yapiyor
0 oy
(458 puan) tarafından
Üzülme Allah sabredenlerle beraberdir belki de bilmeyerek yapıyordur sen takma kafana yada cahildir başka açıklaması yok ki bunun aklı olan insan yapar mı ki bunu jflnvjk
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(396 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun ne kadar hain insanlar var ya insanların acılarıyla nasıl mutlu olabiliyorlar anlamıyorum allah ıslah etsin seni de bu duygudan mahrum etmesin gönülden dua ediyorum senin için 
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Eltinin yaptığı büyük kabalık bence sen kıskanmış olmuyorsun. Ben olsam yanında bahsedemem bile kıskanan çatlasın ne demek! Ay çok sinirlendim eltine. 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(66 puan) tarafından
Kiskananlar çatlasin nedir ya çok ayip gercekten. 
tarafından
Rabbim görüyor
0 oy
tarafından

Allah ıslah etsin eltine diycek bişey bulamıyorum

Onun paylaşımlarını sona al bakma cnm sende ya kıyamam az çok yaşamış biri olarak anlıyorum  seni

tarafından
Yaptım cnm
0 oy
tarafından
Seninki kiskanclik değil eltinin köpekligi bennce. Sıkma canını herseyde vardır bir hayiiiir. 

Allah güzel seyler aldirir ama giyen ya az giyeer yada hayırını goremez yada hayırsız oluur çıkan.  

Sen güzel kalbini bozma bence düşünme biraaak ne yaparsa yapsın 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(434 puan) tarafından
Bence sen kıskanmıyorsun ona çok **** sinir olmuşsun  niye ama 
tarafından
Canim ben yeni kaybettim kızımı. 2 gün yasadi
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Senin yaptıgın kıskançlık değilde onun yaptıgı edepsizlik 
tarafından